Plzeň – Jihlava 2:2 (kon.) | Olomouc – Č. Budějovice 5:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
5:2 (2:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 09.05.2018, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – O umístění • 3. kolo
    67. Rostislav BAĎURA - 5:2

67
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nějakých pětadvacet minut před koncem zápasu je zřejmě rozhodnuto! ROSTISLAV BAĎURA ukradl míč rozehrávajícímu soupeři, tím se dostal do samostatného úniku a po kličce gólmanovi už měl jednoduchou práci.
    60. Rostislav BAĎURA - 4:2

60
    S góly se nám roztrhl pytel, i další střela totiž končí v síti a Sigma znovu vede o dva góly. Tentokrát se o to zasloužil střídající ROSTISLAV BAĎURA, který vystřelil z kraje pokutového území a uklidil míč k vzdálenější tyči.
    59. Lukáš POUČEK - 3:2

59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí obrana teď zůstala ve velkých nedbalkách a jako trest přichází další snížení Dynama! LUKÁŠ POUČEK převzal krátkou přihrávku po ose hřiště, za obranou Sigmy se rychle otočil a zakončil mimo dosah Reichla.
    56. Václav MÍKA - 3:1

56
    Českobudějovičtí bleskově odpovídají a snižují na rozdíl dvou gólů! Jeden z hostů si navedl balón na levačku a z hranice šestnáctky vypálil. Reichl tento pokus jenom vyrazil a VÁCLAV MÍKA se z dorážky už nemýlil.
    55. Lukáš RAAB - 3:0

55
    V desáté minutě druhého poločasu vede Sigma už 3:0! Míč si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ RAAB a neomylně zacílil ze svého pohledu do pravé poloviny brány.
    33. Jan DAVID - 2:0

33
    Sigma zaslouženě zdvojnásobila svůj náskok! Centr z rohového kopu David Vávra sice vyboxoval, jenže míč poslal jen k JANU DAVIDOVI a ten ho stihl uklidit do odkryté brány.
    4. Jakub YUNIS - 1:0

4
    Domácí tým se hned z první příležitosti dostává do vedení! JAKUB YUNIS si naskočil na kratší centr z pravého křídla a hlavou usměrnil balón k Vávrově levé tyči.

Michal Břuchanský

Branky: 4. Yunis, 33. David, 55. Raab (pen.), 60. Baďura, 67. Baďura – 56. Míka, 59. Pouček

Karty:   78. Langer (OLO) – 42. Kadula (CEB), 84. Pouček (CEB)

SK Sigma Olomouc: Reichl – David, Kotouč (C), Surzyn, Kamas, Nízký, Langer, Sladký, Yunis, Chytil, Kodeš.
    Náhradníci: Gröger – Raab, Baďura, Kratochvíl, Bednár, Macháček.

SK Dynamo Č. Budějovice: Vávra – Švejda, Collin, Jáša, Ardamica, Tomek (C), Kadula, Matoušek, Pouček, Kadlec, Míka.
    Náhradníci: Oliva – Carda, Martinec, Jiran.

Rozhodčí: Adámková – Dohnálek, Lakomý