Toronto – Buffalo 2:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 0:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:1 (kon.)
Tampa – Arizona 1:4 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – Detroit 4:2 (kon.)
Chicago – San Jose 3:4 (1:2 po s.n.) | Vegas – Colorado 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 3:0 (kon.)
New York Islanders
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Florida Panthers
Úterý 27.03.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

58:36
    Ještě přesilovka pro domácí. Za hákování je vyloučen Michael Haley.

38:26
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává MacKenzie Weegar. Další přesilovka pro Ostrovany.

34:59
    Právě Frank Vatrano krosčekoval domácího kapitána Johna Tavarese. Po reklamní přestávce si zahrají přesilovku Islanders.

31:55
    John Tavares si troufl na Aarona Ekblada a dostává trest za hrubost. Florida bude hrát další přesilovku.

29:45
    Anthony Beauvillier je vyloučen za krosček. Příležitost pro hosty navýšit skóre.

21:24
    Mathew Barzal zasáhl nešťastně holí do tváře svého soupeře na buly Vincenta Trochecka. Způsobil mu krvavé zranění a tak je vyloučen na 2+2 minuty!

15:20
    Anthony Beauvillier je za svůj nájezd do Reimera nakonec potrestán! Je vyloučen za nedovolené bránění brankáři.

12:58
    Ross Johnston svedl s MacKenziem Weegarem souboj, po kterém se dalo vylučovat klidně i na obou stranách. Potrestán je ale jen domácí hráč za držení.

06:04
    Jamie McGinn dostává trest za nedovolené bránění. Domácí si tak zahrají přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 12. Yandle (Dadonov, Barkov), 22. Bjugstad (J. McGinn, Ekblad), 27. Dadonov (Yandle, Reimer)

New York Islanders: Gibson (Halák) – Boychuk, Leddy, Pulock, Hickey, Pelech, Davidson – Jo. Bailey, Tavares (C), Lee – Eberle, Barzal, Beauvillier – Fritz, B. Nelson, Johnston – Clutterbuck (A), Wagner, Ladd (A).
    Florida Panthers: Reimer (Säteri) – Ekblad (A), Yandle, Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Bjugstad, Barkov, Dadonov – Vatrano, Trocheck (A), Huberdeau – Malgin, Mamin, Sceviour – Haley, MacKenzie (C), J. McGinn.

Rozhodčí: Furlatt, Hebert – Devorski, Smith

Diváci: 10951