Boston – Florida 2:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:4 (2:0, 0:2, 3:2)
BK Havlíčkův Brod
Pondělí 09.04.2018, 18:00 • RT TORAX ARENA • Kvalifikace o Chance ligu • 3. kolo

Po zápase:

To co se událo ve třetí třetině v RT TORAX Aréně se dá jen těžko popsat do textového on-line přenosu. Třetí třetina začala v ospalém tempu – k vidění bylo hodně přerušení a ze začátku nic neslibovalo to, co se začalo dít od času 47:48. V tom čase totiž Tomáš Káňa proměnil samostatný nájezd a poslal Porubu znovu do vedení. To však trvalo jen do 54. minuty, v té se Havlíčkovu Brodu podařilo vsítit dvě branky. Lukáš Endál a David Michálek naprosto otočili vývoj utkání. Ale poté už následovala pětiminutovka v režii Jana Káni, který nejprve v čase 56:42 srovnal a v čase 59:05 dokonal obrat v utkání. Poruba si už poslední minutu pohlídala a připsala si možná klíčové vítězství v kvalifikační skupině.

Ode mne je to dnes z RT TORAX Arény vše a těším se s vámi u dalších on-line přenosů. (20:30:06)

Těsně po odpískání dochází k vyřizování účtu za brankou Poruby a rozhodčí od sebe nemohou chumel hráčů odtrhnout.

59:37
    Domácí mají k dispozici vhazování před brankou Nováka!

59:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:19
    Chlubina měl na hokejce vyrovnání. Byl však obránci Poruby tísněn a neměl tak dostatek prostoru k zakončení. Přesto se mu i v pádu podařilo kotouč posunout na Kůdelu.
    59:05 Káňa J. - 5:4

59:05
    Poruba právě vstřelila branku!
    RT TORAX Aréna vybuchuje v naprosté euforii! JAN KÁŇA z kruhu poslal puk dělovkou horního rohu a brankář Havlíčkova Brodu Novák byl bez šance! Neskutečné! Poruba si bere vedení zpět! . Asistence: Marek Haas.

58:55
    Domácí brankář ztlumil střelu od modré – puk rychle vyklepal z rukavice a pokusil se vyslat do újezdu Vladimíra Luku. Tomu však přihrávka nesedla a akce tak končí hned v zárodku.

58:51
    Uvidíme vhazování před Kůdelou.
    Káňa J. - 4:4

56:42
    JAN KÁŇA dostal přesnou přihrávku od Lukáše Finsterleho a těsně u pravé tyče Brodecké braky Nováka překonal. Asistence: Lukáš Finsterle.

56:10
    Tlak hostí však netrval dlouho a hra se teď odehrává ve středním pásmu.

55:50
    Bruslaři získali na svou stranou vhazování v útočném pásmu.

55:30
    Novák raději přikryl kotouč, který se kolem jeho branky vydal na výlet vzduchem. Rozhodčí tak přerušuje hru a uvidíme další vhazování před brankou hostí.

55:19
    Vhazování se bude opakovat.

55:13
    Hráči se rovnají k vhazování před Novákem.
    53:55 MICHÁLEK - 3:4

53:55
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    BK Havlíčkův Brod jde do vedení! Junior DAVID MICHÁLEK se protlačil mezi dvěma urostlými beky domácího celku – natlačil se před Kůdelu a poslal puk do horní části branky! Asistence: Luboš Voříšek.
    53:21 ENDÁL - 3:3

53:21
    Nejproduktivnější dvojice LUKÁŠ ENDÁL – Miroslav Třetina vrací zápasu vyrovnané skóre. Vyrovnávací branka padla z předbrankového prostoru, ve kterém se autor gólu skvěle zorientoval a poslal kotouč do horního rohu porubské branky. Asistence: Miroslav Třetina.

53:16
    David Zachar v bolestech opouští ledovou plochu a domácí kotel vyvolává jeho jméno. K situaci došlo na kruhu v obranném pásmu Poruby.

52:46
    Domácí sbírají puk ve vlastní obranném pásmu a zakládají nový protiútok.

51:56

51:00
    Havlíčkův Brod tuhle přesilovou hru hraje opravdu skvěle a prakticky na dvě minuty zamkl Porubu v jejím obranném pásmu. Hosté si při takovém tlaku vytvořili neskutečné množství šancí. Tohle bylo pro domácí opravdu kritické oslabení.

