Belchatow – Civitanova 2:3 (kon.) | Berlin Recycling – Friedrichshafen 2:3 (kon.) | Maaseik – Novosibirsk 3:0 (kon.)
Středa 14.03.2018, 18:00Liga mistrů • Play-off

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

0:0
    Hezký podvečer při sledování šlágru osmifinále volejbalové Ligy mistrů, v souboji gigantů se střetnou polský Belchatow s italskou Civitanovou.

0:0
    PGE SKRA BELCHATOW

Belchatow v uplynulých třinácti letech osmkrát vyhrál kvalitní polskou ligu a také Ligu mistrů pravidelně hraje s nejvyššími ambicemi, na medailové umístění už ale čeká šest let.

V letošním ročníku polské ligy je Belchatow po nekompletním 25. kole na druhém místě, zajišťující přímý postup do semifinále. Na třetí Varšavu disponuje čtyřbodovým náskokem. Tým kolem legendy polského volejbalu Mariusze Wlazlyho se může pyšnit sérií šesti vítězství v řadě.

V Lize mistrů se Belchatow představil ve skupině C, v níž skončil na druhém místě za Novosibirskem, když postup si zajistil až ziskem bodu na palubovce francouzského Chaumontu v posledním kole.

0:0
    CUCINE LUBE CIVITANOVA

Civitanova je skutečný volejbalový obr. V tomto tisíciletí se hned devětkrát probojoval do finále italské ligy (4x titul), ligu mistrů vyhráli v roce 2002, ale v posledních dvou sezónoách se dvěma bronzy vrátili zpět na přední pozice.

V letošním ročníku italské Serie A1 tým s hvězdami Christensonem, Juantorenou či Sokolovem vybojoval druhé místo po základní části a do playoff vstoupil hladkou výhrou nad Piacenzou.

Stejně jako v domácí lize, tak také v základní skupině ligy mistrů se Civitanova musela sklonit před Perugií, s přehledem si ale pojistila druhé místo před Roeselare a Fenerbahce Istanbul.

0:0

PGE Skra Belchatow: Wlazly, Bednarz, Lišinac, Lomacz, Klos, Ebadipour

Cucine Lube Civitanova: Sokolov, Juantorena, Christenson, Sander, Čester, Stanković

Rozhodčí: Akinci (Tur.), Guillet (Fra.).

0:0

0:1
    Podáním utkání zahájil Milad Ebadipour, servíruje ale pouze do sítě.

0:2
    Lomacz se po útočném úderu dotkl sítě, navíc dopadl i na soupeřovu polovinu.

1:2
    Lišinac uspěl středem sítě a zaznamenává první bod domácích.

1:3
    Lišinac poté kazí servis.

2:3
    Belchatow znovu uspěl středem sítě.

3:3
    V první krásné rozehře dnešního zápasu se Juantorena dvakrát prosadit nedokázal, tak domácí trestají krásným útokem z pipu.

3:4
    Obrovská chyba Bednorze. Wlazly rozehrál skvělým servisem, hosté vrátili míč jen na domácí polovinu, blokař Belchatowa jej ale nasměroval do zámezí.

4:4
    Chyba hostů na podání.

4:5
    Povedený technický útok středem sítě v podání Dragana Stankoviće.

5:5
    Mariusz Wlazly boduje útokem ze zadní zóny.

5:6
    Taylor Sander pokořil domácí trojblok a vrací italskému týmu vedení.

6:6
    Hostující kapitán Stanković podává daleko do zámezí.

7:6
    Čester středem sítě útočí do zámezí.

7:7
    Cvetan Sokolov se snadno prosadil.

7:8
    Bartosz Bednorz středem sítě míří pouze do autu.

8:8
    Po technickém oddechovém času Sokolov podává jen do sítě.

9:8
    Sokolov byl zablokován a byť hosté ještě udrželi míč ve hře, tak následně se prosadil Lomacz.

11:10
    Také podání Čestera na druhé straně se nevešlo do hřiště.

12:10
    Belchatow odskakuje, po ubránění Juantoreny boduje Mariusz Wlazly.

13:10
    Brilantní servis Wlazlyho a Bartosz Bednorz tentokrát už nezaváhal a snadno boduje nad sítí.

13:10
    Oddechový čas pro hosty.

