Jablonec – Olomouc | 0:0 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians 1905 | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Brno | 1:0 (kon.) |
Dukla Praha – Liberec | 2:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Příbram | 2:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Southampton – Chelsea | 2:3 (kon.) | | | Burnley – Leicester | 2:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Brighton | 3:2 (kon.) |
Huddersfield Town – Watford | 1:0 (kon.) | | | Swansea – Everton | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Bournemouth | 3:0 (kon.) |
Tottenham – Manchester City | 1:3 (kon.) |
Sevilla – Villarreal | 2:2 (kon.) | | | Barcelona – Valencia | 2:1 (kon.) | | | Las Palmas – Real Sociedad | 0:1 (kon.) |
Leganés – Celta Vigo | 1:0 (kon.) | | | Ath. Bilbao – La Coruňa | 2:3 (kon.) |
Hoffenheim – Hamburg | 2:0 (kon.) | | | Hertha – Kolín nad Rýnem | 2:1 (kon.) | | | Leverkusen – Frankfurt | 4:1 (kon.) |
Stuttgart – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Bayern – Mönchengladbach | 5:1 (kon.) |
Cagliari – Udinese | 2:1 (kon.) | | | Janov – Crotone | 1:0 (kon.) | | | Chievo – Turín | 0:0 (kon.) |
Atalanta BC – Inter | 0:0 (kon.) |
Lyon – Amiens | 3:0 (kon.) | | | Lille – Guingamp | 2:2 (kon.) | | | Nantes – Dijon | 1:1 (kon.) |
Rennes – Méty | 1:2 (kon.) | | | Štrasburk – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Dunajská Streda – Žilina | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Zlaté Moravce | 2:0 (kon.) |
Nitra – Prešov | 3:2 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 3:1 (kon.) |
Teplice – Karviná | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
Vyšehrad – Litoměřicko | 4:1 (kon.) | | | Vltavín – Zápy | 1:0 (kon.) | | | Domažlice – Králův Dvůr | 4:3 (kon.) |
Dobrovice – Nymburk | 4:0 (kon.) |
Petřkovice – Líšeň | 1:0 (kon.) | | | Hodonín – HFK Olomouc | 6:1 (kon.) | | | Hulín – Rýmařov | 1:2 (kon.) |
Vyškov – Vel. Meziříčí | 0:3 (kon.) | | | Mohelnice – Prostějov | 0:4 (kon.) | | | Uh. Brod – Zlínsko | 0:3 (kon.) |
Karviná – Mladá Boleslav | 0:0 (0:3 po pen.) | | | Hr. Králové – Sparta | 0:3 (kon.) | | | Olomouc – Příbram | 4:1 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 4:0 (kon.) | | | Opava – Brno | 2:2 (2:1 po pen.) | | | Č. Budějovice – Slavia | 3:2 (kon.) |
Karviná – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Sparta | 1:4 (kon.) | | | Olomouc – Příbram | 0:4 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 0:1 (kon.) | | | Opava – Brno | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Slavia | 1:2 (kon.) |
Šamorín – Bardejov | 1:0 (kon.) | | | Nové Mesto n/V – Pohronie | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Spiš. N. Ves | 7:0 (kon.) |
Inter Bratislava – Poprad | 1:0 (kon.) | | | Skalica – L. Mikuláš | 4:1 (kon.) |
Den Haag – Twente | 2:1 (kon.) | | | Arnhem – Sparta Rotterdam | 7:0 (kon.) | | | Venlo – Heerenveen | 0:2 (kon.) |
Zwolle – Excelsior | 1:1 (kon.) |
Waregem – Mouscron | 5:1 (kon.) | | | Lierse – Kortrijk | 0:2 (kon.) | | | Lokeren – Eupen | 3:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Leuven | 0:2 (kon.) | | | Standard – Gent | 1:0 (kon.) |
Portimonense – Estoril | 0:1 (kon.) | | | Aves – Feirense | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Chaves | 3:3 (kon.) |
Guimarães – Setúbal | 1:1 (kon.) |
Sturm Graz – Mattersburg | 3:0 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Wolfsberger | 2:1 (kon.) | | | St. Pölten – Linz | 1:3 (kon.) |
Perm – Kazaň | 0:3 (kon.) | | | Dynamo – Lok. Moskva | 0:4 (kon.) | | | Zenit – Machačkala | 1:0 (kon.) |
FK Krasnodar – Arsenal Tula | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Piast Gliwice | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Zabrze | 1:2 (kon.) | | | Legia – Zagłębie | 0:1 (kon.) |
konec
MFK Zemplín Michalovce
2:0
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Miroslav Revaj
Branky:
36. Žofčák (Kolesár), 79. Sulley (Kolesár)
Rozhodčí: Ivan Kružliak – Tomáš Mókoš, Peter Kováč – Dušan Sedlák
Diváci:
Karty: 81. Šimčák (MIC), 83. Matić (MIC), 90+3. Sulley (MIC) – 33. Nikolić (ZMO), 83. Harba (ZMO) 89. Šimčák (MIC)
Neproměněná penalta:
MFK Zemplín Michalovce:
Kira – Žofčák (C), Šosták, Carrillo, Šimčák – Bednár – Jankauskas, Turik (46. Matić), Niši, Kolesár (86. Shumeiko) – Kurminowski (72. Sulley).
Náhradníci: Bieszczad – Shumeiko, Sulley, Matić, Bragin.
Trenér:
FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Kotula, Pintér, Horník, Chren (C) – Orávik, Paixao da Silva, Nikolić (77. Duga), Bartolomeu (85. Jančura) – Urgela (46. O. Šašinka), Harba.
Náhradníci: Novota – M. Rigo, Duga, Jančura, O. Šašinka.
Trenér:
Náhradníci: Bieszczad – Shumeiko, Sulley, Matić, Bragin.
Trenér:
FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Kotula, Pintér, Horník, Chren (C) – Orávik, Paixao da Silva, Nikolić (77. Duga), Bartolomeu (85. Jančura) – Urgela (46. O. Šašinka), Harba.
Náhradníci: Novota – M. Rigo, Duga, Jančura, O. Šašinka.
Trenér:
Rozhodčí: Ivan Kružliak – Tomáš Mókoš, Peter Kováč – Dušan Sedlák
Diváci:
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Ľubomír Urgela, prichádza Ondřej Šašinka.