Zlatá hokejka 2018 | (kon.) |
Tisková konference společnosti Fortuna a LFA | (kon.) | | | Tisková konference před fotbalovým MS lékařů | (kon.) |
Tisková konference SKLH Žďár nad Sázavou | (kon.) |
Los 1. předkola Ligy mistrů | (kon.) | | | Los 2. předkola Ligy mistrů | (kon.) |
Los mistrovské části 2. předkola Evropské ligy | (kon.) |
Karel Jedlička
Los prvního předkola:
Torpedo Kutaisi (GEO) – Šeriff Tiraspol (MDA)
Shkëndija Tetovo (MKD) – The New Saints (WAL)
FK Sūduva (LTU) – Apoel Nikósia (CYP)
Olimpija Lublaň (SVN) – Karabach Agdam (AZE)
F91 Dudelange (LUX) – Videoton Székesfehérvár (HUN)
Vítěz předkvalifikace – Malmö IF (SWE)
HJK Helsinki (FIN) – Víkingur Gøta (FRO)
Ludogorec Razgrad (BUL) – Crusaders Belfast (NIR)
Cork City (IRL) – Legia Varšava (POL)
Valur Reykjavík (ISL) – Rosenborg Trondheim (NOR)
FK Kukës (ALB) – FC La Valletta (MLT)
Flora Tallinn (EST) – Hapoel Beer-Ševa (ISR)
Spartaks Jūrmala (LVA) – Crvena Zvezda Bělehrad (SRB)
Alaškert Jerevan (ARM) – Celtic Glasgow (SCO)
Spartak Trnava (SVK) – HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
FC Astana (KAZ) – Sutjeska Nikšić (MNE)
Přímo postupující do 2. předkola - mistrovská část:
BATE Borisov (BLR), Dinamo Záhřeb (CRO), CFR Kluž (ROM), FC Midtjylland (DEN)
Losovací skupina pro 2. předkolo - nemistrovská část:
Nasazení - FC Basilej (SUI), Ajax Amsterdam (NED)
Nenasazení - PAOK Soluň (GRE), Sturm Štýrský Hradec (AUT)
Losovací skupiny pro 1. předkolo:
Skupina 1:
Nasazení - Apoel Nikósia (CYP), Karabach Agdam (AZE), Šeriff Tiraspol (MDA), The New Saints (WAL), Videoton Székesfehérvár (HUN)
Nenasazení - Shkëndija Tetovo (MKD), F91 Dudelange (LUX), Olimpija Lublaň (SVN), FK Sūduva (LTU), Torpedo Kutaisi (GEO)
Skupina 2:
Nasazení - Ludogorec Razgrad (BUL), Legia Varšava (POL), Malmö IF (SWE), Rosenborg Trondheim (NOR), HJK Helsinki (FIN)
Nenasazení - Víkingur Gøta (FRO), Crusaders Belfast (NIR), Cork City (IRL), Valur Reykjavík (ISL), vítěz předkvalifikace
Skupina 3:
Nasazení - Celtic Glasgow (SCO), FK Astana (KAZ), Crvena zvezda Bělehrad (SRB), Hapoel Beer-Ševa (ISR), FK Kukës (ALB), Zrinjski Mostar (BIH)
Nenasazení - Spartak Trnava (SVK), FC La Valletta (MLT), Alaškert Jerevan (ARM), Sutjeska Nikšić (MNE), Spartaks Jūrmala (LVA), Flora Tallinn (EST)
Torpedo Kutaisi (GEO) – Šeriff Tiraspol (MDA)
Shkëndija Tetovo (MKD) – The New Saints (WAL)
FK Sūduva (LTU) – Apoel Nikósia (CYP)
Olimpija Lublaň (SVN) – Karabach Agdam (AZE)
F91 Dudelange (LUX) – Videoton Székesfehérvár (HUN)
Vítěz předkvalifikace – Malmö IF (SWE)
HJK Helsinki (FIN) – Víkingur Gøta (FRO)
Ludogorec Razgrad (BUL) – Crusaders Belfast (NIR)
Cork City (IRL) – Legia Varšava (POL)
Valur Reykjavík (ISL) – Rosenborg Trondheim (NOR)