49:56
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Adam – 2 min., sekání).

49:56
    Domácí brankář teď předvedl velkou nepřesnost, když nedokázal schovat puk v lapačce. Toho okamžitě využila hostující útočná trojice, která s přispěním zadního mantinelu vrátila puk před branku. Tam následně musel Luboš Adam faulovat za cenu toho, aby Havlíčkův Brod nevyrovnal – půjde si za to na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

49:21
    Nakonec se však ale zvedá a opouští hřiště. Následuje vhazování před Kůdelou.

49:21
    Po strkanici u branky domácího týmu zůstává jeden hráč v červeném ležet na ledové ploše.
    47:48 Káňa T. - 3:2

47:48
    TOMÁŠ KÁŇA dostal k dispozici trestné střílení a proměnil jej zkušeně. Ofenzivní tahoun Poruby nabral na středovém kruhu velkou rychlost – před brankářem Novákem přibrzdil – počkal na moment brankářova pohybu a vymetl všechny pavučinky v horní růžku hostující svatyně!

47:48
    Tomáš Káňa se rozjíždí ke svému nájezdu!

47:48
    Uvidíme trestné střílení! Které provede Tomáš Káňa!

46:53
    Kaluža vystřelil od modré a nadějná teč jeho střely nakonec puk odeslala mimo tři tyče.

45:51
    Abychom zakázaných uvolnění neměli málo vyhazuje přes všechny čáry i Poruba.

45:33
    Kůdela ukázal svou mrštnou lapačku, když si počkal na puk letící obloučkem a poté jej odevzdal svým obráncům.

45:02
    Hra nám ztrácí na tempu. Havlíčkův Brod teď přerušuje hru svým zakázaným uvolněním.

44:52
    Jsme svědky první strkanice před brankou Nováka v této třetině. Hostím se nelíbilo počínání Jaroše a rozhodčí museli situaci dlouhé sekundy uklidňovat.

44:11
    Puškár neudržel puk na útočné modré a porubští tak musejí evakuovat útočné pásmo.

43:43
    Zakázané uvolnění Poruby a hra se stěhuje před Kůdelu.

42:34
    Finsterle se tlačil do úniku, ale jeho strážce v bílém byl nekompromisní a vytlačil svého soupeře na zadní mantinel mimo střeleckou pozici.

41:49
    David Vala v obrovské šanci nedokázal trefit puk ze vzduchu! Havlíčkův Brod byl jednu dorážku od parádního obratu!

41:42
    Kůdela výletníkem!
    Porubský brankář si teď udělal výlet až do rohu kluziště, kde přikryl kotouč.

41:15
    Marek Slavík teď neudržel soupeře za svou branku a hostující forward tak z otočky ohrozil Kůdelu.

40:11
    Havlíčkův Brod vítězí v úvodním vhazování třetí třetiny.

40:01

Po druhé třetině:

Jestli první třetina patřila domácím hokejistům, tak ta druhá patřila jednoznačně hráčům Havlíčkova Brodu. Ti dokázali svou bojovností smazat dvou brankové manko a vyrovnat.
    O první gól hostí se postaral ve 26. minutě Tomáš Semrád. Ten dokázal dorazit puk za záda brankáře Kůdely. A v čase 34:37 bylo vyrovnáno – o srovnávací trefu se postaral Kryštof Kulhánek přesným zásahem od modré.

Ve druhé třetině jsme se plánovali zaměřit na ofsajdy a chybné přechody modré čáry. Hráči však byli v této činnosti bezchybní a jedinou situaci, která ofsajdem zaváněla, rozhodčí nakonec odvolali.

Třetí třetina začne v 19:36.

40:00

38:20
    Až na sklonku druhé třetiny se můžeme zaměřit na herní záležitosti. Těmi měly být ve druhé třetiny ofsajdy. V této části však došlo pouze k jednomu a to zahrála Poruba. Tato skutečnost tak naše počítání dosti usnadňuje.

37:24
    Kůdela si dobře vyjel proti střele Milfalta z otočky a zlikvidoval tak další šanci hostí.

36:20
    Teď se oba týmy rozhodly hrát místo hokeje nahazovanou a puk putoval od zadního mantinelu k zadnímu mantinelu tak dlouho, až čárový sudí zapískali zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.
    34:37 KULHÁNEK - 2:2

34:37
    KRYŠTOF KULHÁNEK završuje přesilovkou kombinaci vyrovnacím gólem! Hostující bek dostal přihrávku na modrou a z první propálil Kůdelu! V RT TORAX Aréně tak máme vyrovnáno! Asistence: David Vala a Patrik Přidal.

