Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 1.den | (kon.) | | | Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 2.den | (kon.) |
Muži - Sprint (10 km) | Vítěz: A. Peiffer (GER) (kon.) |
Muži - Skiatlon | Vítěz: S. H. Krüger (NOR) (kon.) |
Muži - 5000 m | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: R. Gerard (USA) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | (zruš.) |
Muži - 3. a 4. jízdy | Vítěz: D. Gleirscher (AUT) (kon.) |
Ženy - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: T. Johnsonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: P. Laffontová (FRA) (kon.) |
Smíšené dvojice - dopolední program | (kon.) | | | Smíšené dvojice - tie-break | (kon.) |
konec
Muži - 5000 m
Vítěz: S. Kramer (NED)
Viktor Sandev
Konečné pořadí:
1. Sven Kramer (NED) 6:09.76 OR
2. Ted-Jan Bloemen (CAN) +1.85
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +1.85
4. Peter Michael (NZL) +4.31
5. Seung-Hoon Lee (KOR) +4.39
6. Bart Swings (BEL) +4.81
7. Jan Blokhuijsen (NED) +4.99
8. Nicola Tumolero (ITA) +5.72
9. Sejtaro Ičinohe (JPN) +6.79
10. Patrick Beckert (GER) +8.15
11. Alexis Contin (FRA) +8.37
12. Moritz Geisreiter (GER) +8.58
13. Simen Spieler Nielsen (NOR) +8.63
14. Nils van der Poel (SWE) +9.30
15. Rob de Vries (NED) +12.50
16. Rjosuke Cučija (JPN) +12.69
17. Livio Wenger (SUI) +14.40
18. Håvard Bøkko (NOR) +14.74
19. Davide Ghiotto (ITA) +19.49
20. Andrea Giovannini (ITA) +20.95
21. Emery Lehman (USA) +21.41
22. Adrian Wielgat (POL) +21.95
Startovní listina:
1. rozjížďka:
1. Adrian Wielgat (POL)
2. Nils van der Poel (SWE)
2. rozjížďka:
3. Emery Lehman (USA)
4. Rjosuke Cučija (JPN)
3. rozjížďka:
5. Livio Wenger (SUI)
6. Sejtaro Ičinohe (JPN)
4. rozjížďka:
7. Simen Spieler Nielsen (NOR)
8. Rob de Vries (NED)
5. rozjížďka:
9. Seung-Hoon Lee (KOR)
10. Bart Swings (BEL)
6. rozjížďka:
11. Andrea Giovannini (ITA)
12. Håvard Bøkko (NOR)
7. rozjížďka:
13. Davide Ghiotto (ITA)
14. Alexis Contin (FRA)
8. rozjížďka:
15. Jan Blokhuijsen (NED)
16. Peter Michael (NZL)
9. rozjížďka:
17. Ted-Jan Bloemen (CAN)
18. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
10. rozjížďka:
19. Sven Kramer (NED)
20. Patrick Beckert (GER)
11. rozjížďka:
21. Nicola Tumolero (ITA)
22. Moritz Geisreiter (GER)
Průběžné výsledky:
1. rozjížďka:
1. Adrian Wielgat (POL) 6:31.71
2. Nils van der Poel (SWE) 6:19.06
2. rozjížďka:
3. Emery Lehman (USA) 6:22.45
4. Rjosuke Cučija (JPN) 6:31.16
3. rozjížďka:
5. Livio Wenger (SUI) 6:24.16
6. Sejtaro Ičinohe (JPN) 6:16.55
4. rozjížďka:
7. Simen Spieler Nielsen (NOR) 6:18.39
8. Rob de Vries (NED) 6:22.26
5. rozjížďka:
9. Seung-Hoon Lee (KOR) 6:14.15
10. Bart Swings (BEL) 6:14.57
6. rozjížďka:
11. Andrea Giovannini (ITA) 6:30.71
12. Håvard Bøkko (NOR) 6:24.50
7. rozjížďka:
13. Davide Ghiotto (ITA) 6:29.25
14. Alexis Contin (FRA) 6:18.13
8. rozjížďka:
15. Jan Blokhuijsen (NED) 6:14.75
16. Peter Michael (NZL) 6:14.07
9. rozjížďka:
17. Ted-Jan Bloemen (CAN) 6:11.616
18. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 6:11.618
10. rozjížďka:
19. Sven Kramer (NED) 6:09.76 OR
20. Patrick Beckert (GER) 6:17.91
11. rozjížďka:
21. Nicola Tumolero (ITA) 6:15.48
22. Moritz Geisreiter (GER) 6:18.34
1. Sven Kramer (NED) 6:09.76 OR
2. Ted-Jan Bloemen (CAN) +1.85
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +1.85
4. Peter Michael (NZL) +4.31
5. Seung-Hoon Lee (KOR) +4.39
6. Bart Swings (BEL) +4.81
7. Jan Blokhuijsen (NED) +4.99
8. Nicola Tumolero (ITA) +5.72
9. Sejtaro Ičinohe (JPN) +6.79
