NY Islanders – Toronto 4:5 (kon.) | NY Rangers – Tampa 3:7 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Colorado – Chicago 5:0 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (po pr.) | Vegas – St. Louis 4:3 (po pr.)
Boston – Florida 5:1 (kon.) | Detroit – Ottawa 2:0 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.)
Vegas Golden Knights
4:3 (2:2, 1:0, 0:1 - 1:0)
St. Louis Blues
Sobota 31.03.2018, 04:30 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (07:15:29)

Golden Knights právě vstřelili branku!
    Tak to bylo hodně rychlé! JONATHAN MARCHESSAULT si sám dojel do útočné pásma, míchal s pukem a od modré vypálil k levé tyči a trefil se přesně! Allen toho moc neviděl a nemohl vůbec nic dělat! Vegas vítězí. Asistence: Nate Schmidt a William Karlsson.

60:01

Ve třetí třetině se prosadili pouze hosté a konečný stav utkání po 60 minutách je 3:3. Uvidíme tak prodloužení!

Střely na branku 25:24

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:44
    Nahrávka rukou ve středním pásmu přerušuje hru.

59:21
    Karlsson vystřelil z levé strany a chybělo málo, aby skóroval podruhé v dnešním utkání.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:48
    Brayden Schenn drží puk v útočném pásmu, ale k ničemu se zatím nedostal.

58:25
    Hosté získali puk a zklidňují hru.

58:15
    Deryk Engelland vystřelil od modré a Allen opět kryje. Vegas má v posledních minutách navrch!

58:01
    Tuchova střela zápěstím nenašla svůj cíl.

57:43
    Po střele Eakina vznikla za brankou Blues strkanice, ale nic velkého z toho nebylo.

57:31
    Shea Theodore se dostal k další střele, ale Allen byl pozorný.

57:02
    Neal vystřelil velmi tvrdě z kruhu a Allen musel zasahovat.

56:45
    Jaden Schwartz vystřelil od modré a Subban zasahuje.

56:12
    Hosté kontrolují puk a nechtějí udělat chybu. Blues hrají o důležité body a je to na nich vidět.

55:40
    Hosté jsou v útočném a pokoušejí se strhnout vedení na svou stranu.

55:19
    Cody Eakin objel branku a chtěl překvapit Allena, ale ten byl pozorný a puk přikryl. Komerční přestávka.

55:07
    Zakázané uvolnění domácích zastavuje hru.

55:00
    Oba dva celky už se soustředí na obranu a nikdo nechce inkasovat.

54:24
    Nealův střelecký pokus byl zablokován.

54:05
    Po delší době se domácí dostali do útočného pásma.

53:33
    Vegas se v posledních minutách jen brání a pokouší se udržet remízový stav.

53:07
    Joel Edmundson vystřelil z půlky a prověřil Subbanovu pozornost.

52:44
    Allen raději přerušil hru před blížícím se útočníkem Vegas.

52:35
    Zakázané uvolnění Vegas zastavuje hru.

52:23
    Tarasenko založil další útočnou akci, která je přerušena ofsajdem.

51:43
    Berglundova střela letěla hodně vedle branky.

51:27
    Shea Theodore najel do útočného pásma jako blesk a vystřelil zápěstím, Allen kryje.

50:53
    Neal vyvezl puk až za branku Allena, ale víc se nestalo a hosté vyhodili do středního pásma.

50:29
    Jaden Schwartz vystřelil z mezikruží, ale Subban dokázal zasáhnout a zabránil tak pohromě.

49:53
    Robert Bortuzzo nahodil puk do útočného pásma, ale domácí získali puk a uklidňují hru.

49:34
    Steena v postupu na branku zastavil ofsajd.

49:20
    Blues jsou jednoznačně lepší a hraje se převážně u Subbanovy branky.

49:03
    Zásah hostující střídačky přerušuje hru a bude se vhazovat ve středním pásmu.

48:31
    Domácí fanoušci se opět ozývají a podporují svůj tým.

48:08
    Střela ruského útočníka jen těsně minula branku.

47:51
    Tarasenko má puk v útočném pásmu a krouží po třetině.

47:30
    St.Luis hraje jednoznačně lépe a nebylo by k údivu, kdyby šli hosté brzy do vedení.
    46:14 Chris THORBURN - 3:3

46:14
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Máme opět vyrovnáno! Upshall nahrál zpoza branky před branku a CHRIS THORBURN udělal s pukem dva kroky a zasunul černou gumu mezi betony Subbana. Thorburn dává svou první branku v letošní sezóně! Asistence: Scottie Upshall a Oskar Sundqvist.

45:46
    Domácí hokejisté nahodili do útočného pásma a míří střídat.

