Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 8.den | (kon.) |
Ženy - Závod s hromadným startem (12,5 km) | Vítěz: A. Kuzminová (SVK) (kon.) |
Ženy - Štafeta (4x5 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - Super-G | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Velký můstek | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Ženy - 1500 m (finále) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - 1000 m (finále) | Vítěz: S. Girard (CAN) (kon.) |
Muži - volné jízdy | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - 3. a 4. jízdy | Vítěz: L. Yarnoldová (GBR) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: E. Dahlströmová (SWE) (kon.) | | | Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: S. Höfflinová (SUI) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: J. Lillis (USA) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
konec
Muži - 1000 m (finále)
Vítěz: S. Girard (CAN)
Jan Vojkůvka
Výsledky
Finále
1. Samuel Girard (CAN) 1:24.65
2. John-Henry Krueger (USA) +0.21
3. Jira Seo (KOR) +6.96
4. Hjojun Lim (KOR) +8.66
5. Šaolin Šandor Liu (HUN) DSQ
Finále B
1. Rjosuke Sakazume (JPN) 1:27,522
2. Semjon Elistratov (OAR) 1:27,621
3. Juri Confortola (ITA) 1:27,712
-------------------------------------------
Semifinále
1/2
1. Hjojun Lim (KOR) 1:26,463 QA
2. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:26,488 QA
3. Juri Confortola (ITA) 1:26,626 QB
4. Semjon Elistratov (OAR) 1:26,773 QB
2/2
John-Henry Krueger (USA) 1:24,187 QA
Jira Seo (KOR) 1:24,252 QA
Rjosuke Sakazume (JPN) 1:24,317 QB
Samuel Girard (CAN) 1:25,102 qA
Charles Hamelin (CAN) PEN
-------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Jira Seo (KOR) 1:24,053 Q
2. Hjojun Lim (KOR) 1:24,095 Q
3. Thibaut Fauconnet (FRA) 1:24,344
Däheon Hwang (KOR) PEN
2/4
1. Samuel Girard (CAN) 1:24,289 Q
2. Juri Confortola (ITA) 1:24,383 Q
3. Itzhak De Laat (NED) 1:24,423
4. Kazuki Jošinaga (JPN) 1:24,649
3/4
1. Semjon Elistratov (OAR) 1:23,893 Q
2. Rjosuke Sakazume (JPN) 1:24,099 Q
3. John-Henry Krueger (USA) 1:24,598 q
4. Farrell Treacy (GBR) 1:25,080
Sjinkie Knegt (NED) PEN
4/4
1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:24,012 Q
2. Charles Hamelin (CAN) 1:24,015 Q
3. Roberto Pukitis (LAT) 1:24,022
4. Roberts Zvejnieks (LAT) 1:24,306
Ta-ťing Wu (CHN) PEN
Finále
1. Samuel Girard (CAN) 1:24.65
2. John-Henry Krueger (USA) +0.21
3. Jira Seo (KOR) +6.96
4. Hjojun Lim (KOR) +8.66
5. Šaolin Šandor Liu (HUN) DSQ
Finále B
1. Rjosuke Sakazume (JPN) 1:27,522
2. Semjon Elistratov (OAR) 1:27,621
3. Juri Confortola (ITA) 1:27,712
-------------------------------------------
Semifinále
1/2
1. Hjojun Lim (KOR) 1:26,463 QA
2. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:26,488 QA
3. Juri Confortola (ITA) 1:26,626 QB
4. Semjon Elistratov (OAR) 1:26,773 QB
2/2
