Líšeň – Mohelnice 3:0 (kon.) | Petřkovice – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Hodonín – Vyškov 4:1 (kon.)
FC Odra Petřkovice
3:1 (0:1)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 24.03.2018, 15:00 • Stadion Odra Petřkovice, Ostrava • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

90
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Smékal, přichází Regec.

89
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! A je to gól! Dnes už je pravděpodobně rozhodnuto, jelikož Petřkovice jdou do dvoubrankového vedení po brance MARIA LATOCHY.

85
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! RADOVAN LOKŠA proměňuje pokutový kop a Petřkovice otáčí zápas! Odra tak vede 2:1.

85
    Žlutou kartu dostává Žilinský (TJ Valašské Meziříčí).

85
    Byla nařízena penalta pro Petřkovice.

75
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gomola, přichází Furmánek.

62
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Szotkowski, přichází Lokša.

57
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Nyní už je to ale gól, který dává PATRIK RUBÝ a Odra Petřkovice srovnává na 1:1!

53
    Žlutou kartu dostává Szotkowski (FC Odra Petřkovice).

46
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Ptáček, přichází Latocha.

45
    Žlutou kartu dostává Vychodil (TJ Valašské Meziříčí).

40
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Hosté jdou do vedení pět minut před koncem prvního poločasu. Autorem branky je LUKÁŠ VYCHODIL.