Finále SP - závod s hromadným startem mužů, 15 km | Vítěz: M. Cvetkov (RUS) (kon.) | | | Finále SP - závod s hromadným startem žen, 12,5 km | Vítěz: D. Domračevová (BLR) (kon.) |
Gent – Wevelgem 2018 | Sagan (Bora - Hansgrohe) (kon.) |
Lety HS240, Planica | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) | | | Běh 15 km klasicky, Schonach | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
konec
Finále SP - běh 15 km klasicky, Schonach
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Jiří Sameš
Konečné pořadí
1. Akito Watabe (JPN) 34:48,1
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +5,1
3. Fabian Riessle (GER) +48,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +1:19,4
5. Lukas Greiderer (AUT) +1:20,6
6. Jan Schmid (NOR) +1:23,4
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:42,2
8. Ilkka Herola (FIN) +1:26,1
9. Wilhelm Denifl (AUT) +1:32,0
10. Bernhard Gruber (AUT) +1:33,7
11. Mario Seidl (AUT) +1:36,6
12. Jošito Watabe (JPN) +1:41,4
13. Eric Frenzel (GER) +1:42,1
14. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:58,4
15. Manuel Faisst (GER) +2:08,5
16. Espen Andersen (NOR) +2:17,7
17. Johannes Rydzek (GER) +2:30,3
18. Maxime Laheurte (FRA) +2:50,2
19. Francois Braud (FRA) +3:00,7
20. Lukas Klapfer (AUT) +3:06,8
21. Alessandro Pittin (ITA) +3:14,9
22. Björn Kircheisen (GER) +3:15,7
23. Magnus Krog (NOR) +3:22,8
24. Go Jamamoto (JPN) +3:24,6
25. Tomáš Portyk (CZE) +3:33,8
26. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:38,4
27. Kristjan Ilves (EST) +3:50,7
28. Vincenz Geiger (GER) +4:22,5
29. Terence Weber (GER) +4:23,9
30. Antoine Gerard (FRA) +4:29,8
Startovní listina
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:09
3. Jošito Watabe (JPN) +0:54
4. Fabian Riessle (GER) +0:58
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:05
6. Maxime Laheurte (FRA) +1:26
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:38
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:39
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:39
10. Manuel Faisst (GER) +1:44
11. Kristjan Ilves (EST) +1:50
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
13. Mario Seidl (AUT) +1:53
14. Wilhelm Denifl (AUT) +2:04
15. Espen Andersen (NOR) +2:05
16. Jan Schmid (NOR) +2:11
17. Lukas Klapfer (AUT) +2:20
18. Eric Frenzel (GER) +2:20
18. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
20. Go Jamamoto (JPN) +2:25
21. Johannes Rydzek (GER) +2:30
22. Ilkka Herola (FIN) +2:33
23. Francois Braud (FRA) +2:37
24. Björn Kircheisen (GER) +2:55
25. Magnus Krog (NOR) +2:55
26. Terence Weber (GER) +2:58
27. Vincenz Geiger (GER) +3:15
28. Antoine Gerard (FRA) +3:35
29. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:37
30. Alessandro Pittin (ITA) +4:34
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Akito Watabe (JPN) 1 395 bodů
2. Jan Schmid (NOR) 1 093 bodů
3. Fabian Riessle (GER) 1 027 bodů
4. Johannes Rydzek (GER) 835 bodů
5. Jörgen Graabak (NOR) 780 bodů
6. Eero Hirvonen (FIN) 719 bodů
7. Eric Frenzel (GER) 602 bodů
8. Jarl Magnus Riiber (NOR) 589 bodů
9. Espen Andersen (NOR) 578 bodů
10. Mario Seidl (AUT) 470 bodů
...
