Smíšená štafeta jednotlivců, Kontiolahti | Vítěz: Francie (kon.) | | | Smíšená štafeta, Kontiolahti | Vítěz: Itálie (kon.) |
Ženy - 1500 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Ženy - 5000 m, Amsterdam | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | MIKEL LANDA (Movistar) (kon.) |
Slalom žen, 1. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Slalom žen, 2. kolo, Ofterschwang | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 2 .den | (kon.) |
Týmový závod HS134, Oslo | Vítěz: Norsko (kon.) |
Muži 50 km volně s hromadným startem, Oslo | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Skoky HS134, Oslo | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Oslo | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Paralelní obří slalom, Scuol | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Snowboardcross žen, Moskva | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) |
konec
Ženy - 1500 m, Amsterdam
Vítěz: M. Takagiová (JPN)
Komentáře nejsou k dispozici.
Startovní listina
1/11
Natálie Kerschbaummayr (CZE)
2/11
Luiza Złotkowská (POL)
Katarzyna Woźniaková (POL)
3/11
Tan Li (CHN)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
4/11
Claudia Pechsteinová (GER)
Ťia-čchen Chao (CHN)
5/11
Julija Skokovová (RUS)
Sofie Karoline Haugenová (NOR)
6/11
Ivanie Blondinová (CAN)
Natalia Czerwonková (POL)
7/11
Ida Njåtunová (NOR)
Jevgenija Lalenkovová (RUS)
8/11
Nikola Zdráhalová (CZE)
Martina Sáblíková (CZE)
9/11
Annouk van der Weijdenová (NED)
Francesca Lollobrigidová (ITA)
10/11
Antoinette de Jongová (NED)
Ajaka Kikučiová (JPN)
11/11
Miho Takagiová (JPN)
Ireen Wüstová (NED)
1/11
Natálie Kerschbaummayr (CZE)
2/11
Luiza Złotkowská (POL)
Katarzyna Woźniaková (POL)
3/11
Tan Li (CHN)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
4/11
Claudia Pechsteinová (GER)
Ťia-čchen Chao (CHN)
5/11
Julija Skokovová (RUS)
Sofie Karoline Haugenová (NOR)
6/11
Ivanie Blondinová (CAN)
Natalia Czerwonková (POL)
7/11
Ida Njåtunová (NOR)
Jevgenija Lalenkovová (RUS)
8/11
Nikola Zdráhalová (CZE)
Martina Sáblíková (CZE)
9/11
Annouk van der Weijdenová (NED)
Francesca Lollobrigidová (ITA)
10/11
Antoinette de Jongová (NED)
Ajaka Kikučiová (JPN)
11/11
Miho Takagiová (JPN)
Ireen Wüstová (NED)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka