Písek – Bánovce 28:33 (kon.) | Veselí n/M – Slavia 22:22 (kon.) | Hodonín – Zlín 23:23 (kon.)
Michalovce – Olomouc 29:28 (kon.) | Trenčín – Most 24:32 (kon.) | Prešov – Poruba 21:18 (kon.)
SHK Veselí n.M.
22:22 (12:12)
DHC Slavia Praha
Sobota 03.03.2018, 17:00MOL liga žen • 20. kolo

SHK Veselí n.M. – DHC Slavia Praha 22:22 (12:12)
    Nejvíce branek: Veselková 6/2, Šustková 6, Novotná 4/2 – Šetelíková 7, Galušková 4/2, Kvášová 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/5 – 3/2. Vyloučení: 2:3. (18:41:43)

Veselí ve velmi dramatickém utkání remizovalo se Slavii 22:22. Ve druhém poločase si Slavia vypracovala tříbrankový rozdíl, ale domácí hráčky dokázaly manko srovnat, utkání vrcholilo, když půl minuty před koncem zápasu dala branku Chlupová a Slavia si myslela, že má dva body v kapse, ale kouč Hudák si vzal oddechový čas a Veselí hrálo vabank bez brankářky a zaslouženě se dočkaly branky, když z poslední devítky, prostřelila hradbu hráček Jana Šustková a stala se hrdinkou dnešního zápasu.

Konec zápasu. (22:22)
    60
    Jana Šustková vyrovnává stav zápasu na 22:22, když překonala brankářku Kudláčkovou z poslední devítky! Čas už na časomíře ukrojil 60. minutu a Veselí mohlo jen ohrozit Slavii právě z devítky, Šustková prostřelila stojící hráčky přesně k tyči, což nečekala Kudláčková, která smutně lovila míč ze sítě. (22:22)

60
    Poslední útok zahraje Veselí bez brankářky. (21:22)

60
    Dvanáct vteřin před koncem si bere oddechový čas také kouč Hudák. (21:22)
    60
    Jana Chlupová se prosazuje po levé ruce Lekešové. (21:22)

60
    Kouč Řezáč si vzal oddechový čas 45 sekund před koncem zápasu. (21:21)

59
    Kudláčková dává svým spoluhráčkám šanci na vedení, poté co chytila střelu Veselkové. (21:21)
    59
    Kvášová vyrovnává stav zápasu v předposlední minutě. (21:21)

58
    Také Kudláčková drží Slavii v zápase, když dobře zasáhla. (21:20)

57
    Důležitý zákrok předvedla Lukešová, která vychytala Chlupovou. (21:20)

57
    Nikol Vinklárková je vyloučena na dvě minuty. (21:20)

55
    Po neproměněné sedmičce si také vzal domácí lodivod time-out. (21:20)

55
    Pokorná neproměnila sedmimetrový hod, když balon šel do břevna a od něj se odrazil před brankovou čáru. (21:20)