Lev Litvínov – Dukla 8:2 (kon.) | Děčín – Ještěři 2:6 (kon.)
HBC Lev Litvínov
8:2 (1:2, 5:0, 2:0) Stav série: 3:1
HSÚ Dukla Ústí nad Labem
Neděle 06.05.2018, 10:00 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Čtvrtfinále

Litvínov zvládl i třetí třetinu. V závěru třetiny uzavřel hattrick Svatopluk Němeček. Litvínov tak díky dvěma výhrám na chomutovském hřišti slaví postup do semifinále.

Střely na branku ve 3. třetině: 12:7.
    Střely na branku celkově: 39:24. (11:52:36)

44:58
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Varníček – 2 min., sekání).

44:38
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Lvi využívají nabídnutou početní výhodu. Autorem gólu je SVATOPLUK NĚMEČEK, jenž vstřelil dnes hattrick. Asistence: Jan Pokorný a Martin Rus.

43:57
    Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Jirkovský – 2 min., vysoká hůl).

43:16
    Kapoun předložil míček Varníčkovi, jehož jedovatá střela orazítkovala pravou tyčku Vydrovy branky.

42:07
    Je definitivně rozhodnuto. Sedmou branku Lvů vstřelil SVATOPLUK NĚMEČEK. Bez asistence.

41:26
    Schnaubelt prověřil připravenost Vydry střelou do betonů.

41:00
    Dukla je po otočení stran lepším celkem, ale zatím si bohužel nepřipravila velkou šanci.

39:37
    Chmelina vybídl ke střele Jandu, kterému se ovšem pokus nepovedl, přesto Dukla zůstane v útočné třetině.

36:44
    Kapoun předložil míček Valentovi, který pohotově vystřelil ale brankář Vydra zasáhl.

36:32
    Oba soubory jsou v plném počtu.

35:28
    Litvínovský rychlý útok zastavuje ofsajd.

35:05
    Kopýtko posílá míček za červenou čáru.

34:32
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Valenta – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Jirkovský – 2 min., hrubost).

33:24
    Hra se nyní přelévá, ale bez větších šancí na skórování.

31:35
    Nepovedená rozehrávka stěhuje hru před branku Ústí.

31:13
    Duklu zastavuje odpískaný ofsajd.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 15. Pokorný (Varníček, Rus), 20. Varníček (Král), 25. Němeček (Rus, Kovář), 28. Varníček (Kovář), 29. Valenta (Král), 30. Valenta (Schnaubelt, Král), 43. Němeček, 45. Němeček (Pokorný, Rus) – 2. Janák (Baxa), 13. Grosse (Jirkovský, Chmelina)

HBC Lev Litvínov: Soukup (Hurych) – Rus "A", Král "C", Linhart "A", Kopýtko – Pokorný, Schnaubelt, Němeček, Kapoun, Valenta, Varníček, Kovář.
    HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Vydra – Saska, Janák, Trončinský, Chmelina – Vinš, Grosse, Baxa, Rop, Janda, Jirkovský.