Bohemians – Jičín 5:6 (kon.) | Ne – Židenice 6:3 (kon.) | Tatran – Vítkovice 3:6 (kon.)
Olomouc – Liberec 2:4 (kon.) | Panthers – Chodov 5:4 (kon.) | Ostrava – Královské Vinohrady 11:2 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
11:2 (0:1, 4:1, 7:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 17.02.2018, 20:00 • ČPP Aréna Ostrava • ČEZ Extraliga žen • 20. kolo

58:09
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Ta jim ale nevychází, protože hned z následné protiakce se prosazuje BARBORA SEDLÁČKOVÁ. Asistence: Kajfoszová

12:30
    BARBORA SEDLÁČKOVÁ vyslala prudký projektil, který dokonale zaskočil Vyrobíkovou. Asistence: Hudáková

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Anna Kutnarová – 2 minuty, Vrážení zády do soupeře).

09:06
    Obrana Vinohrad poslední minuty snad spí, jelikož další útočná akce Ostravy je zakončena do prázdné brány! O navýšení na 9:2 se postarala MARKÉTA VRLÍKOVÁ. Asistence Sedláčková

08:40
    Do prázdné brány se trefila i ANDREA PASTUŠKOVÁ,které nahrávala Kapcová. Asistence: Kapcová

08:22
    BARBORA SEDLÁČKOVÁ sklepla skákavou přihrávku Pataykové do prázdné brány a přidává na své konto další bod. Asistence: Patayková

05:24
    Po střele Rybičkové zvoní tyč!

00:36
    Neuběhla minuta a domácí slaví znova! BARBORA SEDLÁČKOVÁ zpracovala nahrávku od Kajfoszové a umístila míček do prázdného prostoru hostující brány. Asistence: Kajfoszová

00:03
    Tak to byla rychlá odpověď na mé slova o možném bodovém zisku Vinohrad! NELA KAPCOVÁ se hned po buly prodral do zakončení a navýšila náskok Ostravy! Asistence: Pastušková

18:58
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!Tvrzníková střílenou přihrávkou našla ANNU KUTNAROVOU, která nadvakrát překonala Liškovou. Asistence: Tvrzníková

13:31
    Jedna u útočících hráček Vinohrad z bezprostřední blízkosti hostující brány zakončovala bekhendem, avšak střela mířila vysoko nad.

11:21
    Zmatku v rozestavení obrany Vinohrad využila Sedláčková, která přesným pasem vyslala MARKÉTU VRTLÍKOVOU do stoprocentní příležitosti, ve které se nemýlila.

07:56
    Po skvělé defensivní práci Kajfoszové se míček ocitl na florbalce Vrlíkové, která našla BARBORU SEDLÁČKOVOU a ta vylouženou šanci proměnila.

05:11
    Ke střele asi metr před půlící čárou se odhodlala Pastušková, jejíž střelu skvěle tečovala ELIŠKA JUREČKOVÁ a posouvá Ostravu do vedení! Asistence: Pastušková

03:50
    Podobnou situaci si mohly hráčky v žlutém vyzkoušet znova. PAVLA KAJFOZOVÁ to vzala na sobě a střelou na bližší tyč srovnává. Asistence: Sedláčková

17:39
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Viktoria Grossová – 2 minuty, Hlavička).

07:55
    Zelníčková ztratila míček u své brány a vyslala do samostatného úniku Kapcovou, která ještě posunula balónek na Sedláčkovou, ta ale ve vyložené šanci neuspěla.

05:36
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!Tak to je blesk z čistého nebe! RADKA KYLAROVÁ se ladně otočila kolem své soupeřky a přesnou střelou dostává Vinohrady do vedení 1:0. Asistence: Vejvodová

Michal Hladký

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Kajfoszová (Sedláčková), 6. Jurečková (Pastušková), 8. Sedláčková (Vrlíková), 12. Vrlíková (Sedláčková), 1. Kapcová (Pastušková), 1. Sedláčková (Kajfoszová), 9. Sedláčková (Patakyová), 9. Pastušková (Kapcová), 10. Vrlíková (Sedláčková), 13. Pastušková (K. Hudáková), 59. Sedláčková (Kajfoszová) – 6. Kylarová (Vejvodová), 19. A. Kutnarová (Tvrzníková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Lišková (Tomšová, Dupčáková) – Rybičková, Kotzurová, Patakyová, Jurečková, Zuzaníková, Grossová, Kajfoszová – Vrlíková, Greiplová, Sedláčková – Pastušková, Lichnová, Šromotová – Kapcová, K. Hudáková, P. Hudáková.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Vyrobíková (Kuchyňková) – Trunečková, Vejvodová – Kalistová, Tvrzníková, A. Kutnarová – Skalická, Honzová, Zelníčková – Šádková, Dobisíková, Kylarová.

Rozhodčí: Mik Patrik – Szilvási Petr