Písek – Čížová 3:0 (kon.) | Chrudim – Dobrovice 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vyšehrad 1:0 (kon.)
Litoměřicko – Jirny 2:1 (kon.) | Domažlice – Benešov 4:6 (kon.) | Ústí n/O – Vltavín 0:2 (kon.)
FC Písek
3:0 (2:0)
Sokol Čížová
Sobota 05.05.2018, 10:15Česká fotbalová liga • 26. kolo

89
    Domácí ještě jednou střídají. Dušana Pince na trávníku nahradí Martin Voráček.

88
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí definitivně potvrzují své dnešní vítězství. FILIP BLAŽEK se prezentoval krásnou mířenou střelou, která zapadla přesně k pravé tyči. Kratochvíl se po balónu natahoval marně – 3:0.

86
    Změna v domácí sestavě. Na poslední minuty se do utkání zapojí Miroslav Grobár, který vystřídá Jakuba Helda.

81
    Ze hřiště odchází Filip Řezáč, opačným směrem zamíří Filip Blažek.

76
    Po delší době velká šance. Kočí nebezpečně vystřelil z hranice velkého vápna a míč se otřel o horní tyč!

71
    Ze hry odchází Václav Milec, do utkání se zapojí Aleš Kočí.

68
    Změna v domácím týmu. Pro dnešek má odpracováno Martin Held, kterého vystřídá Václav Hrachovec.

65
    Střídání v týmu Čížové. Ze hry odejde Petr Janda, opačným směrem zamíří Michal Polodna.

46
    Hosté vstoupili do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstal Martin Rozhoň, do hry se zapojil Lukáš Mudra.
    42. Filip ŘEZÁČ - 2:0

42
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. Podobná situace jako při prvním gólu Písku. V hlavní roli byl opět FILIP ŘEZÁČ, který přízemní střelou ke vzdálenější tyči překonal hostujícího brankáře podruhé – 2:0.

35
    Martin Held dostává žluté napomenutí za faul na hostujícího Jandu.
    18. Filip ŘEZÁČ - 1:0

18
    Písečtí fotbalisté se ujímají vedení. Po kombinaci se míč dostal k FILIPU ŘEZÁČOVI, který přízemní střelou bez přípravy překonal čížovského brankáře – 1:0.
    12. Dvořákova šance

12
    Domácím teď zatrnulo. Dvořák se dostal do zakončení hlavou a balón projel těsně kolem pravé tyče.