26. Tomáš Portyk (CZE) 190 bodů
53. Miroslav Dvořák (CZE) 18 bodů
Kompletní program sdruženářů ve německém Schonachu
Sobota 24. 03. 2018:
12:00: Skokanská část (HS130)
14:15: Běžecká část (10 km)
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Neděle 25. 03. 2018:
10:00: Skokanská část (HS130)
13:00: Běžecká část (15 km)
1. Akito Watabe (JPN) 34:48,1
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +5,1
3. Fabian Riessle (GER) +48,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +1:19,4
5. Lukas Greiderer (AUT) +1:20,6
6. Jan Schmid (NOR) +1:23,4
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:42,2
8. Ilkka Herola (FIN) +1:26,1
9. Wilhelm Denifl (AUT) +1:32,0
10. Bernhard Gruber (AUT) +1:33,7
11. Mario Seidl (AUT) +1:36,6
12. Jošito Watabe (JPN) +1:41,4
13. Eric Frenzel (GER) +1:42,1
14. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:58,4
15. Manuel Faisst (GER) +2:08,5
16. Espen Andersen (NOR) +2:17,7
17. Johannes Rydzek (GER) +2:30,3
18. Maxime Laheurte (FRA) +2:50,2
19. Francois Braud (FRA) +3:00,7
20. Lukas Klapfer (AUT) +3:06,8
21. Alessandro Pittin (ITA) +3:14,9
22. Björn Kircheisen (GER) +3:15,7
23. Magnus Krog (NOR) +3:22,8
24. Go Jamamoto (JPN) +3:24,6
25. Tomáš Portyk (CZE) +3:33,8
26. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:38,4
27. Kristjan Ilves (EST) +3:50,7
28. Vincenz Geiger (GER) +4:22,5
29. Terence Weber (GER) +4:23,9
30. Antoine Gerard (FRA) +4:29,8
Startovní listina
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:09
3. Jošito Watabe (JPN) +0:54
4. Fabian Riessle (GER) +0:58
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:05
6. Maxime Laheurte (FRA) +1:26
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:38
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:39
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:39
10. Manuel Faisst (GER) +1:44
11. Kristjan Ilves (EST) +1:50
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
13. Mario Seidl (AUT) +1:53
14. Wilhelm Denifl (AUT) +2:04
15. Espen Andersen (NOR) +2:05
16. Jan Schmid (NOR) +2:11
17. Lukas Klapfer (AUT) +2:20
18. Eric Frenzel (GER) +2:20
18. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
20. Go Jamamoto (JPN) +2:25
21. Johannes Rydzek (GER) +2:30
22. Ilkka Herola (FIN) +2:33
23. Francois Braud (FRA) +2:37
24. Björn Kircheisen (GER) +2:55
25. Magnus Krog (NOR) +2:55
26. Terence Weber (GER) +2:58
27. Vincenz Geiger (GER) +3:15
28. Antoine Gerard (FRA) +3:35
29. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:37
30. Alessandro Pittin (ITA) +4:34
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Akito Watabe (JPN) 1 395 bodů
2. Jan Schmid (NOR) 1 093 bodů
3. Fabian Riessle (GER) 1 027 bodů
4. Johannes Rydzek (GER) 835 bodů
5. Jörgen Graabak (NOR) 780 bodů
6. Eero Hirvonen (FIN) 719 bodů
7. Eric Frenzel (GER) 602 bodů
8. Jarl Magnus Riiber (NOR) 589 bodů
9. Espen Andersen (NOR) 578 bodů
10. Mario Seidl (AUT) 470 bodů
...
