Rakovník – Plzeň 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Kovo Praha 3:1 (kon.) | Most – Ústí n/L 4:0 (kon.)

44:30
    Most drží pásmo a pouze si nahrává a čeká na vhodný okamžik.

43:50
    Prokš vypálil od modré čáry a dnes už podruhé Rechtorika zachránila pravá tyč.

42:54
    Most vyhrál útočnou buly. Z pravého křídla vypálil Novák, Rechtorik střelu vyrazil betonem do rohu.

42:41
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Soukup – 2 min., napadení).

42:01

41:28
    Rechtorik pomohl své obraně rozehrávkou, kdy si pohrál s mosteckým útočníkem.

40:54
    Ústí okupuje mostecké území, ale nemůže se dostat ke střele.

40:01
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Most (Popluhar – 2 min., vysoká hůl).

39:50
    Přes obranu se protáhl Bačák. Rechtorik byl opět úspěšnější a vypíchl míček.

38:30
    Do úniku se dostal Chytrý, ale backhandovou kličku Rechtorik vychytal. Následně se dostal Chytrý ještě jedno možnost překonat Rechtorika, Chytrému míček sjel z čepele a míček skončil v levém rohu.

37:08
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Most (Krajíček – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Bím – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

36:30
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Most (Krajíček – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Bím – 2 min., sekání).

36:28
    Bím nahodil na mosteckou bránu a Brém přidržel míček ve své výstroje.

35:46
    Ústí se nevzdává. Bréma zkusil prostřeli Červinka, ale míček skončil v lapačce.

35:08
    Most právě vstřelil branku!

Chyba napřáhl na modré čáře a vypustil dělovku, kterou ještě tečoval TOMÁŠ CHYBA. Hostující gólman Rechtorik nestihl už zareagovat a skončil za jeho zády.

34:20
    Hráči bojují o míček za hostující brankou. Jako vítěz vyšel Bačák a Most může rozehrát přesilovou hru.

33:59
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Michajličenko – 2 min., držení protihráče).

Jan Vacek

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 1. Bačák (Plachý, Chyba), 14. Novák (Poláček J), 21. Krajíček (Prokš), 36. Poláček J. (Chyba)

HBC Most: Brém, Tyl – Valenta, Prokš, Popluhar, Chyba "A", Chmelina – Drenčko, Bruštík, Chytrý, Singer, Krajíček, Bačák, Plachý "C", Poláče, J., Novák
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda, Rechtorik – Grus, Haken, Kváš, Michajličenko, Sedláček, Smolík, Poláček O., Haluz – Bím, Červinka "A", Jirava, Langthaler, Pilař, Poulíček, Soukup "C", Štěpánek "A", Gottfried, Strejček, Tomáš, Rychtář

Rozhodčí: Záhora, Volkán