Tisková konference FK Jablonec | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Tisková konference FC Vysočina Jihlava | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 4.den | (kon.) |
Ženy - Sprint klasickou technikou (kvalifikace) | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) (kon.) | | | Muži - Sprint klasickou technikou (kvalifikace) | Vítěz: R. Hakola (FIN) (kon.) |
Ženy - Sprint klasickou technikou (finále) | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) (kon.) | | | Muži - Sprint klasickou technikou (finále) | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Muži - Superkombinace (sjezd) | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) | | | Muži - Superkombinace (slalom) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži - 1500 m | Vítěz: K. Nuis (NED) (kon.) |
Ženy - 500 m (finále) | Vítěz: A. Fontanová (ITA) (kon.) | | | Muži - 1000 m (kvalifikace) | Vítěz: Ch. Hamelin (CAN) (kon.) |
Muži - štafeta 5000 m (kvalifikace) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: S. White (USA) (kon.) |
Ženy - 3. a 4. jízdy | Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Smíšené dvojice - utkání o bronz (OAR – NOR) | 8:4 (kon.) | | | Smíšené dvojice - finále (CAN – SUI) | 10:3 (kon.) |
konec
Ženy - Sprint klasickou technikou (finále)
Vítěz: S. Nilssonová (SWE)
Martin Augustin
Výsledky finále:
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:03.84
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +3.03
3. Julija Bělorukovová (OAR) +3.37
4. Natalja Něprjajevová (OAR) +9.14
5. Hanna Falková (SWE) +11.16
6. Jessica Digginsová (USA) +11.23
Semifinále 2:
1. Julija Bělorukovová (OAR) 3:10.12
2. Jessica Digginsová (USA) +0.60
3. Natalja Něprjajevová (OAR) +0.60 (LL)
4. Anamarija Lampičová (SLO) +3.83
5. Laurien van der Graaffová (SUI) +5.53
6. Heidi Wengová (NOR) +6.10
Semifinále 1:
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:10.52
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.03
3. Hanna Falková (SWE) +0.62 (LL)
4. Sophie Caldwellová (USA) +0.80
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1.52
6. Anna Dyviková (SWE) +5.25
Čtvrtfinále 5:
1. Natalja Něprjajevová (OAR) 3:11.78
2. Laurien van der Graaffová (SUI) +0.37
3. Anna Dyviková (SWE) +1.31 (LL)
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +3.09
5. Justyna Kowalczyková (POL) +5.69
6. Katharina Hennigová (GER) +7.77
Čtvrtfinále 4:
1. Julija Bělorukovová (OAR) 3:14.29
2. Heidi Wengová (NOR) +1.39
3. Sadie Bjornsenová (USA) +2.46
4. Johanna Matintalová (FIN) +2.63
5. Gaia Vürichová (ITA) +7.36
6. Elisabeth Schichová (GER) +9.97
Čtvrtfinále 3:
1. Hanna Falková (SWE) 3:11.08
2. Jessica Digginsová (USA) +0.16
3. Sandra Ringwaldová (GER) +2.68
4. Nadine Fähndrichová (SUI) +3.74
5. Kerttu Niskanenová (FIN) +8.76
6. Kateřina Beroušková (CZE) +16.35
Čtvrtfinále 2:
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:11.98
2. Sophie Caldwellová (USA) +0.41
3. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2.60
4. Katja Višnarová (SLO) +8.51
5. Lucia Scardoniová (ITA) +10.51
6. Alenka Čebašeková (SLO) +18.89
Čtvrtfinále 1:
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:10.90
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1.07
3. Anamarija Lampičová (SLO) +1.56 (LL)
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3.97
5. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +8.28
6. Anna Ševčenková (KAZ) +12.66
Čtvrtfinálové rozjížďky:
Čtvrtfinále 1:
