Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 8.den | (kon.) |
Ženy - Závod s hromadným startem (12,5 km) | Vítěz: A. Kuzminová (SVK) (kon.) |
Ženy - Štafeta (4x5 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - Super-G | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Velký můstek | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Ženy - 1500 m (finále) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - 1000 m (finále) | Vítěz: S. Girard (CAN) (kon.) |
Muži - volné jízdy | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - 3. a 4. jízdy | Vítěz: L. Yarnoldová (GBR) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: E. Dahlströmová (SWE) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: S. Höfflinová (SUI) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: J. Lillis (USA) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
konec
Muži - volné jízdy
Vítěz: J. Hanju (JPN)
(2. Š. Uno (JPN), 3. J. Fernandez (ESP))
Ondřej Jícha
Konečné pořadí
1. Deniss Vasiljevs (LAT)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Paul Fentz (GER)
4. Jen Chan (CHN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
6. Moris Kvitelašvili (GEO)
7. Alexej Byčenko (ISR)
8. Daniel Samohin (ISR)
9. Nathan Chen (USA)
10. Miša Ge (UZB)
11. Čcha Čun-hwan (KOR)
12. Brendan Kerry (AUS)
13. Jorik Hendrickx (BEL)
14. Keegan Messing (CAN)
15. Vincent Zhou (USA)
16. Michajl Koljada (OAR)
17. Michal Březina (CZE)
18. Adam Rippon (USA)
19. Dmitrij Alijev (OAR)
20. Po-jang Ťin (CHN)
21. Patrick Chan (CAN)
22. Juzuru Hanju (JPN)
23. Javier Fernandez (ESP)
24. Šoma Uno (JPN)
1. Juzuru Hanju (JPN) 317.85
2. Šoma Uno (JPN) 306.90
3. Javier Fernandez (ESP) 305.24
4. Po-jang Ťin (CHN) 297.77
5. Nathan Chen (USA) 297.35
6. Vincent Zhou (USA) 276.69
7. Dmitrij Alijev (OAR) 267.51
8. Michajl Koljada (OAR) 264.25
9. Patrick Chan (CAN) 263.43
10. Adam Rippon (USA) 259.36
11. Alexej Byčenko (ISR) 257.01
12. Keegan Messing (CAN) 255.43
13. Daniel Samohin (ISR) 251.44
14. Jorik Hendrickx (BEL) 248.95
15. Čcha Čun-hwan (KOR) 248.59
16. Michal Březina (CZE) 246.07
17. Miša Ge (UZB) 244.94
18. Keiji Tanaka (JPN) 244.83
19. Deniss Vasiljevs (LAT) 234.58
20. Brendan Kerry (AUS) 233.81
21. Matteo Rizzo (ITA) 232.41
22. Paul Fentz (GER) 214.55
23. Jen Chan (CHN) 213.01
24. Moris Kvitelašvili (GEO) 204.57
Startovní listina
1. Deniss Vasiljevs (LAT)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Paul Fentz (GER)
4. Jen Chan (CHN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
6. Moris Kvitelašvili (GEO)
7. Alexej Byčenko (ISR)
8. Daniel Samohin (ISR)
9. Nathan Chen (USA)
10. Miša Ge (UZB)
11. Čcha Čun-hwan (KOR)
12. Brendan Kerry (AUS)
13. Jorik Hendrickx (BEL)
14. Keegan Messing (CAN)
15. Vincent Zhou (USA)
16. Michajl Koljada (OAR)
17. Michal Březina (CZE)
18. Adam Rippon (USA)
19. Dmitrij Alijev (OAR)
20. Po-jang Ťin (CHN)
21. Patrick Chan (CAN)
22. Juzuru Hanju (JPN)
