Nominační tisková konference reprezentace U21 | (kon.) | | | Nominační tisková konference reprezentace | (kon.) |
Sjezd žen, Åre | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Åre | Vítěz: M. Mayer a V. Kriechmayr (oba AUT) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 6. den | (kon.) |
Kvalifikace HS140, Trondheim | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Skoky HS140, Trondheim | Vítěz: G. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Trondheim | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
SP - skoky HS140, Trondheim
Vítěz: G. Jamamoto (JPN)
Jan Vojkůvka
Pořadí po skoku
1. Go Jamamoto (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:12
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:18
4. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:35
5. Akito Watabe (JPN) +0:36
6. Magnus Krog (NOR) +0:51
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:54
8. Mario Seidl (AUT) +0:54
9. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
10. Fabian Riessle (GER) +0:58
11. Jan Schmid (NOR) +1:01
12. Bryan Fletcher (USA) +1:01
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:04
14. Dominik Terzer (AUT) +1:13
15. Marjan Jelenko (SLO) +1:15
16. Pawel Slowiok (POL) +1:16
17. Lukas Klapfer (AUT) +1:17
18. Francois Braud (FRA) +1:17
19. Björn Kircheisen (GER) +1:19
20. David Pommer (AUT) +1:19
21. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
22. Manuel Faisst (GER) +1:22
23. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:23
24. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
25. Maxime Laheurte (FRA) +1:28
26. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:28
27. Szczepan Kupczak (POL) +1:30
28. Kristjan Ilves (EST) +1:32
29. Takehiro Watanabe (JPN) +1:34
30. Jošito Watabe (JPN) +1:36
47. Jan Vytrval (CZE) +3:26
Startovní listina
1. Einar Luraas Oftebro (NOR)
2. Jan Vytrval (CZE)
3. Dominik Terzer (AUT)
4. Ben Loomis (USA)
5. Atte Korhonen (FIN)
6. Karl-August Tiirmaa (EST)
7. Jens Luuras Oftebro (NOR)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Vid Vrhovnik (SLO)
10. Jason Lamy Chappuis (FRA)
11. David Pommer (AUT)
12. Pawel Slowiok (POL)
13. Szczepan Kupczak (POL)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Sindre Ure Søtvik (NOR)
16. Harald Johnas Riiber (NOR)
17. Martin Fritz (AUT)
18. Tim Hug (SUI)
19. Hideaki Nagai (JPN)
20. Tajhej Kato (JPN)
21. Takehiro Watanabe (JPN)
22. Arttu Mäkiaho (FIN)
23. Magnus Krog (NOR)
24. Bryan Fletcher (USA)
25. Magnus Hovdal Moan (NOR)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Alessandro Pittin (ITA)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Björn Kircheisen (GER)
30. Franz-Josef Rehrl (AUT)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Maxime Laheurte (FRA)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Lukas Klapfer (AUT)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jarl Magnus Riiber (NOR)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
1. Go Jamamoto (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:12
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:18
4. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:35
5. Akito Watabe (JPN) +0:36
6. Magnus Krog (NOR) +0:51
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:54
8. Mario Seidl (AUT) +0:54
9. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
10. Fabian Riessle (GER) +0:58
11. Jan Schmid (NOR) +1:01
12. Bryan Fletcher (USA) +1:01
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:04
14. Dominik Terzer (AUT) +1:13
15. Marjan Jelenko (SLO) +1:15
16. Pawel Slowiok (POL) +1:16
17. Lukas Klapfer (AUT) +1:17
18. Francois Braud (FRA) +1:17
19. Björn Kircheisen (GER) +1:19
20. David Pommer (AUT) +1:19
21. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
22. Manuel Faisst (GER) +1:22
23. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:23
24. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
25. Maxime Laheurte (FRA) +1:28
26. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:28
27. Szczepan Kupczak (POL) +1:30
28. Kristjan Ilves (EST) +1:32
29. Takehiro Watanabe (JPN) +1:34
30. Jošito Watabe (JPN) +1:36
47. Jan Vytrval (CZE) +3:26
Startovní listina
1. Einar Luraas Oftebro (NOR)
2. Jan Vytrval (CZE)
