Trebišov – Podbrezová B 2:0 (kon.) | Pohronie – Žilina B 2:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (2:1)
MŠK Žilina B
sk Neděle 29.04.2018, 18:00 • FK Pohronie • MONACObet liga • 27. kolo

Domácim sa podarilo získať veľmi dôležité body do tabuľky. O všetkom sa rohodlo v prvom polčase, kde padli všetky 3 goly stretnutia. Najskôr sa domácim v 5. minúte zapasu podarilo otvoriť skóre zápasu. V 23. minúte stretnutia sa však podarilo hosťom vyrovnať skóre zápasu. Víťazný gól padol v 44. minúte zápasu, keď po druhej strele na bránu strhli skóre na svoju stranu domáci. Týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. Stretnutím Vas sprevádzal Jakub Sklenka. (19:56:05)

90+2

90+2
    Už sa nič zaujímavé nestalo. Hlavný rozhodca ukončil toto stretnutie.

90
    Hlavný arbiter nastavil 2 minúty.

90
    Domaci vybojovali roh, ktorý zahrali nakrátko a loptu majú vo svojej moci.

89
    Domácim sa v týchto chvíľach darí držať loptu pri rohovej zástavke.

88
    Teraz ale výborná prihrávka na hosťujúceho Martinčeka, ale Jenčo vyťahuje další dôležitý zákrok!

87
    Posledné minúty zápasu, hostia to skúšajú ale nedarí sa im udržať loptu na polovici súpera.

85
    Frimmel mohol po krídle potiahnúť loptu, rozhodol sa však prihrať, ale jeho prihrávka nenašla spoluhráča.

82
    Teraz domáci pekne zakombinovali, prišiel center do pokutového územia, ale Frimmel na loptu nedočiahol. Následne mali domáci výhodu rohového kopu, ten im však nevyšiel.

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Kovařík, prichádza Lukáč.

81
    Hostia stále s loptou na svojích kopačkách, ale šanca neprichádza.

79
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Dybala, prichádza Martinček.

78
    Hostia kombinujú na vlastnej polovici, ak chcú spravit niečo s výsledkom musia zabrať.

76
    Domáci brankár vyzera byť v poriadku, rozohral loptu od svojej brány.

75
    Po ďalšom rohu, sa hrac hostí zrazil s domácim brankárom, ktoreho následne ošetrujú.

74
    Výborne zahraný rohový kop, ale Jenčo vyťahuje bravúrny zákrok, nasleduje další kop od rohovej zastávky.

73
    Následne sa hostia snažili o kolmicu, ktorá im vyšla, loptu domaci zrazili na roh.

72
    Domácemu Kovaříkovi arbiter zapískal útočný faul.

70
    Hostia sa snažia o centre prevažne z ľavej strany, tento im ale vôbec nevyšiel.

68
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Pidruchnyi.

68
    Výborná šanca domáceho celku, Frimmel centroval a triafa brvno!

66
    Krásny center hráča hostí, ktorý našiel v pokutovom území Krela, ale ten hlavičkoval tesne nad bránku Jenča!

65
    Sledujeme zápas bez vážnejších šancí. Domácim tento priebeh hry vyhovuje.

64
    Domácim sa stále darí držať loptu čo najďalej od svojej brány.

62
    Vynútené striedanie domácich, keď Rejdovan signalizoval na domácu lavičku, že nebude môcť pokračovať v hre.

61
    Po faule hostí zahrával priamy kop domáci kapitán, ale center sa mu vôbec nepodaril.

59
    Domáci sa nikam neponáhľajú. Snažia sa čo najviac držať loptu na svojích kopačkách.

58
    Po pravej strane ušiel domácim rýchly Minárik, ktorý bol nedovolene zastavený. Následnú štandardku domáca obrana odvracia.

56
    Domáci Pavúk je veľmi aktívny, nabehol si na peknú prihrávku a preveril brankára Vajsa.

54
    Hráči Pohronia kombinovali pred bránkou súpera, následne Pavúk poslal do ohňa nepresný center.

52
    Nakopnutú loptu hostí odvracia zo šestnástky Tesák.

51
    Striedanie na strane hostí.

51
    Hra momentálne prebieha v strede ihriska, kde si hraci hostí a domácich menia loptu.

49
    Hostia sa snažili založiť útok, ale zastavil ich hvizd rozhodcu po útočnom faule.

48
    Domácim roh nevyšiel ale hostia znovu odvracajú na roh.

47
    Strela domáceho hráča spoza šestnástky, brankár hostí vyráža na roh.

46
    Domáci hráči rozohrávajú, hneď bol z toho nákop na útočníkov.

46
    Začal sa druhý polčas.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Pohronie dalo gól!
    No a je to 2:1! Tomu sa vraví efektivita. Druhá strela na bránu, Vajs druhýkrát inkasuje!

43
    Úvodné dejstvo sa už chýli ku koncu, pri lopte Pohronie. Hrá sa okolo šestnásty Žiliny.

41
    Koncovka domáceho futbalistu nemala nárok na úspech, skončila mimo brány.

40
    Žltú kartu dostáva Filip Balaj. (MŠK Žilina B).

39
    Ľuboš Kačenga sa veru nebojí vytiahnuť karty z vrecka. Hlavný arbiter chce mať dianie na ihrisku pevne pod kontrolou.

