Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 1.den | (kon.) | | | Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 2.den | (kon.) |
Muži - Sprint (10 km) | Vítěz: A. Peiffer (GER) (kon.) |
Muži - Skiatlon | Vítěz: S. H. Krüger (NOR) (kon.) |
Muži - 5000 m | Vítěz: S. Kramer (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: R. Gerard (USA) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | (zruš.) |
Muži - 3. a 4. jízdy | Vítěz: D. Gleirscher (AUT) (kon.) |
Ženy - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: T. Johnsonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: P. Laffontová (FRA) (kon.) |
Smíšené dvojice - dopolední program | (kon.) | | | Smíšené dvojice - tie-break | (kon.) |
konec
Ženy - Jízda v boulích (2. kvalifikace)
Vítěz: T. Johnsonová (USA)
Karel Jedlička
Jaboor (AUS), Ťiu (CHN), Kňazev (RUS), Takano (JPN), Müller (SUI), Hutchings (CAN), Berard (FRA)
Konečné pořadí:
1. Tess Johnsonová (USA) 75.33
2. Jekatěrina Stoljarovová (OAR) 73.40
3. Jakara Anthonyová (AUS) 73.35
4. Regina Rachimovová (OAR) 72.82
5. Hedvig Wesselová (NOR) 71.66
6. Džung Hwa Seo (KOR) 71.58
7. Marika Pertachijová (OAR) 70.43
8. Chloe Dufour-Lapointeová (CAN) 69.53
9. Katharina Försterová (GER) 69.38
10. Madii Himburyová (AUS) 69.36
-------------------------------------------------
11. Deborah Scanziová (SUI) 69.02
12. Camille Cabrolová (FRA) 68.89
13. Claudia Gueliová (AUS) 68.68
14. Džee Won Seo (KOR) 68.46
15. Lea Bouardová (GER) 65.08
16. Melanie Meilingerová (AUT) 57.71
17. Ajaulum Amrenovová (KAZ) 52.78
18. Kuan C'-jen (CHN) 51.80
19. Wang Ťin (CHN) 51.29
20. Tetjana Petrovová (UKR) 46.19
Startovní listina:
1. Marika Pertachijová (OAR)
2. Wang Ťin (CHN)
3. Deborah Scanziová (SUI)
4. Džung Hwa Seo (KOR)
5. Hedvig Wesselová (NOR)
6. Melanie Meilingerová (AUT)
7. Džee Won Seo (KOR)
8. Chloe Dufour-Lapointeová (CAN)
9. Jekatěrina Stoljarovová (OAR)
10. Regina Rachimovová (OAR)
11. Jakara Anthonyová (AUS)
12. Ajaulum Amrenovová (KAZ)
13. Kuan C'-jen (CHN)
14. Lea Bouardová (GER)
15. Madii Himburyová (AUS)
16. Katharina Försterová (GER)
17. Tetjana Petrovová (UKR)
18. Claudia Gueliová (AUS)
19. Tess Johnsonová (USA)
20. Camille Cabrolová (FRA)
1. Tess Johnsonová (USA) 75.33
2. Jekatěrina Stoljarovová (OAR) 73.40
3. Jakara Anthonyová (AUS) 73.35
4. Regina Rachimovová (OAR) 72.82
5. Hedvig Wesselová (NOR) 71.66
6. Džung Hwa Seo (KOR) 71.58
7. Marika Pertachijová (OAR) 70.43
8. Chloe Dufour-Lapointeová (CAN) 69.53
9. Katharina Försterová (GER) 69.38
10. Madii Himburyová (AUS) 69.36
-------------------------------------------------
11. Deborah Scanziová (SUI) 69.02
12. Camille Cabrolová (FRA) 68.89
13. Claudia Gueliová (AUS) 68.68
14. Džee Won Seo (KOR) 68.46
15. Lea Bouardová (GER) 65.08
16. Melanie Meilingerová (AUT) 57.71
17. Ajaulum Amrenovová (KAZ) 52.78
18. Kuan C'-jen (CHN) 51.80
19. Wang Ťin (CHN) 51.29
20. Tetjana Petrovová (UKR) 46.19
Startovní listina:
1. Marika Pertachijová (OAR)
2. Wang Ťin (CHN)
3. Deborah Scanziová (SUI)
4. Džung Hwa Seo (KOR)
5. Hedvig Wesselová (NOR)
6. Melanie Meilingerová (AUT)
7. Džee Won Seo (KOR)
8. Chloe Dufour-Lapointeová (CAN)
9. Jekatěrina Stoljarovová (OAR)
10. Regina Rachimovová (OAR)
11. Jakara Anthonyová (AUS)
12. Ajaulum Amrenovová (KAZ)
13. Kuan C'-jen (CHN)
14. Lea Bouardová (GER)
15. Madii Himburyová (AUS)
16. Katharina Försterová (GER)
17. Tetjana Petrovová (UKR)
18. Claudia Gueliová (AUS)
19. Tess Johnsonová (USA)
20. Camille Cabrolová (FRA)
Závodnice jsou hodnoceny ve třech ukazatelích – 20% váhu má výsledku čas jízdy, 20% hodnocení dvou skoků (zde hodnotí dva rozhodčí a jejich známky se násobí koeficientem obtížnosti skoku) a 60% stylové hodnocení celé jízdy (tu známkuje pět rozhodčích, nejlepší a nejhorší známka se škrtá).
Ovšem pozor, na rozdíl od jiných lyžařských disciplín pokud dojde k rovnosti bodů na 10. místě, nepostupuje žádná ze závodnic a finále bude mít 19 nebo i méně účastnic.
1. Tess Johnsonová (USA) 75.33
2. Jekatěrina Stoljarovová (OAR) 73.40
3. Jakara Anthonyová (AUS) 73.35
4. Regina Rachimovová (OAR) 72.82
5. Hedvig Wesselová (NOR) 71.66
6. Džung Hwa Seo (KOR) 71.58
7. Marika Pertachijová (OAR) 70.43
8. Chloe Dufour-Lapointeová (CAN) 69.53
9. Katharina Försterová (GER) 69.38
10. Madii Himburyová (AUS) 69.36
-------------------------------------------------
11. Deborah Scanziová (SUI) 69.02
12. Camille Cabrolová (FRA) 68.89
13. Claudia Gueliová (AUS) 68.68
14. Džee Won Seo (KOR) 68.46
15. Lea Bouardová (GER) 65.08
16. Melanie Meilingerová (AUT) 57.71
17. Ajaulum Amrenovová (KAZ) 52.78
18. Kuan C'-jen (CHN) 51.80
19. Wang Ťin (CHN) 51.29
20. Tetjana Petrovová (UKR) 46.19 (12:11:15)