Stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Holmenkollen | Vítěz: Norsko (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 1. kolo, Åre | (zruš.) |
Obří slalom žen, 2. kolo, Åre | (zruš.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Åre | (zruš.) |
Ženy 500 metrů, Minsk | Vítěz: V. Herzogová (AUT) (kon.) | | | Ženy 1500 metrů, Minsk | (kon.) |
Závod s hromadným startem žen, Minsk | Vítěz: A. Satoová (JPN) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 10. den | (kon.) |
Muži HS240, Vikersund | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Jižní Korea - Česko | 8:5 po 9. endu (kon.) |
Stíhačka žen 10 km volně, Falun | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů 15 km volně, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS140, Klingenthal | (zruš.) | | | Běh 10 km klasicky, Klingenthal | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
SP - stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen
Vítěz: D. Domračevová (BLR)
Jiří Sameš
Konečné výsledky
1. Darja Domračevová (BLR) 30:37,4 (2)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (4)
3. Susan Dunkleeová (USA) +29,5 (2)
4. Fujuko Tačizakiová (JPN) +37,4 (1)
5. Julija Džimová (UKR) +46,8 (2)
6. Anna Frolinová (KOR) +49,2 (2)
7. Laura Dahlmeierová (GER) +50,2 (2)
8. Uljana Kajševová (RUS) +52,8 (2)
9. Veronika Vítková (CZE) +53,5 (2)
10. Vanessa Hinzová (GER) +54,5 (2)
11. Dorothea Wiererová (ITA) +55,6 (1)
12. Naděžda Skardinová (BLR) +56,1 (1)
13. Mona Brorssonová (SWE) +57,8 (1)
14. Franziska Hildebrandová (GER) +1:05,9 (2)
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:11,7 (1)
16. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:20,3 (1)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:20,5 (1)
18. Anais Bescondová (FRA) +1:20,6 (3)
19. Marte Olsbuová (NOR) +1:31,5 (2)
20. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:47,5 (3)
...
34. Eva Puskarčíková (CZE) +2:38,2 (3)
Po 4. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 24:49.3
2. Darja Domračevová (BLR) +1.5
3. Susan Dunkleeová (USA) +21.3
4. Fujuko Tačizakiová (JPN) +22.8
5. Mona Brorssonová (SWE) +35.2
...
9. Veronika Vítková (CZE) +46.7
32. Eva Puskarčíková (CZE) +2:18.1
Po 3. střelbě
1. Franziska Hildebrandová (GER) 18:36.3
2. Mona Brorssonová (SWE) +13.6
3. Laura Dahlmeierová (GER) +14.7
4. Darja Domračevová (BLR) +15.3
5. Julija Džimová (UKR) +20.7
...
15. Veronika Vítková (CZE) +1:03.9
39. Eva Puskarčíková (CZE) +2:12.1
Po 2. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 12:22.6
2. Darja Domračevová (BLR) +8.1
3. Franziska Hildebrandová (GER) +12.3
4. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +16.9
5. Susan Dunkleeová (USA) +21.2
...
13. Veronika Vítková (CZE) +54.3
7. Eva Puskarčíková (CZE) +1:44.9
Po 1. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:38.4
2. Darja Domračevová (BLR) +45.4
3. Fujuko Tačizakiová (JPN) +54.3
4. Franziska Hildebrandová (GER) +54.8
5. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +56.1
...