37
    Žltú kartu dostáva Vahan Bichakhchyan. (MŠK Žilina B).

37
    Hostia získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

36
    Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

35
    Futbalistom domáceho celku akoby prichádzala do hláv frustrácia. Tretia žltá karta, to nemusí skončiť dobre.

34
    Žltú kartu dostáva doplníme Marián Kovařík. (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

32
    Pohronie to skúsilo po krídle, snaha márna...

31
    Domáci sa nevedia dostať do pohody, väčšina ich kombinácii končí buď mimo ihriska, alebo na kopačkách súpera.

28
    Po krátkej pauze sa môže v zápase pokračovať.

27
    Po žltej karte zostáva na trávniku ležať hráč Žiliny, je nutné aj ošetrovanie.

26
    Žltú kartu dostáva Ján Nosko. (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

25
    Nuž, Pohronie sa uspokojilo s predvedenou hrou a razom pykalo. Pred nami ale stále viac ako dve tretiny duelu.

23
    MŠK Žilina B dáva gól! Akoby som to zakríkol. Prvé zakončenie na domácu svätyňu a je z toho presný zásah do čierneho!

22
    Žltú kartu dostáva Lukáš Tesák. (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

20
    Trochu kúskovania hry Pohroniu nezaškodí. Domáci vedú od piatej minúty a a ešte nedovolili hosťom ohroziť Jenča.

19
    Po jednom zo súbojov sa píska faul. Hostia iba nechápavo krútia hlavami a nechápu, prečo sa toto pískalo.

18
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená nedovolený zákrok a loptu pre hostí.

16
    Vyzeralo to nádejne s touto kombináciou domácich, všetko to ale stroskotalo na nepresnosti.

15
    Zisk lopty v strede poľa, domáci futbalisti sa z obrannej fázy prehupli do útočnej.

14
    Hosťujúci hráč sa prezentoval strelou mimo brány.

12
    Po rohovom kope sa do zakončenia dostal jeden z hráčov hostí, ale jeho strela smerovala len mimo bránky.

11
    Center sa hosťom úplne nepodaril, je to však na niečo dobré. Zblokovaná lopta – uvidíme roh.

10
    Tento ofenzívny atak sa buduje až od brány hostí.

9
    Center do veľkého vápna veľa neplechy nenarobil, lopta už je na polovici ihriska.

8
    Štandardná situácia spoza rohovej zástavky. Domáci zahrávajú roh.

7
    Akcia domáceho mužstva po pravej strane nebola úspešná. Brankár hostí bude odkopávať od svojej svätyne.

5
    Bleskový štart do stretnutia od domácich, zakončenie spoza šestnástky prekvapilo Vajsa a skončilo až v bráne!

4
    Hostia zahrávali rohový kop, no razom sa musia rýchlo vrátiť do obrany.

3
    Domáci futbalista sa z ľavého krídla nedokázal presadiť. Nasleduje kop od brány.

2
    Ofsajdové postavenie hosťujúceho hráča zastavilo nádejnú akciu.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Župa, Nosko, Tesák, Pelegríni (C), Rejdovian, Pavúk, Kovařík, Sojka, Blahút, Pittner
    Náhradníci: Antošík, Jacko, Frimmel, Oťapka, Lukáč, Packo, Pidruchnyi

MŠK Žilina B: Vajs – Dybala, Chvátal, Bichakhchyan, Klec (C), Moško, Gamboš, Majdan, Polievka, Balaj, Krela
    Náhradníci: Leško – Hučko, Martinček, Petrák, Václavik, Šušolík, Majštinik

Rozhodca: Ľuboš Kačenga – Peter Mihalík, Roman Poracký.

Zdravím a zároveň vítam všetkých priaznivcov futbalu. Na programe je 27. kolo druhej najvyššej slovenskej futbalovej ligy. Sledovať budeme zápas medzi FK Pohronie a MŠK Žilina. Zápas sa začne 29.5.2018 o 18:00.

FK Pohronie: Pohronie v tomto zápase nutne potrebuje vyhrať. Od zostupového miesta ho delia iba dva body. V posledných dvoch zápasoch sa Pohroniu nepodarilo získať ani bod. Najskôr podľahli Skalici 0:2 na domácom ihrisku. Ďalší zápas nezvládli na ihrisku Šamorína, kde prehrali v pomere 1:2. FK Pohronie momentálne okupuje deviatu priečku tabuľky.

MŠK Žilina B: Hosťom zo Žiliny sa darilo v poslednej dobe o niečo viac, kde bez väčších problémov doma zdolali Liptovský Mikuláš v pomere 3:1. Zápas predtým im nevyšiel úplne podľa predstáv, keď nečakane podľahli Bardejovu na ich ihrisku 1:3. Žilinskému "béčku" patrí v tabuľke druhej slovenskej ligy momentálne piate miesto.

Za mierneho favorita sú v tomto zápase považovaní hostia zo Žiliny. Oba celky potrebujú body ako soľ. Ak však Pohronie nechce bojovať v baráži o záchranu, potrebuje nutne bodovať v tomto zápase. Máme pred sebou zaujímavé stretnutie, v ktorom hlavne domácemu celku ide o veľa. Stretnutím Vás bude sprevádzať Jakub Sklenka.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.