Chrudim – Nymburk 10:0 (kon.) | Litoměřicko – Převýšov 1:1 (5:4 po pen.) | Ústí n/O – Benátky n/J 2:2 (5:3 po pen.)
po penal. (5:4)
FK Litoměřicko
1:1 (0:0)
SK Převýšov
Sobota 16.06.2018, 10:30Česká fotbalová liga • 32. kolo

Výhra Litoměřic je zasloužená! První půle nebyla pohledná jako ta první. Výborný v ní nastřelil břevno ze standardní situace. A velkou šanci zahodil také Trýzna. Ve druhém dějství šli hosté do vedení Doležalem z pravé poloviny vápna. V závěru však domácí tlačili, byli jasně aktivnější. Zdržálek na přední tyč skákavou střelou srovnal. Vzápětí dospěl zápas do penalt, ve kterých nebyl přesný jen Labík, zatímco domácí celek všech pět pokusů proměnil. (12:36:37)

5. série
    5:4
    Trýzna končí zápas pravačkou k levé tyči do protipohybu Petra.

5. série
    4:4
    Krátký rozběh Labíka a pravačkou směrem do levé poloviny branky neuspěl, mečbol pro domácí.

4. série
    4:4
    Dvořák o tyč levačkou srovnal.

4. série
    3:4
    Bastin umístil penaltu krásně pravačkou do pravého horního rohu branky, Plachý zůstal uprostřed.

3. série
    3:3
    Zdržálek poslal míč pravačkou do pravého dolního rohu branky, kam mířil také Petr a byl blízko chycené penaltě.

3. série
    2:3
    Doležal trefil pravačkou pravý horní roh branky do protipohybu Plachého.

2. série
    2:2
    Luong poslal pravačkou do levého dolního rohu branky Petra na druhou stranu.

2. série
    1:2
    I přes pomalý rozběh reaguje Špidlen pravačkou do dolních pater branky.

1. série
    1:1
    Kacafírek srovnal pravou nohou k pravé tyči, přitom nechybělo mnoho, aby jej Petr vychytal.

1. série
    0:1
    Věchet napálil míč pravačkou do levé části branky, Plachý šel na druhou stranu.

Střílení penalt začíná.

Dominik Zdržálek využil tlaku domácích a srovnal na 1:1. Jednalo se o vyrovnání zcela zasloužené! Domácí měli ve druhém poločase o něco více ze hry. Čekají nás tak penalty na závěr České fotbalové ligy, vítěz bere dva body, poražený jeden.

90+6
    Druhý poločas skončil.

90+6
    Tvrdou střelu ještě vyrazil Petr, ale nikdo z domácích hráčů se nedostal z malého vápna k dorážce.

90+6
    Držením přerušil bránící hráč domácí útok po pravé straně.

90+5
    Výborný na levé straně spolupracoval s Dvořákem, domácí poté udělali chybu na polovině hřiště.