34:28
    Havlíčkův Brod kombinuje v pásmu a točí domácí obranu.

34:04
    Rozhodčí píská hostující vysokou hůl a uvidíme další vhazování před Novákem.

33:48
    Hosté se sice na chvíli usadili v útočném pásmu, pak se ale obranná čtveřice Poruby postarala o další vyhození.

33:15
    Domácí hned zkraje svého oslabení vyhazují přes všechny čáry.

33:11
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Zachar – 2 min., vysoká hůl).

33:11
    Tohle byla hodně nepřehledná situace! Hosté po chybě domácích přečíslili obranu v červeném a Kůdela musel znovu zasahovat. Pak však došlo k několika dohráním a výsledkem bude oslabení domácího týmů.

31:23
    Obrovský závar před brankou domácích! Puk poskakoval na hranici brankoviště a kdyby se jeden z hostí o chvíli dřív zorientoval, měli bychom vyrovnáno!

29:29
    Jiří Zdeněk teď v obrovské příležitosti netrefil zcela prázdnou branku! Porubský útočník se dostal k puku přes odkrytou brankou Nováka, ale kotouč poslal pouze do boční sítě!

29:00
    Porubští obránci si teď nejenže nerozuměli v rozehrávce, ale oba na pár sekund polevili v bruslení. Toho využilo útočné trio Havlíčkova Brodu a svého soupeře po přebrání kotouče začalo točit v jeho obranném pásmu.

28:20
    Zdeňkova dělovka z kruhu málem protrhla síť za brankou a rozhodčí vykazuje hru do středního pásma.

27:45
    Utkání se začíná mírně vyostřovat a strkanic před brankou přibývá. Jako teď když Kůdela schoval puk do lapačky ale Michálek s Endálem se stejně pokoušeli o dorážku. To se logicky nelíbilo domácí obraně, která jasně vymezila hranice toho, co si nechá ve svém brankovišti líbit.
    25:52 SEMRÁD - 2:1

25:52
    TOMÁŠ SEMRÁD snižuje na rozdíl jediné branky! Hostujíc bek stál ve správný čas na správném místě a z podobné pozice jako v první třetině Josef Fojtík dokázal dorazit kotouč do branky! Druhou asistenci si v utkání připisuje Patrik Přidal, svou třetí má hostující kapitán Miroslav Třetina, který si tak připisuje další bod do kolonky asistencí, kterým v rámci svého týmů vévodí. Asistence: Patrik Přidal a Miroslav Třetina.

24:18
    Domácí hokejisté už jsou v plném počtu.

23:52
    Lukáš Endál při již popisované přesilovkové kombinaci Havlíčkova Brodu našel dostatek prostoru pro zakončení z kruhu a svou ostrou střelou pořádně zaměstnal brankáře Kůdelu. Ten měl co dělat, aby puk udržel ve výstroji.

23:27
    A puk znovu letí přes všechny čáry. Domácí teď skvěle brání.

23:17
    Půl oslabení už mají domácí za sebou a navíc vyhazují puk až za branku Nováka.

22:32
    Puk opouští hrací plochu a čárový rozhodčí nařizuje vhazování před brankou Poruby.

22:28
    Hosté vybojovali puk na buly a předvádějí velmi rychlou přesilovkovou kombinaci, při níž stojí pouze jeden bek na modré a rozdává přihrávky svým kroužícím spoluhráčům.

22:18

21:29
    Josef Fojtík teď převedl svou šikovnost, když dokázal zastavit střelu obránce hostí a poté se sraženým pukem pláchl obranně Havlíčková Brodu. Porubský forward si najel až před Nováka ale v jeho těsně blízkosti zvedl puk až příliš!

21:19
    Kůdela si připisuje první zákrok lapačkou.

20:27
    Tomáš Semrád se dostal k puku ihned po vhazování a okamžitě vystřelil. Jeho střela byla dobře umístěna i schovaná k velké smůle ale byla přizvednuta nad branku Poruby.

20:11
    Zakázané uvolnění na straně Poruby.

