PSD Bank Leichtathletik Meeting | (kon.) |
konec
PSD Bank Leichtathletik Meeting
Daniel Juráš
PROGRAM PSD BANK LEICHTATHLETIK MEETING DÜSSELDORF 2018
18:22 - OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ
18:30 - Koule M
18:52 - Skok o tyči M
19:04 - 800m M B1
19:15 - 800m M B2
19:25 - 1500m M
19:33 - 60m překážek Ž B1
19:37 - Skok daleký Ž
19:42 - 60m překážek Ž B2
19:48 - 1500m Ž
20:00 - 60m M B1
20:08 - 60m M B2
20:15 - 3000m M
20:29 - 60m překážek finále Ž
20:38 - 60m překážek finále M
20:50 - 60m finále Ž
20:57 - 60m finále M
18:22 - OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ
18:30 - Koule M
18:52 - Skok o tyči M
19:04 - 800m M B1
19:15 - 800m M B2
19:25 - 1500m M
19:33 - 60m překážek Ž B1
19:37 - Skok daleký Ž
19:42 - 60m překážek Ž B2
19:48 - 1500m Ž
20:00 - 60m M B1
20:08 - 60m M B2
20:15 - 3000m M
20:29 - 60m překážek finále Ž
20:38 - 60m překážek finále M
20:50 - 60m finále Ž
20:57 - 60m finále M
1. Bingtian Su 6.43
2. Yunier Pérez 6.52
3. Michael Rodgers 6.52
4. Kim Collins 6.61
5. Adam Gemili 6.62
6. Richard Kilty 6.63
7. Dominik Záleský 6.64
Peter Emelieze DQ
1. Asha Philip 7.17
2. Ewa Swoboda 7.20
3. Quanesha Burks 7.22
4. Gayon Evans 7.25
5. Jamile Samuel 7.28
6. Klára Seidlová 7.29
7. Barbara Pierre 7.34
8. Lara Matheis 7.47
1. Balázs Baji 7.64
2. Erik Balnuweit 7.66
3. Milan Trajkovic 7.68
4. Aurel Manga 7.71
5. Koen Smet 7.73
6. David King 7.75
7. Maximilian Bayer 7.85
1. Ivana Spanović 6.77
2. Sosthene Moguenara-Taroum 6.68
3. Quanesha Burks 6.67
4. Tianna Bartoletta 6.48
5. Khaddi Sagnia 6.48
6. Alexandra Wester 6.44
7. Malaika Mihambo 6.44
8. Alina Rotaru 6.38
1. Christina Manning 7.77
2. Sharika Nelvis 7.80
3. Pamela Dutkiewicz 7.83
4. Cindy Roleder 7.85
5. Alina Talay 7.89
6. Jasmin Stowers 8.05
7. Ricarda Lobe 8.08
8. Andrea Ivancevic 8.13
1. Yomif Kejelcha 7:40.55
2. Bethwell Kiprotich Birgen 7:40.90
3. Adel Mechaal 7:42.06
4. Davis Kiplangat 7:42.38
5. Justus Soget Kiplagat 7:43.18
6. Albert Kibichii Rop 7:44.39
7. Edwin Cheruiyot Soi 7:50.72
8. Silas Kiplagat 7:53.07
9. Richard Ringer 7:54.07
10. Timo Benitz 7:57.60
11. Hillary Cheruiyot Ngetich 8:00.17
1. Adam Kszczot POL – 1:46.47
2. Nicholas Kiplangat Kipkoech KEN – 1:46.52
3. Wycliffe Kinyamal KEN – 1:46.54
4. Erik Sowinski USA – 1:46.57
5. Andreas Kramer SWE – 1:46.87
6. Marcin Lewandowski POL – 1:46.93
7. Andrew Osagie GBR – 1:47.41
8. Filip Snejdr CZE – 1:47.50
9. Thijmen Kupers NED – 1:47.81
10. Christian Von Eitzen GER – 1:52.32
1. Tomáš Staněk CZE – 22.17 (WL, NR, PB)
2. Stipe Žunic CRO – 21.13
3. Konrad Bukowiecki POL – 20.73
4. Tsanko Arnaudov POR – 20.24
5. Ryan Whiting USA – 20.23
6. Patrick Müller GER – 19.43
TOMÁŠ STANĚK dokázal ve třetí sérii kouli dostat až na 22,17m a překonává tak i český venkovní národní rekord o to celých patnáct centimetrů! Tento vrh ho řadí na třetí místo historických světových tabulek v hale! Neskutečné!