Zápy – Písek 1:0 (kon.)
SK Zápy
1:0 (1:0)
FC Písek
Středa 06.06.2018, 18:00 • Teletník Arena Zápy • Česká fotbalová liga • 32. kolo

Dnes už se nic nestane, tři body zůstanou v Zápech. Ty se dostaly do vedení v prvním poločase, když se prosadil Růžek po rohovém kopu Pitáka. Následoval druhý poločas, který tolik fotbalové krásy nenabídl. Na hřišti se spíše bojovalo o každý metr. Šance byly nakonec na obou stranách, ale gól nepadl a proto Písek odjíždí s prázdnou. To je pro dnešní den vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne i týdne! (19:57:13)

90

90
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Macek.

89
    Rychlý brejk táhl Matějka a rozehrál na Svobodu, jehož gólové zakončení stihl Hajdušek vyrazit do zámezí.

87
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Sigmund.
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Štěpánek.

84
    Hajdušek svedl souboj s Dubnem uvnitř malého vápna po rohovém kopu, odpískán byl nakonec útočný faul domácího hráče.

82
    Putz nabídl zakončení Svobodovi, který zakončoval z mírného úhlu přesně, jenže Hajdušek naděje Písku stále drží.

82
    Pokus Jelínka z voleje byl velmi nepřesný.

81
    Kouskování hry vydrželo po celý druhý poločas, vyhovuje to hlavně domácím, kteří své vedení drží s velkou jistotou.

80
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Piták, přichází Pávek.

77
    Žlutou kartu dostává Novák (SK Zápy).

75
    Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Froněk, přichází Kočí.

Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Hrachovec, přichází Petřík.

75
    Žlutou kartu dostává Matějka (SK Zápy).

71
    Přímý kop M. Helda mířil do stejných míst, jako většina ostatních střel, tedy mimo bránu.

68
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Hron.

66
    Rychlá akce Písku se sice zadrhla, ale Froněk zůstal v pohybu a dokázal vystřelit, bránu Frydrycha přestřelil.

60
    Piták neměl příliš moc míst, kam směřovat přihrávku a tak nahrál Svobodovi, který mířil přízemní střelou jen do náručí Hajduška.

55
    Druhý poločas místo fotbalu přináší spíše spoustu faulů a hra je hodně rozkouskovaná.

55
    Žlutou kartu dostává Milec (FC Písek).

48
    Krátce po začátku druhého poločasu mohlo být vedení domácích vyšší, jenže to by Piták musel mířit o něco přesněji.

47
    Žlutou kartu dostává Hrachovec (FC Písek).

46

Půlka zápasu je za námi. Sledujeme vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách a vyrovnanou hrou. Zda vedení Zápy udrží, to se dozvíme ve druhém poločase, který odstartuje v cca 19:08.

45+1

43
    Žlutá karta za zbytečný faul Froňka vyburcovala, hned poté se totiž dostal do zajímavého zakončení a mířil přesně, jenže slabě a tak Eliáš balon vykopl.

42
    Žlutou kartu dostává Froněk (FC Písek).

42
    Dvě možnosti pro Písek, který však nevyužil jak přímý kop, tak ani rohový kop.

39
    Další možnost se rýsovala pro Zápy, před Pitákem však včas zakročil jeden z obránců.

36
    Dlouhý Novákův aut nakonec mohl zakončit po odrazu Matějka, jenže Hajdušek včas vyrazil balon.

35
    Piták mířil centrem opět do stejných míst, kde se do zakončení tlačil Růžek, jenže v tomto případě to hosté ubránili.

31
    Žlutou kartu dostává Jelínek (SK Zápy).

30
    Písečtí dokázali svého soupeře opět dostat pod svůj tlak, jenže žádné výrazné ohrožení Frydrycha se nekonalo.

26
    Nyní zažehnal Novák hrozící možnost zakončení M. Helda, před kterým dokázal kolenem odkopnout balon do zámezí.
    23. RŮŽEK - 1:0

23
    Zápy právě vstřelily branku!

Ačkoliv byl Písek aktivnější, k výraznější akci se nedostal a nyní inkasuje první gól. Rohový kop Pitáka mířil přesně do míst, respektive do malého vápna, kam se procpal PATRIK RŮŽEK, který následně dostal balon za Hajduška – 1:0!

17
    Centr do vápna nadělal domácím velkou neplechu, jeden z domácích pak dokonce při sklepnutí balonu mířil do vlastní tyče!

14
    Domácí fotbalisté se dokázali dostat do slibné akce, jenže přetažený centr Eliáše všechny hráče přelétl. Nakonec vystřelil Novák z dálky a nemířil přesně.

8
    Sám před Frydrychem se po chytré přihrávce objevil Řezáč, kterého ale domácí gólman dokázal vychytat a balon v leže odkopl.

7
    Zakončení M. Helda jistil Frydrych, další pokus po chvíli v podání Froňka blokoval tělem Růžek.

4
    Hosté se mohli dostat do zakončení, jenže hrozící nebezpečí zažehnal taktickým faulem Duben.