Zlín – Písek 28:27 (kon.) | Veselí n/M – Slavia 28:26 (kon.) | Olomouc – Most 23:29 (kon.)
Michalovce – Bánovce 41:20 (kon.) | Poruba – Hodonín 24:21 (kon.) | Šaľa – Prešov 23:21 (kon.)
SHK Veselí n.M.
28:26 (13:11) Stav série: 1:0
DHC Slavia Praha
Sobota 28.04.2018, 17:00 • Veselí nad Moravou • MOL liga žen • Semifinále
    60
    Veselková ještě těsně před koncem dává gól, když už hráčky Slávie rezignovaly. (28:26)
    60
    Nikol Soldánová přelobovala vysunutou Kudláčkovou, v důležitém okamžiku si mladá hračka počínala suverénně,na tahu je Slavia, když nepromění svůj útok, s velkou pravděpodobností panenky zvítězí. (27:26)
    59
    Také Lukšíková se nenechala zahanbit a vyrovnává stav. (26:26)
    58
    Galušková opět ze strany Slavie dává gól. (25:26)
    57
    Dagmar Lukšíková vyrovnává stav zápasu na 25:25. Konec zápasu slibuje ještě hodně napínavý průběh. (25:25)
    56
    Veronika Galušková po dlouhé době posílá Slavii do vedení. (24:25)
    54
    Hana Kvášová vyrovnává stav napínavého zápasu na 24:24. (24:24)
    53
    Veronika Galušková prostřelila Lekešovou mezi nohy a je to zase o jeden gól. (24:23)
    52
    Eva Veselková proměnila sedmičku proti Kudláčkové. (24:22)

52
    Vinklárková byla bráněna při střelbě a bude následovat sedmička. (23:22)
    51
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Veronika Galušková). (23:22)
    51
    Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Nikola Vinklárková). (23:21)
    50
    Jačková snižuje naopak na jednu branku. (22:21)

50
    Lukšíková ale nastřelila břevno. (22:20)

49
    Za nesportovní chování dostala žlutou kartu domácí lavička. (22:20)
    47
    Opět Kateřina Novotná s chladnou hlavou dává branku do stejného místa jako před dvěma minutami. (22:20)
    45
    I na druhé straně se z křídla prosazuje Novotná. (21:20)
    45
    Z následné akce Slavie se prosazuje z pravého křídla Novotná. (20:20)

44
    Veselková vystřelila z místa spojky a orazítkovala břevno. (20:19)
    44
    Jana Šustková dává svému celku vedení, když prostřelila Hillebrandovou mezi nohy. (20:19)
    43
    Tereza Pokorná vyrovnává na 19:19, opět na tahu je domácí celek. (19:19)
    41
    Jana Šustková při avizované pasivitě dává branku podstřelem, obrana Slavia začíná hrát velice důrazně. (19:18)
    39
    Šetelíková vyrovnává stav zápasu, před tím byla na brankovišti faulována Vinklárková, ale sudí nechali hru pokračovat. (18:18)
    38
    A už je to o jednu branku, když Jačková využila brejk. (18:17)
    38
    Kvášová snižuje vedení panenek na dvě branky. (18:16)
    37
    Jana Šustková proměňuje sedmičku střelou do šibenice. (18:15)

36
    Veronika Galušková je vyloučena na dvě minuty. (17:15)
    36
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Alena Šetelíková). (17:15)
    35
    Kateřina Novotná z křídla dává branku střelou ke vzdálenější tyči. (17:14)
    35
    Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Hana Kvášová). (16:14)
    35
    Branky ve druhé půli za Veselí střílí jen Olšovská, která opět i když byla bráněna dává gól. (16:13)
    34
    Slavii byla značena pasivita Galušková vystřelila míč o zem a ten překvapil Lekešovou, která na něj nedosáhla. (15:13)
    33
    A opět Olšovská si udělala místo pro střelbu a do protipohybu Hillebrandové dává gól. (15:12)
    32
    Tak už to neplatí, jelikož Kvášová měla přesnou ruku. (14:12)
    32
    Mária Olšovská z protiútoku dává branku a panenky jdou do vedení o tři branky. (14:11)
    30
    Na konci prvního poločasu dává branku za Veselí Veselková. (13:11)

27
    Stejná hráčka dostala žlutou kartu. (12:11)
    26
    Eva Veselková otáčí stav zápasu ve prospěch Veselí, střelou do šibenice. (12:11)
    26
    Šustková vystřelila mezi dvěma hráčkami k bližší tyči, hostující gólmanka nestačila zareagovat. (11:11)

25
    Pokorná při signalizované pasivitě nastřelila břevno domácí svatyně. (10:11)
    24
    Dagmar Lukšíková proskočila obranou Slavie a překonala Hillebrandovou. (10:11)

23
    Hana Kvášová faulovala při střelbě Šustkovou a jde si odpykat dvě minuty. (9:11)
    22
    Také se tak děje, úspěšnou střelkyní je Kvášová. (9:11)
    20
    Galušková s přehledem proměnila sedmimetrový hod. (9:10)

18
    Kvášová vystřelila zprostřed hřiště a orazítkovala břevno. (9:9)
    18
    Kdo jiný než Jana Šustková dává branku Veselí, domácí hráčka pěknou střelou nedala hostující golmance šanci. (9:9)
    17
    Opět Slavia vede díky Tulipánové, kouč Hudák se na své svěřenkyně zlobí, protože to byla odražená střela, po které dává hostující hráčka gól. (8:9)
    16
    Kateřina Novotná vyrovnává z pravé strany. (8:8)

16
    Adéla Novotná viděla žlutou kartu. (7:8)
    16
    Veronika Galušková strhává vedení na stranu pražského celku. (7:8)
    15
    Mária Olšovská ihned po inkasované brance odpovídá vyrovnávajícím gólem. (7:7)
    15
    Rozhodčí sice avizovali Slavii pasivitu, ale Jačková vystřelila a zamířila k tyči. (6:7)

13
    Pokorná rukama odhodila Lukšíkovou, která se srazila s Vinklárkovou, sudí za tento nedovolený zákrok udělili dvě minuty. (6:6)
    12
    Na konci 12. minuty oklamala Galušková obranu Veselí a prostřelila Lekešovou. (6:6)

12
    Mária Olšovská viděla žlutou kartu. (6:5)
    11
    Šetelíková zatím nejpilnější střelkyní Slavie, dala už čtvrtou branku z pěti. (6:5)
    10
    Kvášová se nedohodla se spoluhráčkou a panenky z toho vytěžily branku v podobě Šustkovou. (6:4)
    8
    Jana Šustková po velmi rychlé souhře posílá Veselí poprvé do vedení. (5:4)
    7
    Zatím dvě střelkyně v domácím týmu, Šustková a Olšovská, druhá jmenovaná nyní balon poslala do protipohybu Kudláčkové. (4:4)
    6
    Hned z protiútoku Šetelíková prostřelila zblízka Lekešovou. (3:4)
    5
    Jana Šustková dává za Veselí další branku a vyrovnává stav zápasu na 3:3. (3:3)
    5
    Hana Kvášová si naběhla na střed hřiště a odkud vypálila nechytatelnou střelu. (2:3)