19 27 25 25
Česko
1
25 25 21 19
Středa 06.06.2018, 19:30 • Centro de Deportos e Congressos de Matosintho • Evropská liga mužů • Skupina C

25:19
    A hned první je využit! Portugalci po zásluze vítězí v tomto utkání!

24:19
    Smeč Džavoronoka končí v autu! Je tu pět mečbolů pro domácí Portugalsko!

22:19
    Monteirova smeč končí v autu, česká nedaje stále žije!

22:17
    Tavares trochu zbytečně smečoval a nepřenechal míč lépe postavenému spoluhráči, jenomže nakonec to bylo to nejlepší, co mohl udělat!

21:17
    Skvělou obranou se prezentovali domácí hráči, načež smečoval Ferreira a svou diagonálou získal náskok čtyř bodů pro svůj celek.

17:16
    Český dvojblok vytlučen. Vypadá to, že budeme svědky velmi dramatické koncovky tohoto setu.

15:15
    Je srovnáno! Džavoronok vytloukl blok soupeře!

8:7
    A Portugalsko otáčí průběh čtvrtého setu! Hadrava se pouze ohlédl za míčem, který dopadl kousek před něj.

3:2
    Přímý bod z podání! postaral se o něj Filip Cventicanin.

25:21
    Bohužel Alexander Ferreira trefuje sovu smeč excelentně a ukončil tento setu.

24:21
    Přímý bod ze servisu pro naše reprezentanty!

24:19
    A zásluhou Alexandera Ferreiry, kterému se podařilo dát eso, tu máme pět setbolů!

23:19
    To ale rychle uhasíná Phelps Martins svou smečí na střed hřiště.

20:17
    A tu vylepšuje esem Cveticanin!

19:17
    Beer tečoval smeč! Portugalci mají v koncovce třetího setu skvělou pozici!

18:17
    Nyní to odnesl nejspíš kameraman, který se rychle musel přemístit po obětavém sprintu jednoho z Portugalců, Ani to však nestačilo, český nápor byl totiž opravdu intenzivní.

18:16
    Alexander Ferreira propálil svou tvrdou smečí vše, co mu stálo v cestě!

16:14
    Toto byl opravdu zasloužený bod. Po několika obětavých skocích se ke smeči dostal Monteiro a nedal českému liberu žádnou šanci.

14:14
    Džavoronok si připisuje přímý bod z podání!

8:7
    Jestli je dnes něco, co Čechům chybí, tak je to obětavost. Portugalci skáčou do všech zákoutí místní haly a evidentně to nese ovoce, což se potvrdilo právě nyní.

27:25
    A set je ukončen esem!

26:25
    Monteiro se trefuje rovnou z podání!

24:25
    Hadrava svou smečí na zadní čáru vybojoval pro naše barvy další setbol!

24:24
    Ten je odvrácen, jelikož Zajíček nedokázal odvrátit na půli soupeře smeč, která na něho mířila.

23:24
    Džavoronok svou diagonální smečí získává setbol pro naši reprezentaci!

23:23
    To je škoda! Zajíček netrefil svou smeč ideálně a doslova daroval soupeři srovnání!

22:23
    Tentokrát smečoval Martins a vytloukl český dvojblok!

20:21
    Smeč českého hráče končí v autu! Je to jen o jeden jediný bod!

13:18
    Neskutečně! Hadrava z pravé strany technicky poslal míč přesně do míst, ve kterých se nikdo z Portugalců nenacházel!

7:11
    Čechům se dnes daří vše, na co sáhnou! V neskutečných pozicích vybírají míče, jenže je toho mnohem víc. Například blok Janoucha, na který nedokázal soupeř zareagovat.

0:3
    No tak toto bylo neuvěřitelné! Nejspíš to byl znovu Hadrava, který nějakým záhadným způsobem ustál smeč soupeře a poslal okamžitě míč na palubovku Portugalska!

0:2
    Eso pro Hadravu!

19:25
    Sequira servíruje do sítě! Skvělý set v podání našeho mužského výběru!

18:24
    Češi mají před sebou šest setbolů!

17:22
    A další! To je přesně to, co nám chybělo v minulém souboji s tímto soupeřem!

17:21
    Džavoronok získává přímý bod z podání!

17:19
    Nechybělo mnoho a mohlo podání českého volejbalisty skončit esem, nakonec to byl ale soupeř, jenž smečoval na Hadravu, který míč nedokázal ztlumit.

8:12
    Tak to byl skvělý útok českého celku! Je tu vedení čtyř bodů, které vyznívá velmi příznivě pro naše reprezentanty!

Michal Hladký

Portugalsko: Alvar, Belo, Cveticanin, Ferreira, Ferreira C., Ferreira M., Fidalgo, Gomes, Martins L., Martins P., Monteiro, Sequira, Simoes, Tavares
    Česko: Bartoš A., Bartoš P., Beer, Džavoronok, Finger, Hadrava, Janouch, Michálek, Moník, Patočka, Pfeffer, Sobotka, Šulista, Zajíček

Rozhodčí: Rodriguez – Goncalves