Stina Nilssonová (SWE)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Anamarija Lampičová (SLO)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Anna Ševčenková (KAZ)
Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
Čtvrtfinále 2:
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Sophie Caldwellová (USA)
Lucia Scardoniová (ITA)
Alenka Čebašeková (SLO)
Čtvrtfinále 3:
Hanna Falková (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Sandra Ringwaldová (GER)
Nadine Fähndrichová (SUI)
Kateřina Beroušková (CZE)
Kerttu Niskanenová (FIN)
Čtvrtfinále 4:
Sadie Bjornsenová (USA)
Heidi Wengová (NOR)
Julija Bělorukovová (OAR)
Gaia Vürichová (ITA)
Johanna Mantitalová (FIN)
Elisabeth Schichová (GER)
Čtvrtfinále 5:
Natalja Něprjajevová (OAR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Anna Dyviková (SWE)
Laurien van der Graaffová (SUI)
Justyna Kowalczyková (POL)
Katharina Hennigová (GER)
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:03.84
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +3.03
3. Julija Bělorukovová (OAR) +3.37
4. Natalja Něprjajevová (OAR) +9.14
5. Hanna Falková (SWE) +11.16
6. Jessica Digginsová (USA) +11.23
Semifinále 2:
1. Julija Bělorukovová (OAR) 3:10.12
2. Jessica Digginsová (USA) +0.60
3. Natalja Něprjajevová (OAR) +0.60 (LL)
4. Anamarija Lampičová (SLO) +3.83
5. Laurien van der Graaffová (SUI) +5.53
6. Heidi Wengová (NOR) +6.10
Semifinále 1:
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:10.52
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0.03
3. Hanna Falková (SWE) +0.62 (LL)
4. Sophie Caldwellová (USA) +0.80
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1.52
6. Anna Dyviková (SWE) +5.25
Čtvrtfinále 5:
1. Natalja Něprjajevová (OAR) 3:11.78
2. Laurien van der Graaffová (SUI) +0.37
3. Anna Dyviková (SWE) +1.31 (LL)
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +3.09
5. Justyna Kowalczyková (POL) +5.69
6. Katharina Hennigová (GER) +7.77
Čtvrtfinále 4:
1. Julija Bělorukovová (OAR) 3:14.29
2. Heidi Wengová (NOR) +1.39
3. Sadie Bjornsenová (USA) +2.46
4. Johanna Matintalová (FIN) +2.63
5. Gaia Vürichová (ITA) +7.36
6. Elisabeth Schichová (GER) +9.97
Čtvrtfinále 3:
1. Hanna Falková (SWE) 3:11.08
2. Jessica Digginsová (USA) +0.16
3. Sandra Ringwaldová (GER) +2.68
4. Nadine Fähndrichová (SUI) +3.74
5. Kerttu Niskanenová (FIN) +8.76
6. Kateřina Beroušková (CZE) +16.35
Čtvrtfinále 2:
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) 3:11.98
2. Sophie Caldwellová (USA) +0.41
3. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +2.60
4. Katja Višnarová (SLO) +8.51
5. Lucia Scardoniová (ITA) +10.51
6. Alenka Čebašeková (SLO) +18.89
Čtvrtfinále 1:
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:10.90
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +1.07
3. Anamarija Lampičová (SLO) +1.56 (LL)
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +3.97
5. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +8.28
6. Anna Ševčenková (KAZ) +12.66
Čtvrtfinálové rozjížďky:
Čtvrtfinále 1:
Stina Nilssonová (SWE)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Anamarija Lampičová (SLO)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Anna Ševčenková (KAZ)
Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
Čtvrtfinále 2:
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Sophie Caldwellová (USA)
Lucia Scardoniová (ITA)
Alenka Čebašeková (SLO)
Čtvrtfinále 3:
Hanna Falková (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Sandra Ringwaldová (GER)
Nadine Fähndrichová (SUI)
Kateřina Beroušková (CZE)
Kerttu Niskanenová (FIN)