45:10
    Další střela hostujícího celku skončila v lapačce Subbana.

44:33
    William Karlsson se stahovačkou z kruhu dostal na střed a střelou mezi betony nadělal pořádné problémy Allenovy.

44:11
    Vegas vyhodilo přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění se nepíská.

43:50
    Další útok Blues zastavuje ofsajd.

43:27
    Berglund nahodil puk do útočného pásma, ale Blues kotouč nevybojovali a domácí vyhazují.

42:54
    Pierre-Édouard Bellemare nahodil na Allena, který puk vyrazil do rohu hřiště a hosté dostali puk do středního pásma.

42:33
    Scottie Upshall vystřelil od modré čáry a Subban musel zasahovat.

41:51
    Tarasenko přišel o puk na modré čáře a ve třetí třetině si oba týmy přehazují puk jako horký brambor.

41:21
    Domácí se osvobozují a dostávají puk do středního pásma.

40:52
    Jaškin kombinuje za brankou Vegas se svým spoluhráčem.

40:28
    Haula vystřelil z velkého úhlu a Allen odrazil puk k Nealovi, který střílel mezi tělo a vyrážečku, ale Allen zasáhl.

40:01

Druhá třetina dnešního utkání je u konce a nabídla pouze jednu branku. Oba dva celky začaly více bránit a o jedinou branku se postaral James Neal, který puk umístil pod horní tyčku Allenovy branky. Do třetí třetiny se tak půjde za stavu 3:2 pro Vegas a Blues budou muset zabrat, protože dnes nutně potřebují body.

Střely na branku 16:16

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:39
    Jaškin hledal někoho před brankou, ale nikdo z jeho spoluhráčů na puk nedosáhl.

39:17
    Hosté mají kotouč ve své moci a určitě se budou chtít prosadit do konce druhé třetiny.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:31
    Tarasenkova skrytá střela se nevešla mezi tři tyče. Nicméně domácí vyhodili na zakázané uvolnění a hosté tak můžou zůstat v útočném pásmu.

38:22
    Sobotka nahodil na Subbana, který raději pokryl puk a přerušil hru.

38:00
    Colin Miller vystřelil od modré čáry a Allen jeho pokus pokryl.

37:32
    St.Luis se touhle inkasovanou brankou dostává pod tlak, protože potřebuje nutně bodovat.
    36:35 James NEAL - 3:2

36:35
    Domácí jdou opět do vedení a tohle byla krásná branka! Tatar obral Schwartze na modré čáře a poslal puk na Haulu, který byl na levém kruhu. Ten ihned z první poslal puk k druhé tyči, kde byl JAMES NEAL, který poslal puk pod víko! Asistence: Erik Haula a Tomáš Tatar.

35:51
    Brodziakova střela skončila na chráničích prvního blokujícího hráče.

35:28
    Berglund je s pukem v rohu hřiště a pokouší se něco vymyslet.

34:58
    Oproti první třetině hrají oba dva celky dobře z defenzivy a k vidění nejsou žádné velké šance.

34:32
    Komerční přestávka.

33:55
    Sobotka vystřelil z kruhu a Subban zasahuje.

33:16
    Jeden z hostujících útočníků dostal nahrávku na pravý kruh, ale do střely z první se mu vložil Brayden McNabb, jinak by to byla velká šance!

32:33
    Allen měl problém s rozehrávkou za svou brankou, ale nakonec vše zvládl a hosté mohou dopředu.

32:05
    Domácí drží puk a střídají.

31:33
    Puk skončil na střídačce Vegas a následuje komerční přestávka.

31:12

31:00
    Karlsson vystřelil z levé strany, ale trefil Allena.

30:43
    Až nyní se Vegas usadilo v útočném pásmu.

30:24
    Joel Edmundson nabral puk na vidle a vyhodit ho až na Subbana.

30:01
    Steen dokázal vyhodit puk a první minuta přesilové hry Vegas je pryč.

29:31
    Hosté vyhodili puk a domácí jsou nyní za svou brankou a rozjíždějí svůj útok.

29:12
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Patrik Berglund – 2 min., sekání).

28:55
    Ponechaná výhoda pro Vegas.

28:34
    Allen si připisuje další zákrok po střele od modré čáry.

28:30
    Jenže nepřesná rozehrávku Blues končí až na zakázaném uvolnění.

28:16
    Blues mají kotouč na svých hokejkách a hrají velmi trpělivě.

28:00
    Subban podržel nahození od modré čáry a přerušil hru.

27:25
    Střelu z mezikruží si Subban pokryl a domácí obrana puk uklidila do středního pásma.

26:57
    Sobotka dostal puk z obranného pásma a hosté jsou u branky Subbana.

