Letohrad – Most 4:0 (kon.) | Ústí n/L – Rakovník 8:1 (kon.) | Kovo Praha – Sudoměřice 2:1 (2:1 po s.s.)
Plzeň – Kert Park Praha 4:2 (kon.) | Pardubice – Kladno 2:0 (kon.)

Pardubice právě vstřelily branku!
    LUKÁŠ VLASÁK střelou přes celé hřiště upravuje na 2:0!

44:20
    A nyní již je Hájek na střídačce, Kladno v šesti!

44:09
    Brankář Hájek se ještě vrací do branky. To však z důvodu, že se bude vhazovat ve středním pásmu.

44:09
    Hra přerušena pro přihrávku kladenských útočníků rukou. Trenér Drahoš reaguje oddechovým časem!

43:46
    Česák posbíral v útočné třetině cenné vteřinky, následně zmizel na střídačce a poslal do hry čerstvou krev.

43:02
    Autosklo je vteřinu od vteřinu blíže k překvapení. Kladno je nastěhováno před Stárkem, k úspěchu ale chybí pouze skórovat.

42:34
    A znovu. Pardubice již nic nevymýšlí a pouze odpalují kotouče přes všechny čáry.

41:52
    Hnízdilova střela z mezikruží sražena do rohu, Autosklo stále drží nejtěsnější možné vedení.

41:01
    Čas do konce zápasu se ale krátí velmi rychle, Kladenští se snaží o vyrovnání. Pardubice znovu pouze vyhodily na icing.

39:00
    Po střele Filipa znovu zasahoval Hájek, Kladno oslabení přežilo a může pokračovat ve své honbě za vyrovnáním.

37:54
    Šimon Moravec měl na hokejce druhý gól, když se dostal k dorážce z předbrankového prostoru, bohužel pro něj ale napálil do ramene gólmana Hájka, který tím udržel naděje Kladna nad vodou!

37:00
    Osm minut před koncem třetí třetiny Kladno hrálo v šesti a bude za to pykat. To je další šance pro Pardubice se přiblížit vytouženému bodovému zisku. Trest odpyká Pražák.

36:08
    Hra se nyní výrazně kouskuje, domácí se znovu dopustili zakázaného uvolnění.

34:51
    Z dalším nahozením od červené čáry neměl David Stárek vůbec žádné potíže, ukryl ho do své lapačky.

33:59
    Šíchovu ránu krátce po vhazování schytal Stárek nepříjemně do masky, hra je přerušeno. Pokračování pardubické jistoty v zápase ale ohroženo není.

33:57
    Autosklo se dostává pod tlak, vše řeší vyhozením na zakázané uvolnění.

33:48
    Od modré čáry vyslal zajímavou střelu kladenský Pliml, jeho střela nakonec prolétla vedle Stárkovy klece.