Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 1.den | (kon.) | | | Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 2.den | (kon.) |
Muži - Sprint (10 km) | Vítěz: A. Peiffer (GER) (kon.) |
Muži - Skiatlon | Vítěz: S. H. Krüger (NOR) (kon.) |
Muži - 5000 m | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: R. Gerard (USA) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | (zruš.) |
Muži - 3. a 4. jízdy | Vítěz: D. Gleirscher (AUT) (kon.) |
Ženy - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: T. Johnsonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: P. Laffontová (FRA) (kon.) |
Smíšené dvojice - dopolední program | (kon.) | | | Smíšené dvojice - tie-break | (kon.) |
Jan Vojkůvka
Průběžné pořadí týmové soutěže
1. Kanada 45
2. OAR 39
3. USA 36
4. Itálie 35
5. Japonsko 32
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
Výsledky - sportovní dvojice, volné jízdy
1. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 148,51
2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 138,44
3. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 133,28
4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 126,56
5. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 97,67
Výsledky - ženy, krátký program
1. Jevgenija Medveděvová (OAR) 81,06
2. Carolina Kostnerová (ITA) 75,10
3. Kaetlyn Osmondová (CAN) 71,38
4. Satoko Mijaharová (JPN) 68,95
5. Bradie Tennellová (USA) 68,94
6. Čchoi Ta-pin (KOR) 65,73
7. Li Siang-ning (CHN) 58,62
8. Nicole Schottová (GER) 55,32
9. Mae Berenice Meiteová (FRA) 46,62
10. Aimee Buchananová (ISR) 46,30
Výsledky - taneční páry, krátký program
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 80,51
2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 75,46
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR) 74,76
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 72,51
5. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 62,15
6. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 57,94
7. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 56,98
8. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 56,88
9. Min Jura, Alexander Gamelin (KOR) 51,97
10. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 44,61
Startovní listina žen, krátký program
1. Aimee Buchananová (ISR)
2. Li Siang-ning (CHN)
3. Bradie Tennellová (USA)
4. Mae Berenice Meiteová (FRA)
5. Nicole Schottová (GER)
6. Čchoi Ta-pin (KOR)
7. Carolina Kostnerová (ITA)
8. Satoko Mijaharová (JPN)
9. Kaetlyn Osmondová (CAN)
10. Jevgenija Medveděvová (OAR)
Startovní listina tanečních párů, krátký program
1. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
2. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
3. Min Jura, Alexander Gamelin (KOR)
4. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN)
5. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
6. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
7. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
8. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
9. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
10. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
Program týmové soutěže
Pátek, 9.2.
02:00 Muži, krátký program
03:45 Sportovní dvojice, krátký program
Neděle 11.2.
02:00 Tance na ledě, krátký program
03:45 Ženy, krátký program
05:40 Sportovní dvojice, volné jízdy
Pondělí 12.2.
02:00 Muži, volné jízdy
03:10 Ženy, volné jízdy
04:20 Tance na ledě, volné jízdy
1. Kanada 45
2. OAR 39
3. USA 36
4. Itálie 35
5. Japonsko 32
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
Výsledky - sportovní dvojice, volné jízdy
1. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 148,51
2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 138,44
3. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 133,28
4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 126,56
5. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 97,67
Výsledky - ženy, krátký program
1. Jevgenija Medveděvová (OAR) 81,06
2. Carolina Kostnerová (ITA) 75,10
3. Kaetlyn Osmondová (CAN) 71,38
4. Satoko Mijaharová (JPN) 68,95
5. Bradie Tennellová (USA) 68,94
6. Čchoi Ta-pin (KOR) 65,73
7. Li Siang-ning (CHN) 58,62
8. Nicole Schottová (GER) 55,32
9. Mae Berenice Meiteová (FRA) 46,62
10. Aimee Buchananová (ISR) 46,30
Výsledky - taneční páry, krátký program
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 80,51
2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 75,46
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR) 74,76
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 72,51
5. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 62,15
6. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 57,94
7. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 56,98
8. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 56,88
9. Min Jura, Alexander Gamelin (KOR) 51,97
10. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 44,61
Startovní listina žen, krátký program
1. Aimee Buchananová (ISR)
2. Li Siang-ning (CHN)
3. Bradie Tennellová (USA)
4. Mae Berenice Meiteová (FRA)
5. Nicole Schottová (GER)
6. Čchoi Ta-pin (KOR)
7. Carolina Kostnerová (ITA)
8. Satoko Mijaharová (JPN)
9. Kaetlyn Osmondová (CAN)
10. Jevgenija Medveděvová (OAR)
Startovní listina tanečních párů, krátký program
1. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
2. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
3. Min Jura, Alexander Gamelin (KOR)
4. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN)
5. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
6. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
7. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
8. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
9. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
10. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
Program týmové soutěže
Pátek, 9.2.