13:11
    Další dělový servis Wlazlyho už hosté dokázali zpracovat a Cvetan Sokolov se prosadil útokem po lajně.

13:12
    Čisté eso hostujícího nahrávače Christensona!

14:12
    Bednorz se prosadil technickým úderem přes hostující blok.

14:13
    Cvetan Sokolov otečoval svůj útok o domácí blok.

15:13
    Osmany Juantorena podává jen do sítě.

15:14
    Taylor Sander uspěl ulívkou za domácí blok.

16:14
    Sporná situace, Lomacz útočil do bloku a rozhodčí posoudili, že míč při letu do zámezí nebyl tečován smečujícím hráčem, ačkoliv se hosté mocně dožadují odpískání teče.

16:15
    Cvetan Sokolov zatloukl hřebík na domácí polovinu a po jeho dělovém útoku hosté snižují.

16:16
    Bulharský univerzál přidává i přímý bod z podání!

17:16
    Bednorz boduje útokem z pipu.

17:17
    Těsný aut po domácím servisu.

18:17
    To samé na druhé straně, "provinil" se americký smečař Taylor Sander.

18:18
    Po nahrávce Grebennikova Juantorena vytlouká domácí trojblok.

19:18
    Středem sítě se prosazuje Karol Klos, hostům nepomohl ani předchozí senzační zákrok v poli.

19:19
    Belchatow kazí moc podání zatím, tentokrát nedokázal uvést míč do hry Mariusz Wlazly.

20:19
    Lomacz vrací Belchatow do vedení.

20:20
    Bednorz poté ale také kazí podání a na příjem jej nahrazuje Nikolaj Penčev.

21:20
    Senzační příjem Penčeva po tvrdém útoku Juantoreny a Mariusz Wlazly připisuje jednadvacátý bod Belchatowa.

21:21
    Taylor Sander dokázal uspět z velmi těžké pozice, důležitý bod pro hosty.

21:22
    Lomacz útočil do zámezí, turecký rozhodčí však nejdříve ukázal ve prospěch Belchatowa, poté své rozhodnutí změnil ve prospěch italského týmu a do akce přišlo následně i video, které prokázalo, že míč nebyl blokem tečován.

21:22
    Oddechový čas pro Belchatow.

22:22
    Davide Candellaro kazí servis, velmi nepovedené plachtící podání doletělo dva metry do autu.

22:23
    Cvetan Sokolov vrací hostům vedení.

23:23
    Srečko Lišinac uspěl středem sítě.

24:23
    Milad Ebadipour trefuje eso ve velmi důležitý moment!

24:24
    Ebadipour znovu rozložil hostující přihrávku, Christenson musel nahrávat spodem, Sander ale překonal domácí trojblok!

25:24
    Bartosz Bednorz se prosadil z hlavního kůlu.

25:25
    Druhý setbol odvrací perfektním útokem Cvetan Sokolov.

26:25
    Hosté kazí podání, třetí setbol pro Belchatow.

27:25
    Hosté měli znovu problém na příjmu, Juantorena dostal míč ve velmi těžké pozici nalepený na síť a nepřekonal domácí blok!

27:25
    První set skončil.

0:0
    Nesmírně vyrovnaná bitva, ve které žádný z týmů nevedl o více než dva body tak dospěla k překvapivému konci a můžeme se těšit na velmi zajímavý další průběh zápasu.

0:0
    Začal druhý set.

0:1
    Druhý set rozehrál Stanković výborným blokem proti Lišinacově útoku středem sítě.

1:1
    Osmany Juantorena poté kazí servis.

1:2
    Hosté se prosazují středem sítě.

2:2
    Cvetan Sokolov ztroskotal na domácím dvojbloku.

3:2
    Mariusz Wlazly zaznamenává přímý bod z podání.

3:3
    Hosté bodují útokem středem sítě.

4:3
    Bartosz Bednorz uspěl útokem po lajně z hlavního kůlu.

4:4
    Domácím je pískán nečistý úder.

4:5
    Po výborném servisu Sandera se nad sítí prosazuje jeho krajan Micah Christenson.

5:5
    Sander servíruje do zámezí.

6:5
    Z výborné nahrávky Ebadipoura se prosazuje Srečko Lišinac. To byla velmi těžká pozice pro domácího nahrávače.

7:5
    Cvetan Sokolov nevyzrál na domácí dvojblok, další bodový zápis pro Lišinace.

