Písek – Hodonín 30:31 (kon.) | Zlín – Poruba 19:14 (kon.) | Slavia – Most 20:21 (kon.)
Olomouc – Veselí n/M 21:20 (kon.) | Michalovce – Šaľa 35:26 (kon.) | Bánovce – Prešov 25:30 (kon.)
DHC Slavia Praha
20:21 (6:12) Stav série: 0:1
DHK Baník Most
Sobota 12.05.2018, 17:00MOL liga žen • Finále ČR

To je ode mě pro tuto chvíli z Edenu vše, přeji příjemný zbytek večera. (18:29:57)

DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 20:21 (6:12)
    Nejvíce branek: Šetelíková 5, Galušková 4/1, Kvášová 3 – Szarková 6, Zachová 4, Maňáková 4. Rozhodčí: Frieser, Kavulič. Sedmimetrové hody: 3/2 – 0. Vyloučení: 3:4.

Druhý poločas nabídl skvělou podívanou, na jejímž konci jsou nakonec šťastnější hostující hráčky. Slávistkám se povedlo dotáhnout šestigólovou ztrátu z první půle, jenže hráčky Baníku dokázaly za vyrovnaného stavu strhnout utkání opět na svou stranu a série se stěhuje do Mostu za stavu 1:0 pro Černé anděly.

Konec zápasu. (20:21)

60
    Baník však rozehrává z poloviny hřiště a zbývá už jen deset sekund ze základní hrací doby. (20:21)
    60
    Novotná si poradila na výbornou a je sníženo! (20:21)

60
    Slavia bude střílet sedmičku! (19:21)

60
    Brána Slavie zůstává prázdná, domácí to zkusí bez brankářky s hráčkou v útoku navíc. (19:21)

60
    Červenobílý tým si bere poslední oddechový čas, na vyrovnání zbývá necelá minuta. (19:21)

60
    Hillebrandová opět úspěšná a Slavia útočí. (19:21)

59
    Hillebrandová skvěle drží naděje Slavie! (19:21)

59
    Szarková pálila tvrdě z dálky, ale Hillebrandová její pokus vytěsnila mimo. (19:21)
    58
    Szarková z dálky zamířila přesně do levého dolního rohu. (19:21)
    57
    Šetelíková dostává Slavii na dostřel. Tohle bude ještě drama! (19:20)

57
    Szarková ztroskotala ve vyložené příležitosti na Hillebrandové, která její ránu z bezprostřední blízkosti udržela před brankovou čárou! (18:20)
    56
    Kvášová z dálky propálila Bezpalcovou a rozdíl ve skóre je opět dvougólový. (18:20)
    55
    Kovařová napřáhla ke střele na středu hřiště a zamířila přesně do pravého dolního rohu brány. (17:20)