02:00 Muži, krátký program
03:45 Sportovní dvojice, krátký program
Neděle 11.2.
02:00 Tance na ledě, krátký program
03:45 Ženy, krátký program
05:40 Sportovní dvojice, volné jízdy
Pondělí 12.2.
02:00 Muži, volné jízdy
03:10 Ženy, volné jízdy
04:20 Tance na ledě, volné jízdy
1. Kanada 45
2. OAR 39
3. USA 36
4. Itálie 35
5. Japonsko 32
...
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
1. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 148,51
2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 138,44
3. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 133,28
4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 126,56
5. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 97,67
1. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN)
2. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
3. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA)
4. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN)
5. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR)
1. Kanada 35
2. OAR 31
3. USA 29
4. Japonsko 26
5. Itálie 26
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
1. Jevgenija Medveděvová (OAR) 81,06
2. Carolina Kostnerová (ITA) 75,10
3. Kaetlyn Osmondová (CAN) 71,38
4. Satoko Mijaharová (JPN) 68,95
5. Bradie Tennellová (USA) 68,94
6. Čchoi Ta-pin (KOR) 65,73
7. Li Siang-ning (CHN) 58,62
8. Nicole Schottová (GER) 55,32
9. Mae Berenice Meiteová (FRA) 46,62
10. Aimee Buchananová (ISR) 46,30
6. Čchoi Ta-pin (KOR)
7. Carolina Kostnerová (ITA)
8. Satoko Mijaharová (JPN)
9. Kaetlyn Osmondová (CAN)
10. Jevgenija Medveděvová (OAR)
1. Aimee Buchananová (ISR)
2. Li Siang-ning (CHN)
3. Bradie Tennellová (USA)
4. Mae Berenice Meiteová (FRA)
5. Nicole Schottová (GER)
6. Čchoi Ta-pin (KOR)
7. Carolina Kostnerová (ITA)
8. Satoko Mijaharová (JPN)
9. Kaetlyn Osmondová (CAN)
10. Jevgenija Medveděvová (OAR)
1. Kanada 27
2. USA 23
3. OAR 21
4. Japonsko 19
5. Itálie 17
6. Čína 14
7. Německo 13
8. Izrael 12
9. Francie 11
10. Korea 8
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 80,51
2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 75,46
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR) 74,76
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 72,51
5. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 62,15
6. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 57,94
7. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 56,98
8. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 56,88
9. Min Jura, Alexander Gamelin (KOR) 51,97
10. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 44,61
6. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
7. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
8. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
9. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
10. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
1. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
2. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
3. Min Jura, Alexander Gamelin (KOR)
4. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN)
5. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
6. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
7. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
8. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
9. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
10. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
U krátkých programů žen bude povinným prvkem, který předvedou všechny krasobruslařky, dvojitý axel.
1. Kanada 17
2. USA 14
3. Japonsko 13
4. OAR 13
5. Izrael 11
6. Čína 10
7. Itálie 10
8. Německo 10
9. Korea 6
10. Francie 6
Výsledky – sportovní dvojice, krátký program
1. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 80,92
2. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 76,57
3. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 75,36
4. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 69,75
5. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 69,17
6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 68,49
7. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 67,62
8. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,42
9. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 54,47
10. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 52,10
Výsledky – muži, krátký program
1. Šoma Uno (JPN) 103,25
2. Alexej Byčenko (ISR) 88,49
3. Patrick Chan (CAN) 81,66
4. Nathan Chen (USA) 80,61
5. Matteo Rizzo (ITA) 77,77
6. Čcha Čun-hwan (KOR) 77,70
7. Jen Chan (CHN) 77,10
8. Michajl Koljada (OAR) 74,36
9. Paul Fentz (GER) 66,32
10. Chafik Besseghier (FRA) 61,06
Pátek, 9.2.
02:00 Muži, krátký program
03:45 Sportovní dvojice, krátký program
Neděle 11.2.
02:00 Tance na ledě, krátký program
03:45 Ženy, krátký program
05:40 Sportovní dvojice, volné jízdy
Pondělí 12.2.
02:00 Muži, volné jízdy
03:10 Ženy, volné jízdy
04:20 Tance na ledě, volné jízdy