Tottenham – Juventus 1:2 (kon.) | Manchester City – Basilej 1:2 (kon.)
1:2 (1:0)
Juventus FC
Středa 07.03.2018, 20:45 • Wembley Stadium, London • Liga mistrů • Osmifinále

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 20:12. (22:41:13)

Juventus to dokázal! Domácí celek sice hrál výrazně aktivněji, avšak nekoncentrovanost během tří minut měla fatální následky. Juventus totiž vsítil v krátkém časovém sledu hned dvě branky a rázem se do postupové pozice dostal právě on. V posledních vteřinách měl Tottenham obrovskou převahu, díky které si vytvořil řadu nebezpečných šancí. Tu největší ale spálil kanonýr Kane, jehož hlavička zamířila pouze do tyče. Tomuto zakončení ale předcházel jasný ofsajd a právě i tento fakt dokumentuje výkon polských sudích v dnešním zápase. Ti několikrát výrazně pochybili, což není zrovna dobrou vizitkou pro Ligu mistrů.

90+3

90+2
    Definitivní zlom nad dvojzápasem mohl udělat hostující Sturaro. Prudký pokus ale zamířil pouze doprostřed branky.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
    90. Velká šance domácích.

90
    Ve Wembley se dějí věci! Naskakující Kane totiž orazítkoval tyč, od které se míč odrazil přímo na brankovou čáru. Tam ale dokázal situaci zažehnat Barzagli. Nutno dodat, že zakončení předcházel jasný ofsajd domácího kanonýra.

90
    Opakovaný záběr ale prokázal, že Chiellini si při obětavém zákroku pomohl rukou. Hlavní sudí to opět neviděl a hra tak může pokračovat dále.

89
    Buffonova rozehrávka od vlastní svatyně pouze věnovala balón soupeři. Domácí se rychle dostali k vápnu, kde byla i další Eriksenova střela zablokována.

88
    Žlutou kartu dostává Moussa Sidi Yaya Dembélé (Tottenham Hotspur).

88
    Hosté se nikterak neobtěžují útočit, neboť po zisku míče ihned volí razantní odkopy na druhou stranu. Tottenhamu se krátí čas, za pár minut se rozběhne nastavený čas.

87
    Jedno je jisté, v případném prodloužení nebude moct hostující lodivod využít střídání. Juventus se tak bude muset spoléhat na dosavadní jedenáctku. Pakliže ale utkání skončí dosavadním výsledkem, žádné prodloužení pak nepřijde.

86
    Stará dáma je pod drtivým tlakem. Do pokutového území létá jeden centr za druhým. Nyní se ke střele dostal Eriksen, nakonec z toho nebude ani roh.

85
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Fernando Llorente.

84
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Stefano Sturaro.
    84. Son měl na kopačce vyrovnání.

84
    Smůla domácích! Sonovi bylo darováno trestuhodně prostoru a málem z toho byla vyrovnávací trefa. Technický projektil nakonec o vlásek minul tyč.

83
    To nebylo špatné. Son zřejmě promarnil moment ke střele, avšak to napravil až Eriksen. Prudká rána nakonec narazila do hostujícího hráče, od kterého se míč dostal ven ze hřiště.