Litoměřice – Ještěři 0:5 (kon.) | Lev Litvínov – Dandy Malé Březno 3:10 (kon.)
HBC Lev Litvínov
3:10 (1:2, 0:3, 2:5) Stav série: 0:3
HBC Dandy Malé Březno
Sobota 19.05.2018, 18:00 • Areál Tomáše ze Štítného, Chomutov • Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Semifinále

Děkuji že jste sledovali zápas. U dalších onlajnů napočtenou. (19:33:49)

Zápas končí za stavu 3:10 a HBC Dandy Chomutov tak postupuje do finále 2.NHbl. Zápas skončil jednoznačným výsledkem, ale Litvínov nebyl ta pozadu jen se jim nedařilo trefovat zařízení. Střely 26:37.

44:00
    Hraje se poslední minuta zápasu a nejspíše i celé série.

43:30
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!

Dorážka STANISLAVA TAUŠE končí v brance. Asistence: Patzelt, Chyba.

41:00
    Litvínov právě vstřelil branku!

DANIEL HORA byl nyní sám před prázdnou brankou a trefuje branku. Asistence: Bím, Rus.

39:38

Přihrávku do prázdné branky dostal MARTIN PATZELT. Asistence: Müller, Tauš S.

38:16

VLADIMÍR OPELT dostal přihrávku na modrou čáru a trefuje se do branky. Asistence: Trnka, Paul.

38:00

Snížení pro litvínovské zařizuje JAN POKORNÝ. Asistence: Linhart, Kapoun.

36:50

Sedmý gól chomutovských si připisuje JAN MÜLLER. Asistence Tauš S., Chyba.

35:01

Pár vteřin před vypršením trestu se trefuje MARTIN PATZELT. Asistence: Chyba, Tauš S.

33:22
    Patzetla vychytal náhradní gólman Hurych výbornou prací holí.

33:05
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kovář – 2 min., podražení).

31:10
    Litvínov se snaží útočit, ale brankář domácích vše chytá.

30:01

Druhá třetina nabídla navýšení skóre. Dandy přidali tři góly a stav je nyní 1:5. Střely na branku ve druhé třetině je 8:14.

30:00

29:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

27:28

Autorem branky je TAUŠ S.. Asistence: Trnka.

Patrik Ferbas

Branky a nahrávky: 7. Němeček (Bím, Rus), 38. Pokorný (Linhart, Kapoun), 41. Hora (Bím, Rus) – 8. Paul (Chyba, Patzelt), 10. Paul (Trnka, Opelt), 21. Paul (Müller, Tauš S.), 25. Patzelt (Chyba), 28. Tauš S. (Trnka), 36. Patzelt (Chyba, Tauš S.), 37. Müller (Tauš S., Chyba), 39. Opelt (Trnka, Paul), 40. Patzelt (Müller, Tauš S.), 44. S. (Patzelt, Chyba)

HBC Lev Litvínov: Soukup (28. Hurych) – Král, Kopýtko, Bím, Rus, Linhart, Hora, Schnaubelt, Varníček, Němeček, Kovář, Kapoun, Kubeš, Jirava, Koval
    HBC Dandy Malé Březno: Buřval – Chotáš, Chyba Kníže, Tauš S., Videv, Opelt, Trnka, Mála, Hrdlička, Patzelt, Müller, Paul, Pešek, Labuta, Pokorný

Rozhodčí: Tuček, Žák