26. Tomáš Portyk (CZE) 190 bodů
53. Miroslav Dvořák (CZE) 18 bodů
Kompletní program sdruženářů ve německém Schonachu
Sobota 24. 03. 2018:
12:00: Skokanská část (HS130)
14:15: Běžecká část (10 km)
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Neděle 25. 03. 2018:
10:00: Skokanská část (HS130)
13:00: Běžecká část (15 km)
Sobota 24. 03. 2018:
12:00: Skokanská část (HS130)
14:15: Běžecká část (10 km)
Vítěz: A. Watabe (JPN)
Neděle 25. 03. 2018:
10:00: Skokanská část (HS130)
13:00: Běžecká část (15 km)
1. Akito Watabe (JPN) 1 395 bodů
2. Jan Schmid (NOR) 1 093 bodů
3. Fabian Riessle (GER) 1 027 bodů
4. Johannes Rydzek (GER) 835 bodů
5. Jörgen Graabak (NOR) 780 bodů
6. Eero Hirvonen (FIN) 719 bodů
7. Eric Frenzel (GER) 602 bodů
8. Jarl Magnus Riiber (NOR) 589 bodů
9. Espen Andersen (NOR) 578 bodů
10. Mario Seidl (AUT) 470 bodů
...
26. Tomáš Portyk (CZE) 190 bodů
53. Miroslav Dvořák (CZE) 18 bodů
Český sdruženář Tomáš Portyk je po skoku na dělené osmnácté příčce. Do závodu vyrazí se ztrátou 2 minut a 20 vteřin.
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:09
3. Jošito Watabe (JPN) +0:54
4. Fabian Riessle (GER) +0:58
5. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:05
6. Maxime Laheurte (FRA) +1:26
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:38
8. Bernhard Gruber (AUT) +1:39
9. Lukas Greiderer (AUT) +1:39
10. Manuel Faisst (GER) +1:44
11. Kristjan Ilves (EST) +1:50
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:52
13. Mario Seidl (AUT) +1:53
14. Wilhelm Denifl (AUT) +2:04
15. Espen Andersen (NOR) +2:05
16. Jan Schmid (NOR) +2:11
17. Lukas Klapfer (AUT) +2:20
18. Eric Frenzel (GER) +2:20
18. Tomáš Portyk (CZE) +2:20
20. Go Jamamoto (JPN) +2:25
21. Johannes Rydzek (GER) +2:30
22. Ilkka Herola (FIN) +2:33
23. Francois Braud (FRA) +2:37
24. Björn Kircheisen (GER) +2:55
25. Magnus Krog (NOR) +2:55
26. Terence Weber (GER) +2:58
27. Vincenz Geiger (GER) +3:15
28. Antoine Gerard (FRA) +3:35
29. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:37
30. Alessandro Pittin (ITA) +4:34
Český sdruženář Tomáš Portyk zakončil sezonu na pětadvacátém místě.
1. Akito Watabe (JPN) 34:48,1
2. Jarl Magnus Riiber (NOR) +5,1
3. Fabian Riessle (GER) +48,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +1:19,4
5. Lukas Greiderer (AUT) +1:20,6
6. Jan Schmid (NOR) +1:23,4
7. Eero Hirvonen (FIN) +1:42,2
8. Ilkka Herola (FIN) +1:26,1
9. Wilhelm Denifl (AUT) +1:32,0
10. Bernhard Gruber (AUT) +1:33,7
11. Mario Seidl (AUT) +1:36,6
12. Jošito Watabe (JPN) +1:41,4
13. Eric Frenzel (GER) +1:42,1
14. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:58,4
15. Manuel Faisst (GER) +2:08,5
16. Espen Andersen (NOR) +2:17,7
17. Johannes Rydzek (GER) +2:30,3
18. Maxime Laheurte (FRA) +2:50,2
19. Francois Braud (FRA) +3:00,7
20. Lukas Klapfer (AUT) +3:06,8
21. Alessandro Pittin (ITA) +3:14,9
22. Björn Kircheisen (GER) +3:15,7
23. Magnus Krog (NOR) +3:22,8
24. Go Jamamoto (JPN) +3:24,6
25. Tomáš Portyk (CZE) +3:33,8
26. Magnus Hovdal Moan (NOR) +3:38,4
27. Kristjan Ilves (EST) +3:50,7
28. Vincenz Geiger (GER) +4:22,5
29. Terence Weber (GER) +4:23,9
30. Antoine Gerard (FRA) +4:29,8