10. Patrick Beckert (GER) +8.15
11. Alexis Contin (FRA) +8.37
12. Moritz Geisreiter (GER) +8.58
13. Simen Spieler Nielsen (NOR) +8.63
14. Nils van der Poel (SWE) +9.30
15. Rob de Vries (NED) +12.50
16. Rjosuke Cučija (JPN) +12.69
17. Livio Wenger (SUI) +14.40
18. Håvard Bøkko (NOR) +14.74
19. Davide Ghiotto (ITA) +19.49
20. Andrea Giovannini (ITA) +20.95
21. Emery Lehman (USA) +21.41
22. Adrian Wielgat (POL) +21.95
Startovní listina:
1. rozjížďka:
1. Adrian Wielgat (POL)
2. Nils van der Poel (SWE)
2. rozjížďka:
3. Emery Lehman (USA)
4. Rjosuke Cučija (JPN)
3. rozjížďka:
5. Livio Wenger (SUI)
6. Sejtaro Ičinohe (JPN)
4. rozjížďka:
7. Simen Spieler Nielsen (NOR)
8. Rob de Vries (NED)
5. rozjížďka:
9. Seung-Hoon Lee (KOR)
10. Bart Swings (BEL)
6. rozjížďka:
11. Andrea Giovannini (ITA)
12. Håvard Bøkko (NOR)
7. rozjížďka:
13. Davide Ghiotto (ITA)
14. Alexis Contin (FRA)
8. rozjížďka:
15. Jan Blokhuijsen (NED)
16. Peter Michael (NZL)
9. rozjížďka:
17. Ted-Jan Bloemen (CAN)
18. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
10. rozjížďka:
19. Sven Kramer (NED)
20. Patrick Beckert (GER)
11. rozjížďka:
21. Nicola Tumolero (ITA)
22. Moritz Geisreiter (GER)
Průběžné výsledky:
1. rozjížďka:
1. Adrian Wielgat (POL) 6:31.71
2. Nils van der Poel (SWE) 6:19.06
2. rozjížďka:
3. Emery Lehman (USA) 6:22.45
4. Rjosuke Cučija (JPN) 6:31.16
3. rozjížďka:
5. Livio Wenger (SUI) 6:24.16
6. Sejtaro Ičinohe (JPN) 6:16.55
4. rozjížďka:
7. Simen Spieler Nielsen (NOR) 6:18.39
8. Rob de Vries (NED) 6:22.26
5. rozjížďka:
9. Seung-Hoon Lee (KOR) 6:14.15
10. Bart Swings (BEL) 6:14.57
6. rozjížďka:
11. Andrea Giovannini (ITA) 6:30.71
12. Håvard Bøkko (NOR) 6:24.50
7. rozjížďka:
13. Davide Ghiotto (ITA) 6:29.25
14. Alexis Contin (FRA) 6:18.13
8. rozjížďka:
15. Jan Blokhuijsen (NED) 6:14.75
16. Peter Michael (NZL) 6:14.07
9. rozjížďka:
17. Ted-Jan Bloemen (CAN) 6:11.616
18. Sverre Lunde Pedersen (NOR) 6:11.618
10. rozjížďka:
19. Sven Kramer (NED) 6:09.76 OR
20. Patrick Beckert (GER) 6:17.91
11. rozjížďka:
21. Nicola Tumolero (ITA) 6:15.48
22. Moritz Geisreiter (GER) 6:18.34
1. Sven Kramer (NED) 6:09.76 OR
2. Ted-Jan Bloemen (CAN) +1.85
3. Sverre Lunde Pedersen (NOR) +1.85
4. Peter Michael (NZL) +4.31
5. Seung-Hoon Lee (KOR) +4.39
6. Bart Swings (BEL) +4.81
7. Jan Blokhuijsen (NED) +4.99
8. Nicola Tumolero (ITA) +5.72
9. Sejtaro Ičinohe (JPN) +6.79
10. Patrick Beckert (GER) +8.15
11. Alexis Contin (FRA) +8.37
12. Moritz Geisreiter (GER) +8.58
13. Simen Spieler Nielsen (NOR) +8.63
14. Nils van der Poel (SWE) +9.30
15. Rob de Vries (NED) +12.50
16. Rjosuke Cučija (JPN) +12.69
17. Livio Wenger (SUI) +14.40
18. Håvard Bøkko (NOR) +14.74
19. Davide Ghiotto (ITA) +19.49
20. Andrea Giovannini (ITA) +20.95
21. Emery Lehman (USA) +21.41
22. Adrian Wielgat (POL) +21.95
1. rozjížďka:
1. Adrian Wielgat (POL)
2. Nils van der Poel (SWE)
2. rozjížďka:
3. Emery Lehman (USA)
4. Rjosuke Cučija (JPN)
3. rozjížďka:
5. Livio Wenger (SUI)
6. Sejtaro Ičinohe (JPN)
4. rozjížďka:
7. Simen Spieler Nielsen (NOR)
8. Rob de Vries (NED)
5. rozjížďka:
9. Seung-Hoon Lee (KOR)
10. Bart Swings (BEL)
6. rozjížďka:
11. Andrea Giovannini (ITA)
12. Håvard Bøkko (NOR)
7. rozjížďka:
13. Davide Ghiotto (ITA)
14. Alexis Contin (FRA)
8. rozjížďka:
15. Jan Blokhuijsen (NED)
16. Peter Michael (NZL)
9. rozjížďka:
17. Ted-Jan Bloemen (CAN)
18. Sverre Lunde Pedersen (NOR)
10. rozjížďka:
19. Sven Kramer (NED)
20. Patrick Beckert (GER)
11. rozjížďka:
21. Nicola Tumolero (ITA)
22. Moritz Geisreiter (GER)