23. Javier Fernandez (ESP)
24. Šoma Uno (JPN)
1. Deniss Vasiljevs (LAT)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Paul Fentz (GER)
4. Jen Chan (CHN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
6. Moris Kvitelašvili (GEO)
7. Alexej Byčenko (ISR)
8. Daniel Samohin (ISR)
9. Nathan Chen (USA)
10. Miša Ge (UZB)
11. Čcha Čun-hwan (KOR)
12. Brendan Kerry (AUS)
13. Jorik Hendrickx (BEL)
14. Keegan Messing (CAN)
15. Vincent Zhou (USA)
16. Michajl Koljada (OAR)
17. Michal Březina (CZE)
18. Adam Rippon (USA)
19. Dmitrij Alijev (OAR)
20. Po-jang Ťin (CHN)
21. Patrick Chan (CAN)
22. Juzuru Hanju (JPN)
23. Javier Fernandez (ESP)
24. Šoma Uno (JPN)
1. Juzuru Hanju (JPN) 317.85
2. Šoma Uno (JPN) 306.90
3. Javier Fernandez (ESP) 305.24
4. Po-jang Ťin (CHN) 297.77
5. Nathan Chen (USA) 297.35
6. Vincent Zhou (USA) 276.69
7. Dmitrij Alijev (OAR) 267.51
8. Michajl Koljada (OAR) 264.25
9. Patrick Chan (CAN) 263.43
10. Adam Rippon (USA) 259.36
11. Alexej Byčenko (ISR) 257.01
12. Keegan Messing (CAN) 255.43
13. Daniel Samohin (ISR) 251.44
14. Jorik Hendrickx (BEL) 248.95
15. Čcha Čun-hwan (KOR) 248.59
16. Michal Březina (CZE) 246.07
17. Miša Ge (UZB) 244.94
18. Keiji Tanaka (JPN) 244.83
19. Deniss Vasiljevs (LAT) 234.58
20. Brendan Kerry (AUS) 233.81
21. Matteo Rizzo (ITA) 232.41
22. Paul Fentz (GER) 214.55
23. Jen Chan (CHN) 213.01
24. Moris Kvitelašvili (GEO) 204.57
Startovní listina
1. Deniss Vasiljevs (LAT)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Paul Fentz (GER)
4. Jen Chan (CHN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
6. Moris Kvitelašvili (GEO)
7. Alexej Byčenko (ISR)
8. Daniel Samohin (ISR)
9. Nathan Chen (USA)
10. Miša Ge (UZB)
11. Čcha Čun-hwan (KOR)
12. Brendan Kerry (AUS)
13. Jorik Hendrickx (BEL)
14. Keegan Messing (CAN)
15. Vincent Zhou (USA)
16. Michajl Koljada (OAR)
17. Michal Březina (CZE)
18. Adam Rippon (USA)
19. Dmitrij Alijev (OAR)
20. Po-jang Ťin (CHN)
21. Patrick Chan (CAN)
22. Juzuru Hanju (JPN)
23. Javier Fernandez (ESP)
24. Šoma Uno (JPN)
Startovní listina
- 1.
- 2.
- 3.
- 4.
- 5.
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
- 13.
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
- 21.
- 22.
- 23.
- 24.
1. Juzuru Hanju (JPN) 317.85
2. Šoma Uno (JPN) 306.90
3. Javier Fernandez (ESP) 305.24
4. Po-jang Ťin (CHN) 297.77
5. Nathan Chen (USA) 297.35
6. Vincent Zhou (USA) 276.69
7. Dmitrij Alijev (OAR) 267.51
8. Michajl Koljada (OAR) 264.25
9. Patrick Chan (CAN) 263.43
10. Adam Rippon (USA) 259.36
11. Alexej Byčenko (ISR) 257.01
12. Keegan Messing (CAN) 255.43
13. Daniel Samohin (ISR) 251.44
14. Jorik Hendrickx (BEL) 248.95
15. Čcha Čun-hwan (KOR) 248.59
16. Michal Březina (CZE) 246.07
17. Miša Ge (UZB) 244.94
18. Keiji Tanaka (JPN) 244.83
19. Deniss Vasiljevs (LAT) 234.58
20. Brendan Kerry (AUS) 233.81
21. Matteo Rizzo (ITA) 232.41
22. Paul Fentz (GER) 214.55
23. Jen Chan (CHN) 213.01
24. Moris Kvitelašvili (GEO) 204.57 (06:29:51)