6. Veronika Vítková (CZE) +1:16.8
7. Eva Puskarčíková (CZE) +1:26.3
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Darja Domračevová (BLR) +9
3. Julija Džimová (UKR) +29
4. Susan Dunkleeová (USA) +36
5. Fujuko Tačizakiová (JPN) +44
6. Franziska Hildebrandová (GER) +46
7. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +50
8. Uljana Kajševová (RUS) +55
9. Ivona Fialková (SVK) +1:00
10. Lisa Vittozziová (ITA) +1:05
11. Veronika Vítková (CZE) +1:08
12. Anais Bescondová (FRA) +1:09
13. Hanna Öbergová (SWE) +1:11
14. Mona Brorssonová (SWE) +1:13
15. Darja Virolajněnová (RUS) +1:14
16. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:18
17. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:20
18. Eva Puskarčíková (CZE) +1:20
19. Anna Frolinová (KOR) +1:21
20. Mari Laukkanenová (FIN) +1:25
21. Lena Häckiová (SUI) +1:27
22. Selina Gasparinová (SUI) +1:27
23. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:28
24. Naděžda Skardinová (BLR) +1:29
25. Vanessa Hinzová (GER) +1:29
26. Célia Aymonierová (FRA) +1:29
27. Emma Nilssonová (SWE) +1:30
28. Laura Dahlmeierová (GER) +1:31
29. Elisa Gasparinová (SUI) +1:33
30. Franziska Preussová (GER) +1:38
31. Galina Višněvská (KAZ) +1:41
32. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:42
33. Irene Cadurischová (SUI) +1:44
34. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +1:45
35. Kamila Żuková (POL) +1:46
36. Federica Sanfilippová (ITA) +:49
37. Anaïs Chevalierová (FRA) +:50
38. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:52
39. Dorothea Wiererová (ITA) +1:56
40. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:58
41. Marte Olsbuová (NOR) +2:04
42. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:07
43. Denise Herrmannová (GER) +2:07
44. Baiba Bendiková (LAT) +2:08
45. Linn Perssonová (SWE) +2:09
46. Julia Ransomová (CAN) +2:10
47. Emilija Jordanovová (BUL) +2:12
48. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:17
49. Natalja Kočerginová (LTU) +2:18
50. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:18
51. Christina Riederová (AUT) +2:19
52. Paulina Fialková (SVK) +2:20
53. Weronika Nowakowská (POL) +2:21
54. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:21
55. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:22
56. Suvi Minkkinenová (FIN) +2:25
57. Emma Lunderová (CAN) +2:28
58. Julia Simonová (FRA) +2:29
59. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:29
60. Hilde Fenneová (NOR) +2:30
Průběžné pořadí Světového poháru
(k 15. březnu 2018 - po 18 závodech)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 673 bodů
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 667 bodů
3. Darja Domračevová (BLR) 581 bodů
4. Laura Dahlmeierová (GER) 579 bodů
5. Dorothea Wiererová (ITA) 570 bodů
6. Veronika Vítková (CZE) 513 bodů
7. Lisa Vittozziová (ITA) 500 bodů
8. Franziska Hildebrandová (GER) 467 bodů
9. Anais Bescondová (FRA) 461 bodů
10. Julija Džimová (UKR) 443 bodů
...
29. Eva Puskarčíková (CZE) 199 bodů
54. Jessica Jislová (CZE) 72 bodů
83. Veronika Zvařičová (CZE) 9 bodů
87. Markéta Davidová (CZE) 8 bodů
Kompletní program 8. kola Světového poháru v norském Oslu
ČT 15. 03. 2018:
12:00: Sprint žen (7,5 km)
Vítěz: A. Kuzminová (SVK)
14:45: Sprint mužů (10 km)
Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR)
SO 16. 03. 2018:
12:30: Štafeta žen (4 x 6 km)
Vítěz: Francie
15:15: Stíhací závod mužů (12,5 km)
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
NE 17. 03. 2018:
12:00: Stíhací závod žen (10 km)
14:45: Štafeta mužů (4 x 7,5 km)
Loňská vítězka závodu
Mari Laukkanenová (FIN)
1. Darja Domračevová (BLR) 30:37,4 (2)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (4)
3. Susan Dunkleeová (USA) +29,5 (2)
4. Fujuko Tačizakiová (JPN) +37,4 (1)
5. Julija Džimová (UKR) +46,8 (2)
6. Anna Frolinová (KOR) +49,2 (2)
7. Laura Dahlmeierová (GER) +50,2 (2)
8. Uljana Kajševová (RUS) +52,8 (2)
9. Veronika Vítková (CZE) +53,5 (2)
10. Vanessa Hinzová (GER) +54,5 (2)
11. Dorothea Wiererová (ITA) +55,6 (1)
12. Naděžda Skardinová (BLR) +56,1 (1)
13. Mona Brorssonová (SWE) +57,8 (1)
14. Franziska Hildebrandová (GER) +1:05,9 (2)
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:11,7 (1)
16. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:20,3 (1)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:20,5 (1)
18. Anais Bescondová (FRA) +1:20,6 (3)
19. Marte Olsbuová (NOR) +1:31,5 (2)
20. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:47,5 (3)
...
34. Eva Puskarčíková (CZE) +2:38,2 (3)
Po 4. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 24:49.3
2. Darja Domračevová (BLR) +1.5
3. Susan Dunkleeová (USA) +21.3
4. Fujuko Tačizakiová (JPN) +22.8
5. Mona Brorssonová (SWE) +35.2
...
9. Veronika Vítková (CZE) +46.7
32. Eva Puskarčíková (CZE) +2:18.1
Po 3. střelbě
1. Franziska Hildebrandová (GER) 18:36.3
2. Mona Brorssonová (SWE) +13.6
3. Laura Dahlmeierová (GER) +14.7
4. Darja Domračevová (BLR) +15.3
5. Julija Džimová (UKR) +20.7
...