7:6
    Další sporná situace, po domácím bloku se míč evidentně odrazil od země, což ale rozhodčí neviděli a Civitanova poté získává šestý bod.

7:7
    A následně i sedmý díky bodovému zápisu Juantoreny.

8:7
    Juantorena se provinil blokováním nahrávky Ebadipoura.

8:8
    Hezká dlouhá rozehra zakončená Osmany Juantorenou.

9:8
    Christenson kazí podání, Belchatow je nadále mírně vpředu.

9:9
    Domácí chybují na podání.

10:9
    Srečko Lišinac boduje středem sítě.

10:10
    Lišinac následně servíruje jen do sítě, dnes mu to tedy zpoza koncové čáry tedy vůbec nejde.

11:10
    Velký blok domácích proti Sanderovi!

12:10
    Belchatow odskakuje díky Mariuszi Wlazlému. Ten zatím není moc vidět, ale když je potřeba, dokáže se prosadit.

12:10
    Oddechový čas pro Civitanovu.

12:11
    Po timeoutu Wlazly servíruje do zámezí.

13:11
    Mariusz Wlazly perfektně trefil roh hostující poloviny.

13:12
    Osmany Juantorena boduje útokem ze zadní zóny.

14:12
    Parádní útok Karola Klose středem sítě.

14:13
    Klos poté kazí podání.

15:13
    Znovu íránský nahrávač Belchatowa volil hru středem sítě a tentokrát toho k bodu využil Lišinac.

15:14
    Cvetan Sokolov koriguje skóre na 14:15.

15:15
    Nezdar domácích při Bednorzově útoku z pipu, hosté vyrovnávají.

16:15
    Mariusz Wlazly boduje z hlavního kůlu, při druhém technickém oddechovém času Belchatow vede 16:15.

16:16
    Hostům se znovu podařilo vyrovnat.

16:17
    Další skvělá rozehra, v jejím závěru Sander vytlouká domácí trojblok.

16:18
    Hosté odskakují na rozdíl dvou bodů ve skóre, oddechový čas pro Belchatow.

17:18
    Mariusz Wlazly snižuje na rozdíl jediného bodu.

17:19
    Dragan Stanković boduje útokem středem sítě.

17:20
    Wlazly se neprosadil proti trojbloku a poprvé v dnešním utkání některý z týmů vede tříbodovým rozdílem.

18:20
    Domácí vystřídali nahrávače a Bednorz boduje z hlavního kůlu.

19:20
    Mariusz Wlazly trefuje eso! Parádní servis domácího univerzála a hosté si berou oddechový čas.

19:21
    Po oddechovém času Wlazly servíruje jen do sítě.

20:21
    Tentokrát Wlazly boduje útokem, prosadil se ze zadní zóny.

20:22
    Bednorz podává pouze do sítě.

21:22
    Další raketa z ruky Mariusze Wlazlyho, ten našel mezeru mezi hostujícím dvojblokem.

21:23
    Karol Klos také kazí podání, hosté si v koncovce drží dvoubodový náskok.

22:23
    Důležitá situace! Hosté zablokovali Lišinace, Lomacz ale fantastickým zákrokem udržel míč ve hře a domácí poté bodují svým blokem.

23:23
    Cvetan Sokolov ztroskotal na jednobloku Penčeva!

24:23
    Dragan Stanković středem sítě útočí do zámezí! Velký obrat Belchatowa, dokáží jej domácí dokonat do úplného konce?

24:24
    První setbol odvrací Osmany Juantorena.

25:24
    Mariusz Wlazly znovu posílá Belchatow do vedení!

25:25
    Druhý setbol odvrací Osmany Juantorena.

26:25
    Bartosz Bednorz si dokázal poradit s hostujícím dvojblokem i z velmi těžké pozice.

26:26
    Juantorena boduje tentokrát útokem ze zadní zóny.

27:26
    Stanković servíruje daleko do zámezí.

28:26
    Cvetan Sokolov je zablokován a Belchatow vítězí i ve druhém setu po podobně dramatické koncovce!

28:26
    Druhý set skončil.

0:0
    Začal třetí set.

0:1
    Třetí set domácí rozehráli podáním do sítě.

1:1
    Také Christenson kazí podání.

1:2
    Neuvěřitelný moment! Juantorena skóruje hlavou, když byl zablokován domácím dvojblokem, ovšem od jeho hlavy se míč odráží na zem domácí poloviny!

