Finále SP - sprint žen, 7,5 km, Ťumeň | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) |
E3 Harelbeke 2018 | Víťaz: Niki Terpstra (Quick-Step Floors) (kon.) |
Lety HS240, Planica | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
USA - Česko | 6:8 (kon.) | | | Česko - Japonsko | 5:7 (kon.) |
Taneční páry - krátké tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) | | | Ženy - volné jízdy | Vítěz: K. Osmondová (CAN) (kon.) |
konec
Taneční páry - krátké tance
Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA)
Jan Vojkůvka
Pořadí
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 83,73 Q
2. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 80,42 Q
3. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN) 78,31 Q
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 77,46 Q
5. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 75,66 Q
6. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 74,51 Q
7. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 74,50 Q
8. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS) 72,45 Q
9. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 71,15 Q
10. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 65,65 Q
11. Carolane Soucisseová, Shane Firus (CAN) 64,02 Q
12. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 63,73 Q
13. Natalia Kaliszeková, Maxim Spodyrjev (POL) 63,70 Q
14. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 63,50 Q
15. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 63,48 Q
16. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,35 Q
17. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 62,08 Q
18. Allison Reedová, Saulius Ambulevičius (LTU) 61,33 Q
19. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 61,18 Q
20. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR) 60,38 Q
21. Jura Min, Alexander Gamelin (KOR) 58,82
22. Tina Garabedianová, Simon Proulx Senecal (ARM) 58,64
23. Cecilla Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 57,96
24. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 57,56
25. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK) 55,54
26. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE) 55,27
27. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN) 54,11
28. Viktoria Kavaljovová, Jurij Běljajev (BLR) 50,40
29. Chantelle Kerryová, Andrew Dodds (AUS) 47,57
30. Teodora Marková, Simon Daze (BUL) 46,05
31. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 43,50
Startovní listina
1. Teodora Marková, Simon Daze (BUL)
2. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
3. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE)
4. Chantelle Kerryová, Andrew Dodds (AUS)
5. Viktoria Kavaljovová, Jurij Běljajev (BLR)
6. Cecilla Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
7. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN)
8. Carolane Soucisseová, Shane Firus (CAN)
9. Allison Reedová, Saulius Ambulevičius (LTU)
10. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK)
11. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
12. Jura Min, Alexander Gamelin (KOR)
13. Tina Garabedianová, Simon Proulx Senecal (ARM)
14. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP)
15. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR)
16. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
17. Natalia Kaliszeková, Maxim Spodyrjev (POL)
18. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
19. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN)
20. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR)
21. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS)
22. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN)
23. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
24. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA)
25. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
26. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
27. Madison Chocková, Evan Bates (USA)
28. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA)
29. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
30. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN)
31. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 83,73 Q
2. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 80,42 Q
3. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN) 78,31 Q
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 77,46 Q
5. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 75,66 Q
6. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 74,51 Q
7. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 74,50 Q
8. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS) 72,45 Q
9. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 71,15 Q
10. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 65,65 Q
11. Carolane Soucisseová, Shane Firus (CAN) 64,02 Q
12. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 63,73 Q
13. Natalia Kaliszeková, Maxim Spodyrjev (POL) 63,70 Q
14. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 63,50 Q
15. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 63,48 Q
16. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,35 Q
17. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 62,08 Q
18. Allison Reedová, Saulius Ambulevičius (LTU) 61,33 Q
19. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 61,18 Q
20. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR) 60,38 Q
21. Jura Min, Alexander Gamelin (KOR) 58,82
22. Tina Garabedianová, Simon Proulx Senecal (ARM) 58,64
23. Cecilla Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 57,96
24. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 57,56
25. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK) 55,54
26. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE) 55,27
27. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN) 54,11
28. Viktoria Kavaljovová, Jurij Běljajev (BLR) 50,40
29. Chantelle Kerryová, Andrew Dodds (AUS) 47,57
30. Teodora Marková, Simon Daze (BUL) 46,05
31. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 43,50
Startovní listina
1. Teodora Marková, Simon Daze (BUL)
2. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER)
3. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE)
4. Chantelle Kerryová, Andrew Dodds (AUS)
5. Viktoria Kavaljovová, Jurij Běljajev (BLR)
6. Cecilla Törnová, Jussiville Partanen (FIN)
7. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN)
8. Carolane Soucisseová, Shane Firus (CAN)
9. Allison Reedová, Saulius Ambulevičius (LTU)
10. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK)
11. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR)
12. Jura Min, Alexander Gamelin (KOR)
13. Tina Garabedianová, Simon Proulx Senecal (ARM)
14. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP)
15. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR)
16. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR)
17. Natalia Kaliszeková, Maxim Spodyrjev (POL)
18. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA)
19. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN)
20. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR)
21. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS)
22. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN)
23. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS)
24. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA)
25. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA)
26. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
27. Madison Chocková, Evan Bates (USA)
28. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA)
29. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
30. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN)
31. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA)
1. Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron (FRA) 83,73 Q
2. Madison Hubbellová, Zachary Donohue (USA) 80,42 Q
3. Kaitlyn Weaverová, Andrew Poje (CAN) 78,31 Q
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 77,46 Q
5. Madison Chocková, Evan Bates (USA) 75,66 Q
6. Piper Gillesová, Paul Poirier (CAN) 74,51 Q
7. Alexandra Stěpanovová, Ivan Bukin (RUS) 74,50 Q
8. Tiffani Zagorská, Jonathan Guerreiro (RUS) 72,45 Q
9. Charlene Guignardová, Marco Fabbri (ITA) 71,15 Q
10. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 65,65 Q
11. Carolane Soucisseová, Shane Firus (CAN) 64,02 Q
12. Olivia Smartová, Adrian Diaz (ESP) 63,73 Q
13. Natalia Kaliszeková, Maxim Spodyrjev (POL) 63,70 Q
14. Marie-Jade Lauriaultová, Romain Le Gac (FRA) 63,50 Q
15. Kaitlin Hawayeková, Jean-Luc Baker (USA) 63,48 Q
16. Alexandra Nazarovová, Maxim Nikitin (UKR) 63,35 Q
17. Kavita Lorenzová, Joti Polizoakis (GER) 62,08 Q
18. Allison Reedová, Saulius Ambulevičius (LTU) 61,33 Q
19. Wang Š'-jüe, Liou Sin-jü (CHN) 61,18 Q
20. Alisa Agafonovová, Alper Ucar (TUR) 60,38 Q
21. Jura Min, Alexander Gamelin (KOR) 58,82
22. Tina Garabedianová, Simon Proulx Senecal (ARM) 58,64
23. Cecilla Törnová, Jussiville Partanen (FIN) 57,96
24. Lilah Fearová, Lewis Gibson (GBR) 57,56
25. Lucie Myslivečková, Lukáš Csolley (SVK) 55,54
26. Cortney Mansourová, Michal Češka (CZE) 55,27
27. Anna Janovská, Adam Lukacs (HUN) 54,11
28. Viktoria Kavaljovová, Jurij Běljajev (BLR) 50,40
29. Chantelle Kerryová, Andrew Dodds (AUS) 47,57
30. Teodora Marková, Simon Daze (BUL) 46,05
31. Adel Tankovová, Ronald Zilberberg (ISR) 43,50