15. Veronika Vítková (CZE) +1:03.9
39. Eva Puskarčíková (CZE) +2:12.1
Po 2. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 12:22.6
2. Darja Domračevová (BLR) +8.1
3. Franziska Hildebrandová (GER) +12.3
4. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +16.9
5. Susan Dunkleeová (USA) +21.2
...
13. Veronika Vítková (CZE) +54.3
7. Eva Puskarčíková (CZE) +1:44.9
Po 1. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:38.4
2. Darja Domračevová (BLR) +45.4
3. Fujuko Tačizakiová (JPN) +54.3
4. Franziska Hildebrandová (GER) +54.8
5. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +56.1
...
6. Veronika Vítková (CZE) +1:16.8
7. Eva Puskarčíková (CZE) +1:26.3
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Darja Domračevová (BLR) +9
3. Julija Džimová (UKR) +29
4. Susan Dunkleeová (USA) +36
5. Fujuko Tačizakiová (JPN) +44
6. Franziska Hildebrandová (GER) +46
7. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +50
8. Uljana Kajševová (RUS) +55
9. Ivona Fialková (SVK) +1:00
10. Lisa Vittozziová (ITA) +1:05
11. Veronika Vítková (CZE) +1:08
12. Anais Bescondová (FRA) +1:09
13. Hanna Öbergová (SWE) +1:11
14. Mona Brorssonová (SWE) +1:13
15. Darja Virolajněnová (RUS) +1:14
16. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:18
17. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:20
18. Eva Puskarčíková (CZE) +1:20
19. Anna Frolinová (KOR) +1:21
20. Mari Laukkanenová (FIN) +1:25
21. Lena Häckiová (SUI) +1:27
22. Selina Gasparinová (SUI) +1:27
23. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:28
24. Naděžda Skardinová (BLR) +1:29
25. Vanessa Hinzová (GER) +1:29
26. Célia Aymonierová (FRA) +1:29
27. Emma Nilssonová (SWE) +1:30
28. Laura Dahlmeierová (GER) +1:31
29. Elisa Gasparinová (SUI) +1:33
30. Franziska Preussová (GER) +1:38
31. Galina Višněvská (KAZ) +1:41
32. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:42
33. Irene Cadurischová (SUI) +1:44
34. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +1:45
35. Kamila Żuková (POL) +1:46
36. Federica Sanfilippová (ITA) +:49
37. Anaïs Chevalierová (FRA) +:50
38. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:52
39. Dorothea Wiererová (ITA) +1:56
40. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:58
41. Marte Olsbuová (NOR) +2:04
42. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:07
43. Denise Herrmannová (GER) +2:07
44. Baiba Bendiková (LAT) +2:08
45. Linn Perssonová (SWE) +2:09
46. Julia Ransomová (CAN) +2:10
47. Emilija Jordanovová (BUL) +2:12
48. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:17
49. Natalja Kočerginová (LTU) +2:18
50. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:18
51. Christina Riederová (AUT) +2:19
52. Paulina Fialková (SVK) +2:20
53. Weronika Nowakowská (POL) +2:21
54. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:21
55. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:22
56. Suvi Minkkinenová (FIN) +2:25
57. Emma Lunderová (CAN) +2:28
58. Julia Simonová (FRA) +2:29
59. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:29
60. Hilde Fenneová (NOR) +2:30
Průběžné pořadí Světového poháru
(k 15. březnu 2018 - po 18 závodech)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 673 bodů
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 667 bodů
3. Darja Domračevová (BLR) 581 bodů
4. Laura Dahlmeierová (GER) 579 bodů
5. Dorothea Wiererová (ITA) 570 bodů
6. Veronika Vítková (CZE) 513 bodů
7. Lisa Vittozziová (ITA) 500 bodů
8. Franziska Hildebrandová (GER) 467 bodů
9. Anais Bescondová (FRA) 461 bodů
10. Julija Džimová (UKR) 443 bodů
...
