Č. Budějovice – Kladno 3:5 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 8:2 (kon.) | HC Plzeň – Mountfield HK 3:0 (kon.)
Letňany – Žďár n/S 2:3 (0:1 po s.n.) | Sparta – Jihlava 7:1 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 1:2 (po pr.)
Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | K. Vary – Pardubice 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 5:6 (1:2 po s.n.)

Piráti právě vstřelili branku!
    A je konec! KRYŠTOF OUŘADA využil přihrávku Guta a svou trefou rozhoduje o výhře svého celku. Asistence: Michal Gut.

56:37
    A je po přesilovce. Denis Seman je potrestán dvěma minutami za podražení.

55:23
    Ondřej Baláž ještě dává šanci Chomutovu, aby zlomil zápas na svou stranu. Dostává menší trest za sekání.

49:53
    Peter Lobodowski putuje za katr, kde se bude odpykávat menší trest za podražení.

39:11
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Roman Brandner – 2 min., podražení).

37:40
    Chomutov sice nedokázal využít přesilovou hru, ale následně se přeci jen dočkal srovnání! JOSEF KOLÁČEK v závěru druhé periody dává první gól svého týmu a začíname tedy znovu od začátku. Asistence: Michal Gut a Eric Mežnar.

35:22
    Přemysl Svoboda je dalším vyloučeným hráčem Litvínova. Vyfasoval menší trest za podražení.

24:04
    Přesilovku si vyzkouší i domácí. Z řad Chomutova je vyloučen na dvě minuty za sekání Kryštof Ouřada.

15:43
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí přežili dvě oslabení a poté se ujímají vedení! DAVID JINDRA využil přihrávek Myšáka a Kysely a poslal puk za záda Běhuly. Asistence: Jan Myšák a Vojtěch Kysela.

10:45
    Josef Kitzberger ovšem vzápětí posílá domácí znovu do čtyř a Piráti mají šanci na reparát. Obránce Litvínova inkasuje menší trest za podražení.

06:38
    První přesilovku si zahrají hosté z Chomutova. Radek Liška je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 16. Jindra (Myšák, Kysela) – 38. Koláček (Gut, Mežnar), 65. Ouřada (Gut)

HC Litvínov: Pejsar (Svoboda) – Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Šubrt – Kovačič, Jindra, Jouza, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda, Myšák, Beran, Damašek, Berka
    Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Seemann, Zeman, Beneš, Váchal, Jarý, Procházka, Štochl – Černý, Baier, Prokop, Jaroč, Lobodowski, Mežnar, Koláček, Gut, Pech, Ouřada, Brandner

Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Michajličenko