20:01

Po první třetině:

V první třetině jsme byli svědky fantastické hokejové bitvy ozdobené dvěma gólovými zásahy. O oba se ale k velké neradosti hostujícího kotle postarali hráči Poruby. O první branku zápasů se po přesné dorážce zasadil Josef Fojtík a Poruba šla do vedení. To stihl ještě v též minutě zvýšit domácí kapitán David Zachar, když pláchl domácí obranně a střelou mezi betony zvýšil na 2:0. Havlíčkův Brod se poté dokázal sérii šancí vrátit herně do zápasu, ale na gólový zásah stále čeká.

V první třetině jsme se věnovali herní činnosti zahrnující vhazování v útočném pásmu. V této dovednosti byli zprvu lepšího domácí hráči Poruby, pak se jim ale hokejisté Havlíčkova Brodu dokázali vyrovnat a tak tato statistika vyplývá nerozhodně pro oba celky.

Druhá třetina začne v 18:47.

20:00

18:50
    Další ukázka domácí obětavosti – hráči Poruby totiž teď na několikrát zablokovali ostré střely a svému brankáři tak výrazným způsobem ulehčili práci.

17:50
    Naprosto fantastický zákrok Kůdely! Před odkrytou brankou Poruby se zjevil Filip Beneš, ale domácí brankář se proti jeho zakončení až nadpřirozeně přesunul! Tohle byl bezpochyby zákrok první třetiny.

17:43
    Jako vosy teď hráči v bílem doráželi před Kůdelou, který musel utěsnit puk u své pravé tyčky. Ostré šťouchání a dorážky se samozřejmě nelíbily domácí obranně. Nejrozzlobeněji působil Marek Slavík, který svého soupeře za dres vytáhl až na kruh.

16:35
    Hosté jeli prakticky dva na nikoho! Přihrávali si však tak dlouhou až ji do kombinace vstoupil sám fantom domácího brankoviště a puk vyrazil tělem do středního pásma.

16:13
    Hráči Havlíčkova Brodu si teď mírně vylepšili statistiku, které se věnujeme v první třetině a to konkrétně vhazování v útočném pásmu. Hráči z Vysočiny totiž dokázali v krátkém čase vyhrát dvě vhazování před Kůdelou v krátkém čase.

15:58
    Havlíčkův Brod byl teď několikrát od vstřelení kontaktní branky – puk však vždy o kousek minul potřebnou stranu branky.

14:49
    Josef Fojtík teď ke svému první gólu přidal i bod do statistiky hodnocení +/-, když kotníkem zastavil střelu jednoho z hostí, které na porubskou branku mířila od modré.
    ZACHAR - 2:0

12:50
    Domácí prchají hostům do dvou brankového trháků! O druhý gól se postaral domácí kapitán DAVID ZACHAR, který obdržel přesnou přihrávku od Lukáše Finsterleho – pláchl obranně Havlíčkova Brodu a daleko nosnou střelou zakončil mezi betony bezmocného brankáře Nováka! Asistence: Lukáš Finsterle, Tadeáš Jaroš.
    FOJTÍK - 1:0

12:14
    Porubští teď ukázali, jak se hraje o puky v předbrankovém prostoru! O úvodní branku dnešního zápasu se postaral JOSEF FOJTÍK, který byl ze všech přítomných před brankou Nováka nejdůraznější a na dvakrát dostal puk za zády brankáře Havlíčkova Brodu! Asistence: Jan Puškár a Marek Haas.

11:50
    Hosté se dožadovali zakázané uvolnění ale nejednomu pozorném fanouškovy neunikl lehký dotek Vladimíra Luky na modré čáře.

11:14
    Porubští teď jakoby zamrzli za svou brankou a dlouhé sekundy nemohli vymyslet kloudnou rozehrávku.

10:29
    Vhazování vyhrávají porubští, kteří tak dokazují, že jsou prozatím dnes na vhazováních lepším týmem. Ze čtyř vhazování v obranném či útočném pásmu totiž vyhráli tři.

10:20
    Havlíčkův Brod nyní bude mít k dispozici první vhazování v útočném pásmu.

09:51
    Dresler se probojoval přes čtveřici bránících hráčů v těsném sevření dokázal vystřelit! Jeho střela ale těsně minula svůj cíl!

09:04
    Hynek Kůdela teď musel čelit ostré střele z bezprostřední blízkosti, kterou vyrazil pouze přes sebe. Porubský gólman se následně musel natáhnout jako had a puk svou hokejkou postrčit co nejdále od své klece.