29. Eva Puskarčíková (CZE) 199 bodů
54. Jessica Jislová (CZE) 72 bodů
83. Veronika Zvařičová (CZE) 9 bodů
87. Markéta Davidová (CZE) 8 bodů
Kompletní program 8. kola Světového poháru v norském Oslu
ČT 15. 03. 2018:
12:00: Sprint žen (7,5 km)
Vítěz: A. Kuzminová (SVK)
14:45: Sprint mužů (10 km)
Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR)
SO 16. 03. 2018:
12:30: Štafeta žen (4 x 6 km)
Vítěz: Francie
15:15: Stíhací závod mužů (12,5 km)
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
NE 17. 03. 2018:
12:00: Stíhací závod žen (10 km)
14:45: Štafeta mužů (4 x 7,5 km)
Loňská vítězka závodu
Mari Laukkanenová (FIN)
1. Darja Domračevová (BLR) 30:37,4 (2)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (4)
3. Susan Dunkleeová (USA) +29,5 (2)
4. Fujuko Tačizakiová (JPN) +37,4 (1)
5. Julija Džimová (UKR) +46,8 (2)
6. Anna Frolinová (KOR) +49,2 (2)
7. Laura Dahlmeierová (GER) +50,2 (2)
8. Uljana Kajševová (RUS) +52,8 (2)
9. Veronika Vítková (CZE) +53,5 (2)
10. Vanessa Hinzová (GER) +54,5 (2)
11. Dorothea Wiererová (ITA) +55,6 (1)
12. Naděžda Skardinová (BLR) +56,1 (1)
13. Mona Brorssonová (SWE) +57,8 (1)
14. Franziska Hildebrandová (GER) +1:05,9 (2)
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:11,7 (1)
16. Anaïs Chevalierová (FRA) +1:20,3 (1)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +1:20,5 (1)
18. Anais Bescondová (FRA) +1:20,6 (3)
19. Marte Olsbuová (NOR) +1:31,5 (2)
20. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:47,5 (3)
...
34. Eva Puskarčíková (CZE) +2:38,2 (3)
Druhá z Češek Eva Puskarčíková bohužel znovu nestačila běžecky a dokončila až jako čtyřiatřicátá.
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 24:49.3
2. Darja Domračevová (BLR) +1.5
3. Susan Dunkleeová (USA) +21.3
4. Fujuko Tačizakiová (JPN) +22.8
5. Mona Brorssonová (SWE) +35.2
...
9. Veronika Vítková (CZE) +46.7
32. Eva Puskarčíková (CZE) +2:18.1
1. Franziska Hildebrandová (GER) 18:36.3
2. Mona Brorssonová (SWE) +13.6
3. Laura Dahlmeierová (GER) +14.7
4. Darja Domračevová (BLR) +15.3
5. Julija Džimová (UKR) +20.7
...
15. Veronika Vítková (CZE) +1:03.9
39. Eva Puskarčíková (CZE) +2:12.1
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 12:22.6
2. Darja Domračevová (BLR) +8.1
3. Franziska Hildebrandová (GER) +12.3
4. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +16.9
5. Susan Dunkleeová (USA) +21.2
...
13. Veronika Vítková (CZE) +54.3
29. Eva Puskarčíková (CZE) +1:44.9
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:38.4
2. Darja Domračevová (BLR) +45.4
3. Fujuko Tačizakiová (JPN) +54.3
4. Franziska Hildebrandová (GER) +54.8
5. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +56.1
...
10. Veronika Vítková (CZE) +1:16.8
14. Eva Puskarčíková (CZE) +1:26.3
Počasí: Jasno
Teplota vzduchu: -2,9 °C
Teplota sněhu: -1,5 °C
Vlhkost: 40%
Vítr: 4 km/h Z
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Darja Domračevová (BLR) +9
3. Julija Džimová (UKR) +29
4. Susan Dunkleeová (USA) +36
5. Fujuko Tačizakiová (JPN) +44
6. Franziska Hildebrandová (GER) +46
7. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +50
8. Uljana Kajševová (RUS) +55
9. Ivona Fialková (SVK) +1:00
10. Lisa Vittozziová (ITA) +1:05
11. Veronika Vítková (CZE) +1:08
12. Anais Bescondová (FRA) +1:09
13. Hanna Öbergová (SWE) +1:11
14. Mona Brorssonová (SWE) +1:13
15. Darja Virolajněnová (RUS) +1:14
16. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:18
17. Marie Dorinová Habertová (FRA) +1:20
18. Eva Puskarčíková (CZE) +1:20
19. Anna Frolinová (KOR) +1:21
20. Mari Laukkanenová (FIN) +1:25
21. Lena Häckiová (SUI) +1:27
22. Selina Gasparinová (SUI) +1:27
23. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:28
