Přehled událostí ZOH Pchjongčchang 2018 - 10.den | (kon.) |
Týmový závod - Velký můstek | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy - týmový závod (kvalifikace) | Vítěz: Nizozemsko (kon.) | | | Muži - 500 m | Vítěz: H. Lorentzen (NOR) (kon.) |
Taneční páry - krátké tance | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) |
Ženy - Big Air (kvalifikace) | Vítěz: A. Gasserová (AUT) (kon.) |
Muži - Dvojbob (3. a 4. jízdy) | Vítěz: Kanada, Německo (kon.) |
Ženy - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: C. Sharpeová (CAN) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
konec
Ženy - Big Air (kvalifikace)
Vítěz: A. Gasserová (AUT)
Ondřej Jícha
Konečné pořadí
1. Anna Gasserová (AUT) 98.00
2. Juka Fudžimoriová (JPN) 94.25
3. Reira Iwabučiová (JPN) 92.75
4. Laurie Blouinová (CAN) 92.25
5. Zoi Sadowská Synnottová (NZL) 92.00
6. Jamie Andersonová (USA) 90.00
7. Mijabi Onicuková (JPN) 86.50
8. Sina Candrianová (SUI) 86.00
9. Julia Marinová (USA) 85.25
10. Silje Norendalová (NOR) 77.50
11. Spencer O'Brienová (CAN) 76.75
12. Jessika Jensonová (USA) 76.25
13. Jessica Richová (AUS) 74.25
14. Hailey Langlandová (USA) 73.00
15. Carla Somainiová (SUI) 70.75
16. Enni Rukajärviová (FIN) 68.75
17. Brooke Voigtová (CAN) 67.75
18. Elena Könzová (SUI) 65.75
19. Šárka Pančochová (CZE) 65.50
20. Cheryl Maasová (NED) 65.00
21. Sofia Fjedorovová (OAR) 64.00
22. Isabel Derungsová (SUI) 59.25
23. Klaudia Medlová (SVK) 50.50
24. Asami Hironová (JPN) 37.75
25. Aimee Fullerová (GBR) 25.00
26. Kateřina Vojáčková (CZE) 19.00
Startovní listina
1. Cheryl Maasová (NED)
2. Aimee Fullerová (GBR)
3. Hailey Langlandová (USA)
4. Spencer O'Brienová (CAN)
5. Sina Candrianová (SUI)
6. Julia Marinová (USA)
7. Zoi Sadowská Synnottová (NZL)
8. Brooke Voigtová (CAN)
9. Jamie Andersonová (USA)
10. Enni Rukajärviová (FIN)
11. Reira Iwabučiová (JPN)
12. Juka Fudžimoriová (JPN)
13. Silje Norendalová (NOR)
14. Anna Gasserová (AUT)
15. Mijabi Onicuková (JPN)
16. Laurie Blouinová (CAN)
17. Carla Somainiová (SUI)
18. Kateřina Vojáčková (CZE)
19. Klaudia Medlová (SVK)
20. Šárka Pančochová (CZE)
21. Isabel Derungsová (SUI)
22. Jessica Richová (AUS)
23. Asami Hironová (JPN)
24. Elena Könzová (SUI)
1. Anna Gasserová (AUT) 98.00
2. Juka Fudžimoriová (JPN) 94.25
3. Reira Iwabučiová (JPN) 92.75
4. Laurie Blouinová (CAN) 92.25
5. Zoi Sadowská Synnottová (NZL) 92.00
6. Jamie Andersonová (USA) 90.00
7. Mijabi Onicuková (JPN) 86.50
8. Sina Candrianová (SUI) 86.00
9. Julia Marinová (USA) 85.25
10. Silje Norendalová (NOR) 77.50
11. Spencer O'Brienová (CAN) 76.75
12. Jessika Jensonová (USA) 76.25
13. Jessica Richová (AUS) 74.25
14. Hailey Langlandová (USA) 73.00
15. Carla Somainiová (SUI) 70.75