1:3
    Bednorz útočí do zámezí, domácím nepomohlo ani video, které mělo ukázat dotyk bloku, který se ale nekonal.

1:4
    Osmany Juantorena drtivým servisem rozložil soupeřův příjem a domácí už nedokázali míč přehrát přes síť.

1:4
    Oddechový čas pro Belchatow již v úvodu třetího setu.

2:4
    Juantorena servíruje těsně do zámezí.

2:5
    Sokolov si poradil s domácím blokem, ten se navíc dotkl sítě.

3:5
    Bednorz vytlouká hostující dvojblok.

3:6
    To bude Belchatow mrzet! Domácí dokázali trojblokem zastavit Kováře, hosté ale dokázali udržet míč ve hře a nakonec sami bodují blokem Sokolova proti Bednorzovi!

4:6
    Hosté pomáhají soupeři nepovedeným servisem.

4:7
    Také Klosův servis doplachtil do zámezí.

4:8
    Jiří Kovář, který v koncovce druhého setu nahradil Sandera a v sestavě se udržel, zaznamenává přímý bod z podání!

5:8
    Srečko Lišinac boduje útokem středem sítě.

5:9
    Hosté měli velký problém na příjmu, Christenson ale dokázal situaci napravit a Sokolov boduje útokem ze zadní zóny.

6:9
    Další úspěch Lišinace středem sítě. Srbský blokař je takřka bezchybný na útoku.

6:10
    Přeci jen hosté zastavili Lišinace! Postaral se o to Stankovič výborným jednoblokem.

6:11
    Osmany Juantorena sestřelil domácí libero! Skvělý útok naturalizovaného italského smečaře.

7:11
    Hosté měli další možnost k odskočení, Juantorena si ale tentokrát z těžké pozice neporadil s blokujícím Wlazlym.

7:12
    Dragan Stanković se prosadil středem sítě a byť domácí se ještě mocně snažili udržet míč ve hře, nakonec se jim to nepodařilo.

7:13
    Domácí výborně zpracovali Juantorenův dělový servis, Bednorz ale útočí do zámezí.

8:13
    Karol Klos se snadno prosadil nad sítí.

8:14
    Wlazly servíruje do zámezí.

8:15
    Hosté ubránili Klose a Sokolov vytlouká domácí dvojblok.

9:15
    Domácí snižují úspěšným útokem z hlavního kůlu.

9:16
    Chyba na podání domácích, při druhém technickém oddechovém času vede Civitanova o sedm bodů.

9:17
    Hosté nadále odskakují, po dalším zaváhání soupeře vedou už o osm bodů a domácí si berou další oddechový čas.

9:18
    Excelentní servis Sokolova, Penčev byl na příjmu bez šance.

10:18
    Sokolov následně servíruje do sítě.

11:18
    Mariusz Wlazly se prosazuje útokem ze zadní zóny, trocha vzpruhy pro Belchatow.

11:19
    Vynikající útok Sokolova.

11:20
    Čisté eso Jiřího Kováře, jeho druhé v tomto setu.

12:20
    Úspěch domácích z hlavního kůlu.

12:21
    Stanković se prosadil nad sítí.

12:22
    Sokolov boduje útokem ze zadní zóny a Civitanova vede už o deset bodů.

12:23
    Přímý bod z podání trefuje i Davide Candellaro.

12:24
    Třetí set se proměnil v totální zmar domácích, Penčev je zablokován.

13:24
    Mariusz Wlazly ještě oddaluje závěr třetího setu technickým útokem z hlavního kůlu.

13:25
    Dragan Stankovič uzavřel dění ve třetím setu útokem středem sítě a utkání bude pokračovat.

13:25
    Třetí set skončil.

0:0
    Začal čtvrtý set.

1:0
    Čtvrtý set začíná chybou Christensona, to protože hosté a především Grebennikov skvěle udrželi míč ve hře po útoku Wlazlyho, americký nahrávač poté ale "bagrem" přehrál míč až za koncovou čáru.

1:1
    Stankovič boduje středem sítě.

1:2
    Stankovič podruhé jednoblokem vyzrál na Lišinace!

1:3
    Další krásné zákroky v poli, čtvrtou výměnu v tomto setu pak vyhrávají hosté díky Sokolovově bodovému bloku.

