Uh. Brod – Líšeň 2:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
2:0 (2:0)
SK Líšeň 2019
Pátek 15.06.2018, 17:30 • Stadion Lapač, Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

77
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Mančík, přichází Jaroněk.

72
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Žůrek.

65
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Pochylý, přichází Holík.

52
    Žlutou kartu dostává Mančík (ČSK Uherský Brod).

50
    Žlutou kartu dostává Krška (SK Líšeň).

46
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Čampa, přichází Krška.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Smrčka, přichází Machálek.
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Hanuš, přichází Demeter.

45
    Uherský Brod právě vstřelil branku!
    Domácí dávají těsně před přestávkou druhou branku a vedou tak 2:0! Po odraženém míči vypálil z voleje DAVID RICHARD a trefil se přesně mezi tři tyče.

30
    Žlutou kartu dostává Hanuš (SK Líšeň).

10
    Domácí jdou po deseti minutách do vedení! Míč byl prodloužen za obranu, kde se tváří v tvář utkal s brankářem FILIP HRUBOŠ a poradil si na jedničku.