Ještěři – Děčín 1:4 (kon.) | Most "B" – Litoměřice 3:4 (kon.) | Dandy Malé Březno – Nordics Most 6:2 (kon.)
Dukla – Lev Litvínov 4:2 (kon.)
HBC Dandy Malé Březno
6:2 (3:0, 2:2, 1:0) Stav série: 2:0
HC Nordics Most
Neděle 29.04.2018, 11:30 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Čtvrtfinále

Dandy vítězí i ve druhém utkání série na domácím hřišti. Ve třetí části se prosadil pouze Lukáš Hrdlička. Ostatní pokusy pokryl Boris Stütz.

Střely na branku ve 3.třetině:15:4.
    Střely na branku celkově: 37:22.

Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (13:17:39)

44:45
    Tauš kontroluje závěr zápasu za mosteckou brankou.

43:01
    Opelt trefil pouze mosteckého Stütze.

42:02
    Dandy ostřelují mosteckou branku, ale zatím Stütz odolává. Většina ran šla totiž mimo.

41:20
    Vyloučení v týmu HC Nordics Most (Mach – 2 min., napadení + 2 min., sekání).

40:50
    Opelt běžel sám na Stütze ale trefil pouze beton. Vhazuje se po pravici strážce mostecké brány.

39:35
    Opelt se vyrotoval od hrazení a předložil míček Labutovi, který ale trefil prostor, kde byl Boris Stütz.

39:16
    Gröger dal míčku razanci bekhendem a Stütz pokus raději vyrazil.

38:29
    Útok Dandy zastavuje odpískaný ofsajd.

37:29
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ HRDLIČKA trefil střelou z pravé strany tyčku Stützovy branky a následně se míček odrazil od chráničů mosteckého beka do branky. Asistence: František Mála a Martin Patzelt.

36:30
    Míček putoval po trase Chyba – Hrdlička – Patzelt a zakončující Gröger, kterým ovšem nechal vyniknout brankáře Stütze.

35:32
    Kníže přenesl hru na Opelta, kterým ovšem míček pořádně nezpracoval, i přesto zůstalo Dandy v útočné třetině.

34:25
    Šafaříkovu střelu ztečoval Pešek mimo hřiště.

33:50
    Nordics nyní byli usazeni v útočné třetině, ale Kostoviče potřetí překonat nedokázali.

32:50
    Nechala zkoušel prodrat míček okolo lapačky Kostoviče, který byl ovšem připraven.

31:49
    Křivan trefil připraveného Kostoviče.

31:08

30:31
    Nordics ve čtyřech.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 4. Kníže (Opelt, Videv), 6. Mála (Hrdlička, Patzelt), 9. Patzelt (Hrdlička), 19. Hrdlička (Mála, Patzelt), 28. Chyba (Mála, Patzelt), 38. Hrdlička (Mála, Patzelt) – 22. Křivan (Švácha, Kunrt), 25. Švácha (M. Šafařík, Křivan)

HBC Dandy Malé Březno: Kostovič – Gröger, Chotaš, M. Tauš, Chyba "A", Patzelt, Pešek, Müller, Mála, Videv, Hrdlička, Labuta, Opelt, Kníže "C", Trnka.
    HC Nordics Most: Stütz – Kunrt, Froněk, Charvát, Krastenics, Křivan, Mach, Nechala, P. Novák, R. Novák, L. Šafařík "C", M. Šafařík, Štěpanovský, Švácha.

Rozhodčí: Loskot – Langr