Chabarovsk – Kazaň 4:1 (kon.) | Omsk – Ufa 5:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Čerepovec – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | N.Novgorod – Jaroslavl 2:3 (po pr.)
Soči – Jokerit 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Severstal Čerepovec
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:3
SKA Petrohrad
Středa 07.03.2018, 17:00 • Ice Palace • Play-off KHL • Play-off

67:33
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak a je rozhodnuto! Petrohrad v dnešním zápase vítězí a připisuje si tak třetí výhru a je hodně blízko postupu do dalších vyřazovacích bojů! Po rychlé akci se dostal do zakončení JARNO KOKIRANTA a dokázal propálit dobře postaveného Hudáčka. Branka ale opět bude překontrolovaná a je z toho tedy ještě velké drama, gól by zřejmě ale měl platit.
    49:57 Maxim KARPOV - 1:1

49:57
    Necelých deset minut před koncem tohoto utkání je vyrovnáno! Petrohrad si vybojoval kotouč v útočném pásmu a posléze střílel MAXIM KARPOV, jeho hodně tvrdá rána zapadla pod horní tyčku branky, Július Hudáček se nedokázal včas zorientoval a poprvé v zápase inkasuje. Asistence: Nikita Gusev.
    39:03 Dmitrij KAGARLICKIJ - 1:0

39:03
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    A je tam! Přece jen se fanoušci dočkali úvodní branky dnešního zápasu necelou minutu před koncem druhého dějství. Po velké tlaku Petrohradu se domácí dostali do přečíslení, poté se sám na brankáře řítíl DMITRIJ KAGARLICKIJ, který poslal kotouč pod horní tyčku branky! Situace ale ještě bude prozkoumána, není ale důvod gól neuznat.