07:44
    Tomáš Káňa u mantinelu za vlastní brankou tvrdě trefil Davida Michálka – to se nelíbí části hostujících fanoušků a někteří domácí fanoušci naopak zákroku tleskají. Důležité ale na celé situaci je, že rozhodčí vylučovat nebude.

06:58
    Jiří Zdeněk si sjel na střelu z kruhu a proti jeho střele provedl brankář Novák ukázkový semafor. Dobrý zákrok brankáře hostí.

06:11
    Domácí začínají zpoza vlastní branky – utkání se odehrává v úžasném tempu.

04:28
    Lukáš Endál v obrovské šanci nastřelil tyč! Ofenzivní tahoun Havlíčkova Brodu se ocitl zcela sám před domácím brankářem, kterého dokázal bezchybně vykoupat, ale následně poslal puk do boční spojnice! Obrovská šance pro hosty, která neskončila gólem!

04:00
    Hosté dostali puk až za Kůdelu a ten puk zpomalil pro své spoluhráče. Oba týmy střídají.

03:26

02:56
    Havlíčkův Brod vyhazuje přes všechny čáry a nejkritičtější část oslabení přežil bez úhony. Semrád je zpět na hrací ploše.

02:44
    Tomáš Káňa dostal obrovsky moc času i prostor na kruhu aby si připravil střelu, kterou ale nakonec poslal jen do betonu brankáře Nováka. Byla to taková rána, že Novák zajel až do branky!

01:59
    Domácí si teď v pásmu hostí otevřeli dělostřeleckou střelnici a ostřelují klec Nováka jedním těžkým projektilem za druhým.

01:30
    Buly dopadlo vcelku nerozhodně a puk nakonec doskákal až k brankáři hostí, který jej tygřím skokem přikryl.

01:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., faul kolenem).

01:26
    Havlíčkův Brod začal pěkně zostra a půjde do tří!

00:51
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

00:30
    První porubská šance – jeden z domácích forwardů pálil z kruhu pro vhazování do skrumáže hráčů a puk jen těsně minul horní tyč branky Havlíčkova Brodu.

00:17
    Hosté vyhráli buly ve vlastním obranném pásmu a protečovali puk za branku Kůdely.

00:07
    Zakázané uvolnění hostí, kteří si nerozuměli při rozehrávce.

Úvodní buly vyhráli hokejisté Havlíčková Brodu.

00:01

Hráči se nám sjíždějí ke středovému bodu pro vhazování a hlavní sudí Kašík uvede puk do hry.

Na led vstupují za bouřlivého potlesku domácích tribun i hokejisté v červeném a řadí se na modrých čarách.

Hosté nastupují na led a velkolepá bitva za chvíli začne.

Dobrý den, vítám vás u on-line přenosu z RT TORAX Arény, ve které se přesně v 18:00 rozhoří kvalifikační bitva mezi celky HC RT TORAX Poruba 2011 a BK Havlíčkův Brod. Dnešní on-line přenos bude specifický i tím, že se v každé třetině budeme okrajově zabývat jinou herní činností.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler (A), Slavík, Janota, Kaluža, Hryciow, Popela, Puškár, Adam – Ballner, Haas, Káňa J., Luka, Fojtík, Zdeněk (A), Finsterle, Zachar (C), Gelnar, Ollender, Káňa T., Jaroš

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Lacina, Vala, Kulhánek, Kříž, Balgalvis – Přidal, Třetina (C), Endál, Michálek, Milfait (A), Voříšek, Chlubna, Kuchta, Beneš, Šuhaj, Ludvík, Kozlík

Rozhodčí: Kašík, Přikryl – Adamec, Poruba.

V před zápasovém previewu jste se mohli dočíst o statistikách obou celků v základní části letošní sezóny. Nyní je na řadě statistický přehled zahrnující play off.