26:05
    Oskar Sundqvist dostal puk k levé tyči a stačilo mu puk přehodit přes Subbana, ale to se mu nepovedlo! Velká šance St.Luis!

25:45
    Hosté se dostali do útočného pásma a kombinují u levého mantinelu.

25:04
    Blues mají velké problémy s rozehrávkou, protože jsou pod tlakem napadajících útočníků Vegas.

24:45
    Colin Miller vystřelil od modré čáry přímo do lapačky Allena, který na puk velmi dobře viděl.

24:12
    Domácí aktivně napadají a získali puk v útočném pásmu.

23:41
    Ryan Carpenter získal puk v útočném pásmu a donutil hosty zahrát na zakázané uvolnění.

23:02
    Hosté mají lepší vstup do druhé třetiny a pokoušejí se vzít si vedení, které ztratili v první třetině.

22:32
    Colton Parayko vystřelil od modré čáry a Subban zasahuje. Další zakázané uvolnění Vegas přerušuje hru.

22:23
    Další zakázané uvolnění domácích.

22:15
    Zakázané uvolnění Vegas přerušuje hru.

21:46
    Jonathan Marchessault bojoval na brankovišti a Allenovi vypadl puk před sebe, ale útočník Vegas se nestihl zorientovat a puk skončil za brankou.

21:21
    Alex Pietrangelo posílal dlouho nahrávku na svého spoluhráče, ale puk skončil až na zakázaném uvolnění.

20:54
    Tarasenkovi přeskočil puk hokejku, ale i tak se hosté drží v útočném pásmu.

20:28
    Haula vystřelil z kruhu, ale branku minul.

20:01

První třetina je za námi a nabídla nám pohledný ofenzivní hokej! Oba dva celky se prosadily dvakrát a čeká nás ještě hodně zajímavý zápas!

Střely na branku 6:9

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:19
    Joel Edmundson se objevil sám před Subbanem, ale ani dva střelecké pokusy mu nestačily na to, aby překonal brankáře Vegas!

19:10
    Domácím se nepovedla rozehrávka, která skončila na zakázaném uvolnění.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:39
    Domácí fanoušci hlasitě podporují Vegas a ženou své borce za další brankou.

18:08
    Sobotka neudržel útočné pásmo a hosté musí vyklidit útočnou třetinu.

17:40
    Erik Haula dostal puk na střed hřiště a střelou z první prověřil Allena.

17:11
    Domácí se snaží opět odpovědět a jsou v útočném pásmu.
    16:09 Brayden SCHENN - 2:2

16:09
    Z ničeho nic je opět vyrovnáno! Jaden Schwartz poslal z rohu hřiště nahrávku na kruh, kde byl BRAYDEN SCHENN, který střelou k bližší tyči propasíroval puk do branky! Asistence: Jaden Schwartz a Vladimir Tarasenko.

15:35
    Jonathan Marchessault dostal přihrávku do brejku, ale nedosáhl na ní. Škoda pro něj, protože by jel sám na branku.

15:04
    Domácí jsou stále velmi aktivní a tlačí Blues. Ti by potřebovali přestávku mezi třetinami, protože nyní Vegas dominuje.
    13:31 Jonathan MARCHESSAULT - 2:1

13:31
    Vegas otáčí průběh první třetiny! Krásný gól, který vstřelil JONATHAN MARCHESSAULT! Tuch poslal z kruhu nahrávku k levé tyči, kde z velkého úhlu mezi nohama obránce zakončil Marchessault a trefil se přesně! Asistence: Alex Tuch a William Karlsson.

13:15
    William Karlsson získal puk v rohu hřiště a okamžitě nahrával před branku, ale tam nebyl nikdo v tmavém dresu.

12:32
    Sobotka nahodil do útočného pásma a hosté míří střídat.

12:07
    Oscar Lindberg zavezl kotouč do útočného pásma, ale svou nahrávkou oslovil pouze Jaškina.

11:36
    Jonathan Marchessault nahodil puk na branku a černá guma byla tečována, ale Allen byl připraven.

11:07
    Brodziak sice přešel modrou čáru, ale to bylo vše co dokázal udělat. Domácí už mají puk ve své moci.

10:30
    Vegas od vstřelené branky výrazně zlepšilo hru a nepouští Blues do svého pásma.

10:01
    St.Luis se dostávalo do rychlého brejku, ale Blues je odpískán ofsajd.

09:44
    Shea Theodore se chystal ke střele, ale ve finální fázi mu puk sjel z hokejky.

09:02
    Colin Miller poslal dlouho nahrávku do středního pásma a Neal se dostal ke střele, ale Allen byl připravený.

08:44
    Colin Miller to zkusil od pravého mantinelu, ale jeho střela byla sražena do rohu.