16. Enni Rukajärviová (FIN) 68.75
17. Brooke Voigtová (CAN) 67.75
18. Elena Könzová (SUI) 65.75
19. Šárka Pančochová (CZE) 65.50
20. Cheryl Maasová (NED) 65.00
21. Sofia Fjedorovová (OAR) 64.00
22. Isabel Derungsová (SUI) 59.25
23. Klaudia Medlová (SVK) 50.50
24. Asami Hironová (JPN) 37.75
25. Aimee Fullerová (GBR) 25.00
26. Kateřina Vojáčková (CZE) 19.00
Startovní listina
1. Cheryl Maasová (NED)
2. Aimee Fullerová (GBR)
3. Hailey Langlandová (USA)
4. Spencer O'Brienová (CAN)
5. Sina Candrianová (SUI)
6. Julia Marinová (USA)
7. Zoi Sadowská Synnottová (NZL)
8. Brooke Voigtová (CAN)
9. Jamie Andersonová (USA)
10. Enni Rukajärviová (FIN)
11. Reira Iwabučiová (JPN)
12. Juka Fudžimoriová (JPN)
13. Silje Norendalová (NOR)
14. Anna Gasserová (AUT)
15. Mijabi Onicuková (JPN)
16. Laurie Blouinová (CAN)
17. Carla Somainiová (SUI)
18. Kateřina Vojáčková (CZE)
19. Klaudia Medlová (SVK)
20. Šárka Pančochová (CZE)
21. Isabel Derungsová (SUI)
22. Jessica Richová (AUS)
23. Asami Hironová (JPN)
24. Elena Könzová (SUI)
...
- 1. 98.00 (q)
- 2. 94.25 (q)
- 3. 92.75 (q)
- 4. 92.25 (q)
- 5. 92.00 (q)
- 6. 90.00 (q)
- 7. 86.50
- 8. 86.00 (q)
- 9. 85.25
- 10. 77.50 (q)
- 11. 76.75 (q)
- 12. 76.25 (q)
- 13. 74.25
- 14. 73.00
- 15. 70.75
- 16. 68.75
- 17. 67.75
- 18. 65.75
- 19. 65.50
- 20. 65.00
- 21. 64.00
- 22. 59.25
- 23. 50.50
- 24. 37.75
- 25. 25.00
- 26. 19.00
1. Anna Gasserová (AUT) 98.00
2. Juka Fudžimoriová (JPN) 94.25
3. Reira Iwabučiová (JPN) 92.75
4. Laurie Blouinová (CAN) 92.25
5. Zoi Sadowská Synnottová (NZL) 92.00
6. Jamie Andersonová (USA) 90.00
7. Mijabi Onicuková (JPN) 86.50
8. Sina Candrianová (SUI) 86.00
9. Julia Marinová (USA) 85.25
10. Silje Norendalová (NOR) 77.50
11. Spencer O'Brienová (CAN) 76.75
12. Jessika Jensonová (USA) 76.25
13. Jessica Richová (AUS) 74.25
14. Hailey Langlandová (USA) 73.00
15. Carla Somainiová (SUI) 70.75
16. Enni Rukajärviová (FIN) 68.75
17. Brooke Voigtová (CAN) 67.75
18. Elena Könzová (SUI) 65.75
19. Šárka Pančochová (CZE) 65.50
20. Cheryl Maasová (NED) 65.00
21. Sofia Fjedorovová (OAR) 64.00
22. Isabel Derungsová (SUI) 59.25
23. Klaudia Medlová (SVK) 50.50
24. Asami Hironová (JPN) 37.75
25. Aimee Fullerová (GBR) 25.00
26. Kateřina Vojáčková (CZE) 19.00 (04:08:07)
Nejlépe ohodnocená byla Anna Gassnerová z Rakouska, které chyběly pouze dva body od zisku maximální hodnoty 100 bodů.
Na postup do finále bylo zapotřebí skočit 76,25 bodu, což se podařilo Američance Jessice Jensonové.
Obě Češky, Šárka Pančochová s Kateřinou Vojáčkovou a s nimi i Slovenka Klaudia Medlová při skocích upadly a do finále se nepodívají. Pančochová sice v prvním kole skočila základ, ale ten jí stačil pouze na konečné 19. místo. Za postupovou hranicí zaostala o 10,75 bodu.