John-Henry Krueger (USA) 1:24,187 QA
Jira Seo (KOR) 1:24,252 QA
Rjosuke Sakazume (JPN) 1:24,317 QB
Samuel Girard (CAN) 1:25,102 qA
Charles Hamelin (CAN) PEN
-------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Jira Seo (KOR) 1:24,053 Q
2. Hjojun Lim (KOR) 1:24,095 Q
3. Thibaut Fauconnet (FRA) 1:24,344
Däheon Hwang (KOR) PEN
2/4
1. Samuel Girard (CAN) 1:24,289 Q
2. Juri Confortola (ITA) 1:24,383 Q
3. Itzhak De Laat (NED) 1:24,423
4. Kazuki Jošinaga (JPN) 1:24,649
3/4
1. Semjon Elistratov (OAR) 1:23,893 Q
2. Rjosuke Sakazume (JPN) 1:24,099 Q
3. John-Henry Krueger (USA) 1:24,598 q
4. Farrell Treacy (GBR) 1:25,080
Sjinkie Knegt (NED) PEN
4/4
1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:24,012 Q
2. Charles Hamelin (CAN) 1:24,015 Q
3. Roberto Pukitis (LAT) 1:24,022
4. Roberts Zvejnieks (LAT) 1:24,306
Ta-ťing Wu (CHN) PEN
Čtvrtfinále
1/4
Hjojun Lim (KOR)
Thibaut Fauconnet (FRA)
Däheon Hwang (KOR)
Jira Seo (KOR)
2/4
Samuel Girard (CAN)
Kazuki Jošinaga (JPN)
Itzhak De Laat (NED)
Juri Confortola (ITA)
3/4
Sjinkie Knegt (NED)
Semjon Elistratov (OAR)
John-Henry Krueger (USA)
Farrell Treacy (GBR)
Rjosuke Sakazume (JPN)
4/4
Charles Hamelin (CAN)
Ta-ťing Wu (CHN)
Roberts Zvejnieks (LAT)
Šaolin Šandor Liu (HUN)
Roberto Pukitis (LAT)
1/4
1. Jira Seo (KOR) 1:24,053 Q
2. Hjojun Lim (KOR) 1:24,095 Q
3. Thibaut Fauconnet (FRA) 1:24,344
Däheon Hwang (KOR) PEN
2/4
1. Samuel Girard (CAN) 1:24,289 Q
2. Juri Confortola (ITA) 1:24,383 Q
3. Itzhak De Laat (NED) 1:24,423
4. Kazuki Jošinaga (JPN) 1:24,649
3/4
1. Semjon Elistratov (OAR) 1:23,893 Q
2. Rjosuke Sakazume (JPN) 1:24,099 Q
3. John-Henry Krueger (USA) 1:24,598 q
4. Farrell Treacy (GBR) 1:25,080
Sjinkie Knegt (NED) PEN
4/4
1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:24,012 Q
2. Charles Hamelin (CAN) 1:24,015 Q
3. Roberto Pukitis (LAT) 1:24,022
4. Roberts Zvejnieks (LAT) 1:24,306
Ta-ťing Wu (CHN) PEN
1/2
Semjon Elistratov (OAR)
Šaolin Šandor Liu (HUN)
Hjojun Lim (KOR)
Juri Confortola (ITA)
2/2
Charles Hamelin (CAN)
Jira Seo (KOR)
Rjosuke Sakazume (JPN)
Samuel Girard (CAN)
John-Henry Krueger (USA)
1/2
1. Hjojun Lim (KOR) 1:26,463 QA
2. Šaolin Šandor Liu (HUN) 1:26,488 QA
3. Juri Confortola (ITA) 1:26,626 QB
4. Semjon Elistratov (OAR) 1:26,773 QB
2/2
John-Henry Krueger (USA) 1:24,187 QA
Jira Seo (KOR) 1:24,252 QA
Rjosuke Sakazume (JPN) 1:24,317 QB
Samuel Girard (CAN) 1:25,102 qA
Charles Hamelin (CAN) PEN
Hjojun Lim (KOR)
Šaolin Šandor Liu (HUN)
John-Henry Krueger (USA)
Jira Seo (KOR)
Samuel Girard (CAN)
Finále B
Juri Confortola (ITA)
Semjon Elistratov (OAR)
Rjosuke Sakazume (JPN)
1. Rjosuke Sakazume (JPN) 1:27,522
2. Semjon Elistratov (OAR) 1:27,621
3. Juri Confortola (ITA) 1:27,712
1. Samuel Girard (CAN) 1:24.65
2. John-Henry Krueger (USA) +0.21
3. Jira Seo (KOR) +6.96
4. Hjojun Lim (KOR) +8.66
5. Šaolin Šandor Liu (HUN) DSQ