3 6 2
Kristýna Plíšková
2
6 1 6
Čtvrtek 05.04.2018, 21:16WTA Charleston - Credit One Charleston Open (antuka) • Osmifinále

Kristýna Plíšková zaznamenává postupem do čtvrtfinále v Charlestonu největší úspěch letošní sezóny a může se těšit na souboj s Anastasijí Sevastovovou z Lotyšska.
    Klíčem k jejímu dnešnímu vítězství bylo podání, které dnes fungovalo na jedničku. Češka se nenechala rozhodit ani výpadkem ve druhém setu, kdy Jelena Vesninová potvrzovala roli favoritky.
    Závěrečná sada už patřila jasně české hráčce, která zpřesnila hru, téměř nechybovala a na servisu nedala soupeřce šanci. (23:00:08)

Konec zápasu

2:6
    Plíšková zvedá ruce nad hlavu, zápas rozhoduje skvělým vítězným forhendem do protipohybu a podruhé za sebou získává čistou hru při podání soupeřky!

0-40
    Tři mečboly, předchozí situace se opakovala jako přes kopírák! Po dlouhém returnu zahrála Vesninová do sítě.

0-30
    Plíšková výtečně returnovala, favoritka v těžké defenzívě posílá míček znovu do sítě.

0-15
    Vesninová dala do forhendu důraz, ne však přesnost a výsledkem je napnutá síťka.

2:5
    Konec přestávky, podávat bude Jelena Vesninová.

2:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

2:5
    Hlavní rozhodčí opět slezla z umpiru, po důkladné obhlídce otisku potvrzuje eso a Kristýna je jediný game od postupu.

30-40
    Hrubka Plíškové, soupeřku měla daleko od sítě a situaci šlo řešit jinak než nezdařeným kraťasem, který pohladil síť.

15-40
    Vesninová returnuje do sítě, Plíšková podává v rozhodujícím setu fantasticky.

15-30
    Rodačka ze Lvova zaútočila a u sítě si užila lehkou smeč.

0-30
    Esem získává Plíšková desátý fiftýn v řadě!

0-15
    Přímý bod z podání, které stačila Vesninová jen tečovat rámem do hlediště.

2:4
    Série čistých her po výměně od základní čáry pokračuje, jenže teď ji připisuje hráčka na příjmu – Kristýna Plíšková!

0-40
    Tři brejkboly pro Plíškovou po nejdelší výměně zápasu! Vesninová dvakrát zázračně vyhmátla míček z kouta, vrátila se do výměny, ale když zaútočila a vteřinku se radovala z vítězného míčku, zpražila ji hlavní rozhodčí ohlášením autu.

0-30
    Pozor, je to nula třicet! Vesninová zase hned po podání chybuje, svůj obouručný bekhend přepálila.

0-15
    První ztracený bod Vesninové ve třetím setu na vlastním podání. Může za to nevynucená chyba hned po servisu.