Statistiky Poruby v play off 2017/2018:

Nejlepší střelec: Vladimír Luka (9 gólů)
    Nejlepší nahrávači:
    Tomáš Káňa (9 asistencí)
    Vladimír Luka (9 asistencí)
    Jiří Zdeněk (9 asistencí)
    Nejproduktivnější hráč: Vladimír Luka (17 bodů)
    Nejtrestanější hráč: Josef Fojtík (34 trestných minut)
    Nejvyšší výhra: Šumperk 1:5 Poruba
    Nejvyšší prohra: Valašské Meziříčí 2:0 Poruba
    Vstřelené góly: 27
    Inkasované góly: 21

Statistiky Havlíčkova Brodu v play off 2017/2018:

Nejlepší střelec: Lukáš Endál (9 gólů)
    Nejlepší nahrávač: Miroslav Třetina (12 asistencí)
    Nejproduktivnější hráč: Lukáš Endál (19 bodů)
    Nejtrestanější hráč: Petr Kuchta (16 minut)
    Nejvyšší výhra: Havlíčkův Brod 5:1 Děčín
    Nejvyšší prohra: Havlíčkův Brod v play off dosud neprohrál.
    Vstřelené góly: 38
    Inkasované góly: 24

Úvod k zápasu:

Do RT TORAX Arény se po tenisové vložce vrací nejrychlejší kolektivní hra na světě a fanoušci i hráči netrpělivě vyhlíží první kvalifikační souboj na ostravském ledě. V prvním ze dvou zápasů přivítá domácí celek HC RT TORAX Poruba 2011 největší konkurenta v boji o postup a to konkrétně celek Havlíčkova Brodu.

Před devíti sezónami:

Poslední vzájemné zápasy sehráli oba celky před devíti sezónami. A v obou dvou případech se radoval celek z Vysočiny. Který nejprve vyhrál na domácím ledě v poměru 4:2 a poté následně opanoval utkání i na porubském ledě v poměru 1:2 na samostatné nájezdy.

Pamětníci vzájemných zápasů:

Oběma kluby prošlo od posledního vzájemného zápasu hraného před devíti lety (přesněji od posledního vzájemného zápasu uběhlo 490 týdnů a 3432 dnů) mnoho hráčů – někteří protagonisty letošního kvalifikace opustili na dobro a někteří se do těchto celků navrátili přes jiná angažmá vrátili. A přesně to se dá říct o dvojici soupeřů, kterými jsou Jiří Zdeněk a Lukáš Endál.

První jmenovaný prošel od poslední zápasů mezi Porubou a Havlíčkovým Brodem třemi soutěžemi – českou, polskou a na chvíli dokonce nejvyšší francouzskou soutěží, ve které oblékl dres týmu Villard-de-Lans.

Druhý jmenovaný se až na jedno hostování v polské nejvyšší soutěži drží v české kotlině. Postupně vystřídal dresy Slávie, Chomutova, a Pardubic. Jinak ale patří ke stálicím v sestavě bruslařů, které v sezóně 2012/2013 vedl jako kapitán.

Poruba letos:

Porubští letos proletěli 2. ligou a její východní části jako uragán, který dofoukal a až do kvalifikace o WSM ligu. Ve které hned na úvod porazil Jablonec v poměru 6:3 a připsal si první tři cenné body do tabulky.

Bruslaři letos:

Bruslaři stejně jako Poruba opanovali základní část své skupiny a v play off dokonce nezaznamenali jedinou prohru. Konkrétně už hráči z Havlíčkova Brodu neprohráli od 17. února letošního roku a jejich vítězná série momentálně činí už úctyhodných 15 zápasů.

Statistiky Poruby v základní části:

Nejlepší střelec: Vladimír Luka (29 gólů)
    Nejlepší nahrávač: Vladimír Luka (29 nahrávek)
    Nejproduktivnější hráč: Vladimír Luka (58 bodů)
    Nejtrestanější hráč: Josef Fojtík (92 trestných minut)

Nejlepší střelec: Lukáš Endál (30 gólů)
    Nejlepší nahrávač: Miroslav Třetina (42 asistencí)
    Nejproduktivnější hráč: Miroslav Třetina (68 bodů)
    Nejtrestanější hráč: Niklavs Balgalvis (88 trestných minut)

14.10. 2017 Havlíčkův Brod 14:3 Pelhřimov

20. 01. 2018 David Servis 6:1 Havlíčkův Brod

Vstřelené góly: 188
    Inkasované góly: 105

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Meichsner

Branky a nahrávky: 13. Fojtík (Puškár, Haas), 13. Zachar (Finsterle, Jaroš), 48. Káňa T. (TS), 57. Káňa J. (Finsterle), 60. Káňa J. (Haas) – 26. Semrád (Přidal, Třetina), 35. Kulhánek (Vala, Přidal), 54. Endál (Třetina), 54. Michálek (Voříšek)

Rozhodčí: Kašík, Přikryl – Adamec, Poruba