1:4
    Dělový servis Juantoreny domácí odevzdali zpět soupeři a Stankovič snadno boduje útokem středem sítě. Oddechový čas pro Belchatow.

2:4
    Juantorena drtil přihrávku domácích, teď dostal i možnost sám zaútočit, ovšem trefuje jen soupeřův blok.

2:5
    Jiří Kovář rychle vrací vedení na stranu Civitanovy.

3:5
    Bednorz při prvním útoku byl ještě přibrzděn blokujícím Sokolovem, podruhé už se dokázal bodově prosadit.

3:6
    Srečko Lišinac chybuje zpoza koncové čáry.

4:6
    O čtvrtý bod domácích se postaral Mariusz Wlazly.

4:7
    Davide Candellaro se prosazuje středem sítě.

4:8
    Vynikající zákrok Grebennikova v poli a při následném útoku Juantoreny se domácí blok dotkl sítě.

5:8
    Středem sítě boduje Klos, ten trefil Grebennikova do brady a francouzskému liberu se omlouvá.

5:9
    I přes výborný servis Bednorze se hosté znovu prosazují, Juantorena vytloukl dvojblok.

6:9
    Candellaro podával pouze do sítě.

6:10
    Další výborný útok Sokolova, domácí se v poli snaží, ale nedaří se jim ubránit hostující drtivé ataky.

7:10
    Teď ale fantasticky zakročilo domácí libero a Bednorz boduje z hlavního kůlu.

7:11
    Znovu bezchybný Juantorena.

8:11
    Bednorz si poradil s hostujícím dvojblokem.

8:12
    Jiří Kovář vytlouká domácí dvojblok.

8:13
    Parádní útok Candellara středem sítě přímo na postranní čáru, hosté vedou už o pět bodů.

8:14
    Lišinac útočí jen do zámezí a za šestibodové ztráty si Belchatow bere oddechový čas.

9:14
    Po přerušení hry domácím trenérem Lišinac boduje útokem středem sítě.

9:15
    Cvetan Sokolov si snadno poradil s nekompaktním dvojblokem.

10:15
    Bulharský univerzál Belchatowa poté netrefuje hřiště ze servisu.

10:16
    Smutný příběh píše Belchatow, když domácí dokázali zatlačit soupeře výborným servisem, tak přesto Sokolov boduje.

10:17
    Penčev nepřekonal hostující dvojblok.

11:17
    Domácí snižují na 11:17.

12:17
    Perfektní servis Bednorze, přímý bod z podání.

12:18
    Sokolov se znovu dokázal prosadit a jeho úspěšnost v třetím a čtvrtém setu je skutečně velmi vysoká.

13:18
    Výborná akce domácích, z pipu boduje Bednorz razantním útokem do Sokolovovy hrudi.

13:19
    Nechytatelný útok od Osmanyho Juantoreny.

13:20
    Další výborný útok Cvetana Sokolova, hosté znovu vedou o sedm bodů.

14:20
    Ebadipour zaznamenává čtrnáctý bod Belchatowa.

15:20
    Ebadipour poté dokázal přidat přímý bod z podání, trefil se parádně mezi Juantorenu a Grebennikova.

15:21
    Další výborný servis Ebadipoura hosté jen odevzdali soupeři, ovšem Bednorz byl ubráněn a Juantorena pak skóruje.

16:21

16:22
    Penčev servíruje do zámezí.

17:22
    Servis Stankoviče se do hřiště nevešel.

18:22
    Snad poprvé se Lišinac pořádně trefil do servisu a zaznamenává přímý bod z podání.

18:22
    Hosté přeci jen mají problémy na příjmu ve čtvrtém setu a ještě uklidňují hru oddechovým časem.

18:23
    Po dalším nepřesném příjmu Christenson nechal míč proletět na domácí polovinu a Klos poté chybuje u sítě, když se provinil nečistým úderem.

19:23
    Bartosz Bednorz boduje z hlavního kůlu.

19:24
    Belchatow nadále riskuje na servisu, ten Wlazlyho ale nepřeletěl síť.

20:24
    Také Kovář posílá míč zpoza koncové čáry do zámezí.

21:24
    Sokolov útočil do zámezí, hosté pak neúspěšně reklamovali údajný dotyk sítě, který se nekonal.