3. Dominik Terzer (AUT)
4. Ben Loomis (USA)
5. Atte Korhonen (FIN)
6. Karl-August Tiirmaa (EST)
7. Jens Luuras Oftebro (NOR)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Vid Vrhovnik (SLO)
10. Jason Lamy Chappuis (FRA)
11. David Pommer (AUT)
12. Pawel Slowiok (POL)
13. Szczepan Kupczak (POL)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Sindre Ure Søtvik (NOR)
16. Harald Johnas Riiber (NOR)
17. Martin Fritz (AUT)
18. Tim Hug (SUI)
19. Hideaki Nagai (JPN)
20. Tajhej Kato (JPN)
21. Takehiro Watanabe (JPN)
22. Arttu Mäkiaho (FIN)
23. Magnus Krog (NOR)
24. Bryan Fletcher (USA)
25. Magnus Hovdal Moan (NOR)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Alessandro Pittin (ITA)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Björn Kircheisen (GER)
30. Franz-Josef Rehrl (AUT)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Maxime Laheurte (FRA)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Lukas Klapfer (AUT)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jarl Magnus Riiber (NOR)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
1. Go Jamamoto (JPN)
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:12
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:18
4. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:35
5. Akito Watabe (JPN) +0:36
6. Magnus Krog (NOR) +0:51
7. Lukas Greiderer (AUT) +0:54
8. Mario Seidl (AUT) +0:54
9. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
10. Fabian Riessle (GER) +0:58
11. Jan Schmid (NOR) +1:01
12. Bryan Fletcher (USA) +1:01
13. Eero Hirvonen (FIN) +1:04
14. Dominik Terzer (AUT) +1:13
15. Marjan Jelenko (SLO) +1:15
16. Pawel Slowiok (POL) +1:16
17. Lukas Klapfer (AUT) +1:17
18. Francois Braud (FRA) +1:17
19. Björn Kircheisen (GER) +1:19
20. David Pommer (AUT) +1:19
21. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
22. Manuel Faisst (GER) +1:22
23. Jens Luuras Oftebro (NOR) +1:23
24. Vid Vrhovnik (SLO) +1:25
25. Maxime Laheurte (FRA) +1:28
26. Harald Johnas Riiber (NOR) +1:28
27. Szczepan Kupczak (POL) +1:30
28. Kristjan Ilves (EST) +1:32
29. Takehiro Watanabe (JPN) +1:34
30. Jošito Watabe (JPN) +1:36
47. Jan Vytrval (CZE) +3:26
1. Go Jamamoto (JPN)
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:18
3. Sindre Ure Søtvik (NOR) +0:35
4. Magnus Krog (NOR) +0:51
5. Lukas Greiderer (AUT) +0:54
6. Mario Seidl (AUT) +0:54
7. Wilhelm Denifl (AUT) +0:56
8. Bryan Fletcher (USA) +1:01
38. Jan Vytrval (CZE) +3:26
1. Sindre Ure Søtvik (NOR)
2. Dominik Terzer (AUT) +0:38
3. Marjan Jelenko (SLO) +0:40
4. Pawel Slowiok (POL) +0:41
5. David Pommer (AUT) +0:44
17. Jan Vytrval (CZE) +2:51
1. Einar Luraas Oftebro (NOR)
2. Jan Vytrval (CZE)
3. Dominik Terzer (AUT)
4. Ben Loomis (USA)
5. Atte Korhonen (FIN)
6. Karl-August Tiirmaa (EST)
7. Jens Luuras Oftebro (NOR)
8. Adam Cieslar (POL)
9. Vid Vrhovnik (SLO)
10. Jason Lamy Chappuis (FRA)
11. David Pommer (AUT)
12. Pawel Slowiok (POL)
13. Szczepan Kupczak (POL)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Sindre Ure Søtvik (NOR)
16. Harald Johnas Riiber (NOR)
17. Martin Fritz (AUT)
18. Tim Hug (SUI)
19. Hideaki Nagai (JPN)
20. Tajhej Kato (JPN)
21. Takehiro Watanabe (JPN)
22. Arttu Mäkiaho (FIN)
23. Magnus Krog (NOR)
24. Bryan Fletcher (USA)
25. Magnus Hovdal Moan (NOR)
26. Jošito Watabe (JPN)
27. Alessandro Pittin (ITA)
28. Go Jamamoto (JPN)
29. Björn Kircheisen (GER)
30. Franz-Josef Rehrl (AUT)
31. Antoine Gerard (FRA)
32. Maxime Laheurte (FRA)
33. Lukas Greiderer (AUT)
34. Kristjan Ilves (EST)
35. Francois Braud (FRA)
36. Manuel Faisst (GER)
37. Wilhelm Denifl (AUT)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Mario Seidl (AUT)
40. Lukas Klapfer (AUT)
41. Vincenz Geiger (GER)
42. Jarl Magnus Riiber (NOR)
43. Espen Andersen (NOR)
44. Eric Frenzel (GER)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Jörgen Graabak (NOR)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Fabian Riessle (GER)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Akito Watabe (JPN)
1. Akito Watabe (JPN) 1130
2. Jan Schmid (NOR) 981
3. Fabian Riessle (GER) 691
4. Johannes Rydzek (GER) 682
5. Jörgen Graabak (NOR) 648
6. Eero Hirvonen (FIN) 543
7. Eric Frenzel (GER) 534
8. Espen Andersen (NOR) 508
26. Tomáš Portyk (CZE) 166
51. Miroslav Dvořák (CZE) 18