Čtvrtfinále 4:
Sadie Bjornsenová (USA)
Heidi Wengová (NOR)
Julija Bělorukovová (OAR)
Gaia Vürichová (ITA)
Johanna Mantitalová (FIN)
Elisabeth Schichová (GER)
Čtvrtfinále 5:
Natalja Něprjajevová (OAR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Anna Dyviková (SWE)
Laurien van der Graaffová (SUI)
Justyna Kowalczyková (POL)
Katharina Hennigová (GER)
9:30 kvalifikace
12:00 čtvrtfinále 1
12:05 čtvrtfinále 2
12:10 čtvrtfinále 3
12:15 čtvrtfinále 4
12:20 čtvrtfinále 5
12:55 semifinále 1
13:00 semifinále 2
13:25 finále
Čtvrtfinále 1:
Stina Nilssonová (SWE)
Krista Pärmäkoskiová (FIN)
Anamarija Lampičová (SLO)
Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
Anna Ševčenková (KAZ)
Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
Čtvrtfinále 2:
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Katja Višnarová (SLO)
Ida Ingemarsdotterová (SWE)
Sophie Caldwellová (USA)
Lucia Scardoniová (ITA)
Alenka Čebašeková (SLO)
Čtvrtfinále 3:
Hanna Falková (SWE)
Jessica Digginsová (USA)
Sandra Ringwaldová (GER)
Nadine Fähndrichová (SUI)
Kateřina Beroušková (CZE)
Kerttu Niskanenová (FIN)
Čtvrtfinále 4:
Sadie Bjornsenová (USA)
Heidi Wengová (NOR)
Julija Bělorukovová (OAR)
Gaia Vürichová (ITA)
Johanna Mantitalová (FIN)
Elisabeth Schichová (GER)
Čtvrtfinále 5:
Natalja Něprjajevová (OAR)
Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
Anna Dyviková (SWE)
Laurien van der Graaffová (SUI)
Justyna Kowalczyková (POL)
Katharina Hennigová (GER)
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
3. Anamarija Lampičová (SLO)
4. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
5. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
6. Anna Ševčenková (KAZ)
1. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
2. Sophie Caldwellová (USA)
3. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
4. Katja Višnarová (SLO)
5. Lucia Scardoniová (ITA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)
1. Hanna Falková (SWE)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Sandra Ringwaldová (GER)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Kerttu Niskanenová (FIN)
6. Kateřina Beroušková (CZE)
1. Julija Bělorukovová (OAR)
2. Heidi Wengová (NOR)
3. Sadie Bjornsenová (USA)
4. Johanna Matintalová (FIN)
5. Gaia Vürichová (ITA)
6. Elisabeth Schichová (GER)
1. Natalja Něprjajevová (OAR)
2. Laurien van der Graaffová (SUI)
3. Anna Dyviková (SWE)
4. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
5. Justyna Kowalczyková (POL)
6. Katharina Hennigová (GER)
Stina Nilssonová
Maiken Caspersen Fallaová
Hanna Falková
Krista Pärmäkoskiová
Sophie Caldwellová
Anna Dyviková
Semifinále 2:
Natalja Něprjajevová
Julija Bělorukovová
Heidi Wengová
Laurien van der Graaffová
Anamarija Lampičová
Jessica Digginsová
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
3. Hanna Falková (SWE)
4. Sophie Caldwellová (USA)
5. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
6. Anna Dyviková (SWE)
1. Julija Bělorukovová (OAR)
2. Jessica Digginsová (USA)
3. Natalja Něprjajevová (OAR)
4. Anamarija Lampičová (SLO)
5. Laurien van der Graaffová (SUI)
6. Heidi Wengová (NOR)
Stina Nilssonová (SWE)
Julija Bělorukovová (OAR)
Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
Jessica Digginsová (USA)
Hanna Falková (SWE)
Natalja Něprjajevová (OAR)
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:03.84
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +3.03
3. Julija Bělorukovová (OAR) +3.37
4. Natalja Něprjajevová (OAR) +9.14
5. Hanna Falková (SWE) +11.16
6. Jessica Digginsová (USA) +11.23