08:21
    Domácí získali kotouč a už kombinují v útočném pásmu.

07:52
    Hosté jsou nastěhovaní v útočném pásmu a pokoušejí se ujmout vedení.

07:23
    06:18 William KARLSSON - 1:1

06:18
    Vegas vyrovnává ve vlastním oslabení! Eakin vyslal do brejku přesnou nahrávkou WILLIAMA KARLSSONA, který jel sám na Allena. Karlsson zamíchal s pukem před Allenem a forhendem se trefil přesně k levé tyči. Asistence: Cody Eakin.

05:23
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Malcolm Subban – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

05:07

04:36
    Colton Parayko pálil od modré čáry, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

04:10
    Cody Eakin objel obránce a jel sám na Allena, který musel zasahovat pravým betonem!

03:45
    Domácí dostali puk přes modrou čáru, ale vystřídat nedokázali.

03:07
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Erik Haula – 2 min., podražení).
    02:54 Patrik BERGLUND - 0:1

02:54
    Blues se ujímají vedení! Steen poslal zpoza branky pas před branku, kde si dobře sjel PATRIK BERGLUND, který dostal puk přesně na čepel a střelou k pravé straně překonal Subbana. Asistence: Alexander Steen a Kyle Brodziak.

02:21
    Vegas se dostalo do útočného pásma a ke střele z mezikruží se dostal Pierre-Édouard Bellemare, který trefil Allena.

01:46
    Colin Miller nahrál do středního pásma, kde jeho spoluhráč vrátil puk za svou branku. St.Luis dobře brání střední pásmo.

01:14
    Alex Pietrangelo uklidnil hru a zavezl puk za branku.

00:50
    Jonathan Marchessault vystřelil na vrcholku kruhu, ale jeho rána byla zablokována.

00:25
    První se do útoku vydali domácí hokejisté, ale Allen nemusel zasahovat.

00:01

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – McNabb, Engelland (A), C. Miller, Theodore, Hunt, Schmidt – Neal (A), Eakin, O. Lindberg – Carpenter, Bellemare (A), Haula – W. Karlsson, Reaves, Marchessault – Tuch, Tatar, Nosek.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Edmundson, Pietrangelo (C), Dunn, Bortuzzo, Schmaltz, Parayko – Upshall, B. Schenn, Schwartz – Steen (A), Berglund, Thorburn – Jaškin, Brodziak, Barbašev – Sundqvist, Sobotka, Tarasenko (A).

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Kevin Pollock – Devin Berg, Ryan Gibbons.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy
    St. Louis Blues 2:1 Vegas Golden Knights
    Vegas Golden Knights 3:2pp St. Louis Blues

St. Louis Blues 43-28-5
    Bluesmani jsou na sedmém místě západní konference se ziskem 91 bodů po 76 utkáních. St.Luis bojuje o play-off a aktuálně má náskok na deváté Colorado pouze jeden bod, ale jeden zápas k dobru. St.Luis drží sérii šesti výher v řadě. Blues v posledním utkání porazili San Jose 3:2 v prodloužení a dnes budou chtít opět vyhrát. Podaří se jim výrazně přiblížit do play-off?

Nejproduktivnější hráči
    Brayden Schenn 25+39
    Vladimir Tarasenko 31+31
    Jaden Schwartz 22+33

Vegas Golden Knights 48-22-7
    Letošní největší překvapení ligy, to jsou Rytíři z Vegas. Vegas je na třetí pozici západní konference se ziskem 103 bodů po 77 zápasech a kráčí si pro prvenství v pacifické divizi. Vegas má náskok na čtvrté San Jose 5 bodů a to by jim mělo stačit. Nicméně Vegas nemá kdo ví jakou formu a z posledních pěti zápasů vyhráli hráči Vegas pouze dva. Minulý zápas překvapivě rytíři prohráli na domácí půdě s Arizonou 2:3. Dokáží dnes odčinit tuto porážku?

Jonathan Audy-Marchessault 25+48
    William Karlsson 40+30
    David Perron 16+50

Krásné sobotní ráno všem hokejovým fanouškům! V celkem příznivý čas se dnes společně podíváme na souboj mezi nováčkem z Vegas a St.Luis Blues. Domácí mají jisté play-off a hosté o něj bojují. Kdo dnes sebere důležité body?

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 7. W. Karlsson (Eakin), 14. Marchessault (Tuch, W. Karlsson), 37. Neal (Haula, Tatar), 61. Marchessault (Schmidt, W. Karlsson) – 3. Berglund (Steen, Brodziak), 17. B. Schenn (Schwartz, Tarasenko), 47. Thorburn (Upshall, Sundqvist)

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Kevin Pollock – Devin Berg, Ryan Gibbons