24. Naděžda Skardinová (BLR) +1:29
25. Vanessa Hinzová (GER) +1:29
26. Célia Aymonierová (FRA) +1:29
27. Emma Nilssonová (SWE) +1:30
28. Laura Dahlmeierová (GER) +1:31
29. Elisa Gasparinová (SUI) +1:33
30. Franziska Preussová (GER) +1:38
31. Galina Višněvská (KAZ) +1:41
32. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:42
33. Irene Cadurischová (SUI) +1:44
34. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +1:45
35. Kamila Żuková (POL) +1:46
36. Federica Sanfilippová (ITA) +:49
37. Anaïs Chevalierová (FRA) +:50
38. Rosanna Crawfordová (CAN) +1:52
39. Dorothea Wiererová (ITA) +1:56
40. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:58
41. Marte Olsbuová (NOR) +2:04
42. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:07
43. Denise Herrmannová (GER) +2:07
44. Baiba Bendiková (LAT) +2:08
45. Linn Perssonová (SWE) +2:09
46. Julia Ransomová (CAN) +2:10
47. Emilija Jordanovová (BUL) +2:12
48. Synnøve Solemdalová (NOR) +2:17
49. Natalja Kočerginová (LTU) +2:18
50. Maren Hammerschmidtová (GER) +2:18
51. Christina Riederová (AUT) +2:19
52. Paulina Fialková (SVK) +2:20
53. Weronika Nowakowská (POL) +2:21
54. Katharina Innerhoferová (AUT) +2:21
55. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:22
56. Suvi Minkkinenová (FIN) +2:25
57. Emma Lunderová (CAN) +2:28
58. Julia Simonová (FRA) +2:29
59. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:29
60. Hilde Fenneová (NOR) +2:30
Sprint na 7,5 kilometru vyhrála i přes jednu chybu na střelnici slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová. Na druhém místě dokončila Běloruska Darja Domračevová, třetí byla pak Ukrajinka Julija Džimová. Závod se naopak vůbec nepovedl Fince Kaise Mäkäräinenové, která udělala na střelnici celkově čtyři chyby a skončila až na poslední bodované příčce. Ještě hůře dopadla Norka Tiril Eckhoffová – pětapadesáté místo.
Výsledky čtvrtečního sprintu
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 21:31.8 (1)
2. Darja Domračevová (BLR) +8.9 (0)
3. Julija Džimová (UKR) +29.2 (0)
4. Susan Dunkleeová (USA) +35.7 (0)
5. Fujuko Tačizakiová (JPN) +43.6 (0)
6. Franziska Hildebrandová (GER) +46.2 (0)
7. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +50.3 (0)
8. Uljana Kajševová (RUS) +55.4 (1)
9. Ivona Fialková (SVK) +1:00.4 (0)
10. Lisa Vittozziová (ITA) +1:05.1 (1)
11. Veronika Vítková (CZE) +1:08.3 (1)
12. Anais Bescondová (FRA) +1:09.2 (1)
13. Hanna Öbergová (SWE) +1:10.7 (1)
14. Mona Brorssonová (SWE) +1:13.0 (0)
15. Darja Virolajněnová (RUS) +1:13.8 (1)
...
18. Eva Puskarčíková (CZE) +1:20.2 (0)
71. Jessica Jislová (CZE) +2:48.5 (2)
79. Markéta Davidová (CZE) +3:14.4 (4)
88. Veronika Zvařičová (CZE) +3:56.6 (2)
(k 15. březnu 2018 – po 18 závodech)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 673 bodů
2. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 667 bodů
3. Darja Domračevová (BLR) 581 bodů
4. Laura Dahlmeierová (GER) 579 bodů
5. Dorothea Wiererová (ITA) 570 bodů
6. Veronika Vítková (CZE) 513 bodů
7. Lisa Vittozziová (ITA) 500 bodů
8. Franziska Hildebrandová (GER) 467 bodů
9. Anais Bescondová (FRA) 461 bodů
10. Julija Džimová (UKR) 443 bodů
...
29. Eva Puskarčíková (CZE) 199 bodů
54. Jessica Jislová (CZE) 72 bodů
83. Veronika Zvařičová (CZE) 9 bodů
87. Markéta Davidová (CZE) 8 bodů
Čtvrtek 15. 03. 2018:
12:00: Sprint žen (7,5 km)
Vítěz: A. Kuzminová (SVK)
14:45: Sprint mužů (10 km)
Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR)
Sobota 16. 03. 2018:
12:30: Štafeta žen (4 x 6 km)
Vítěz: Francie
15:15: Stíhací závod mužů (12,5 km)
Vítěz: M. Fourcade (FRA)
Neděle 17. 03. 2018:
12:00: Stíhací závod žen (10 km)
14:45: Štafeta mužů (4 x 7,5 km)