FK Kukës (ALB) – FC La Valletta (MLT)
Flora Tallinn (EST) – Hapoel Beer-Ševa (ISR)
Spartaks Jūrmala (LVA) – Crvena Zvezda Bělehrad (SRB)
Alaškert Jerevan (ARM) – Celtic Glasgow (SCO)
Spartak Trnava (SVK) – HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
FC Astana (KAZ) – Sutjeska Nikšić (MNE)
Přímo postupující do 2. předkola - mistrovská část:
BATE Borisov (BLR), Dinamo Záhřeb (CRO), CFR Kluž (ROM), FC Midtjylland (DEN)
Losovací skupina pro 2. předkolo - nemistrovská část:
Nasazení - FC Basilej (SUI), Ajax Amsterdam (NED)
Nenasazení - PAOK Soluň (GRE), Sturm Štýrský Hradec (AUT)
Losovací skupiny pro 1. předkolo:
Skupina 1:
Nasazení - Apoel Nikósia (CYP), Karabach Agdam (AZE), Šeriff Tiraspol (MDA), The New Saints (WAL), Videoton Székesfehérvár (HUN)
Nenasazení - Shkëndija Tetovo (MKD), F91 Dudelange (LUX), Olimpija Lublaň (SVN), FK Sūduva (LTU), Torpedo Kutaisi (GEO)
Skupina 2:
Nasazení - Ludogorec Razgrad (BUL), Legia Varšava (POL), Malmö IF (SWE), Rosenborg Trondheim (NOR), HJK Helsinki (FIN)
Nenasazení - Víkingur Gøta (FRO), Crusaders Belfast (NIR), Cork City (IRL), Valur Reykjavík (ISL), vítěz předkvalifikace
Skupina 3:
Nasazení - Celtic Glasgow (SCO), FK Astana (KAZ), Crvena zvezda Bělehrad (SRB), Hapoel Beer-Ševa (ISR), FK Kukës (ALB), Zrinjski Mostar (BIH)
Nenasazení - Spartak Trnava (SVK), FC La Valletta (MLT), Alaškert Jerevan (ARM), Sutjeska Nikšić (MNE), Spartaks Jūrmala (LVA), Flora Tallinn (EST)
Torpedo Kutaisi (GEO) – Šeriff Tiraspol (MDA)
Shkëndija Tetovo (MKD) – The New Saints (WAL)
FK Sūduva (LTU) – Apoel Nikósia (CYP)
Olimpija Lublaň (SVN) – Karabach Agdam (AZE)
F91 Dudelange (LUX) – Videoton Székesfehérvár (HUN)
Vítěz předkvalifikace – Malmö IF (SWE)
HJK Helsinki (FIN) – Víkingur Gøta (FRO)
Ludogorec Razgrad (BUL) – Crusaders Belfast (NIR)
Cork City (IRL) – Legia Varšava (POL)
Valur Reykjavík (ISL) – Rosenborg Trondheim (NOR)
FK Kukës (ALB) – FC La Valletta (MLT)
Flora Tallinn (EST) – Hapoel Beer-Ševa (ISR)
Spartaks Jūrmala (LVA) – Crvena Zvezda Bělehrad (SRB)
Alaškert Jerevan (ARM) – Celtic Glasgow (SCO)
Spartak Trnava (SVK) – HŠK Zrinjski Mostar (BIH)
FC Astana (KAZ) – Sutjeska Nikšić (MNE) (12:28:43)
Druhé předkolo se odehraje 24.-25. července, odvety 31. července a 1. srpna.
Pro první předkolo je v osudí 31 mužstev a vítěz nově zavedené předkvalifikace mistrů čtyř nejslabších zemí (Gibraltar, San Marino, Andorra, Kosovo), která se koná příští týden na Gibraltaru.
Jako obvykle je UEFA rozdělila do tří přibližně geografických skupin, dvou po deseti a jedné po 12 klubech. Každá skupina je ještě podle koeficientu tradičně rozdělena na nasazenou a nenasazenou polovinu.
Vlastní zápasy pak jsou na programu 10.-11. července, odvety o týden později.