22:24
    Belchatow se ubránil a Bednorz ještě protahuje čtvrtý set útokem ze zadní zóny.

22:24
    Další oddechový čas pro Civitanovu.

22:25
    Po oddechovém času Bednorz servíruje do zámezí a půjdeme do pátého setu!

22:25
    Čtvrtý set skončil.

0:0
    Začal pátý set.

0:1
    Servisem zahájil pátý set Micah Christenson, ale domácí nedokázali zabodovat, když Lišinace už potřetí zablokoval Stankovič!

0:2
    Dělový servis Christensona a po přímém bodu amerického nahrávače z podání si domácí berou velmi záhy oddechový čas.

1:2
    Po výborné nahrávce Lomacze Wlazly vytlouká hostující dvojblok.

1:3
    Dragan Stankovič se nadvakrát prosazuje středem sítě.

2:3
    Juantorenův servis páska sítě vynesla do zámezí.

2:4
    Wlazlymu nevyšel servis, ten doletěl daleko do zámezí.

3:4
    Výborná akce domácích, Ebadipour boduje útokem ze zadní zóny.

4:4
    Vyrovnáno! Jednu z mála delších rozeher zakončil Ebadipour povedeným útokem po lajně.

4:5
    Bednorz jen velmi těsně míjí hřiště ze servisu.

4:6
    Senzační blok amerického nahrávače Christensona proti Ebadipourovi!

5:6
    Reparát už íránskému smečaři vyšel na výbornou.

5:7
    A znovu Christenson! To už je téměř one man show amerického nahrávače, ten se tentokrát prosadil úspěšnou hrou na druhou přes.

6:7
    Středem sítě boduje Srečko Lišinac. Ten měl proti sobě tentokrát Candellara.

6:8
    Osmany Juantorena z hlavního kůlu přidává osmý bod Civitanovy a strany se mění za stavu 8:6 pro hosty.

7:8
    Mariusz Wlazly boduje z hlavního kůlu.

7:9
    Úžasný příjem Kováře velmi tvrdého servisu a Sokolov zapisuje devátý bod Civitanovy.

8:9
    Domácí zaváhali na servisu, ovšem Christenson se tentokrát nepohodl s Juantorenou a poslal svému smečaři velmi nepřesnou nahrávku.

8:10

8:11
    Osmany Juantorena zaznamenává přímý bod z podání!

8:11

9:11
    Mariusz Wlazly se po oddechovém času prosazuje útokem za hlavou nahrávače Lomacze.

9:12
    Skvělý servis Wlazlyho, ještě lepší příjem Grebennikova a poté měli hosté štěstí, když při Sokolovově útoku do autu se domácí blok dotkl sítě! Velmi zásadní rozehra!

10:12
    Mariusz Wlazly nepřekonal skvěle postavený trojblok Civitanovy! Ovšem pozor, domácí si zažádali kontrolu u videa a to ukázalo nesmírně těsný dotyk sítě! Hosté se bouří, ale to jim určitě nepomůže.

10:13
    Další senzační rozehra, domácí bojovali i nad stolkem zapisovatele, nakonec se jim nepodařilo udržet míč ve hře.

10:14
    Cvetan Sokolov zaznamenává důležité eso! Výborný servis bulharského univerzála, Bednorz byl jako přikovaný k palubovce.

10:15
    Wlazly ztroskotal na hostujícím trojbloku a Civitanova vítězí v pátém setu 15:10!

10:15

0:0
    Je za námi krásná, dvě a půl hodiny trvající, bitva mezi Belchatowem a Civitanovou, ve které nakonec vítězí favorizovaní hosté, když museli otáčet průběh zápasu ze stavu 0:2 na sety. Do odvety si tak připravili výbornou pozici, k postupu do čtvrtfinále jim bude stačit jakékoliv vítězství. (20:33:31)

Tomáš Kohlmann

PGE Skra Belchatow: Lišinac, Wlazly, Janusz, Klos, Bednorz, Czarnowski, Ebadipour Ghara, Romac, Nedeljković, Lomacz, Pěnčev – Piechocki, Milczarek
    Cucine Lube Civitanova: Sokolov, Candellaro, Sander, Juantorena, Casadei, Stanković, Kovář, Christenson, Čester, Milan, Žukouski – Marchisio, Grebennikov

Rozhodčí: Akinci (Tur.), Guillet (Fra.)