Liberec – Varnsdorf 2:4 (kon.) | Slavia – Žižkov 4:0 (kon.) | Neugersdorf – Liberec 0:1 (kon.)
Prostějov – Vítkovice 0:1 (kon.) | Slavia – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
FC Oberlausitz Neugersdorf
0:1 (0:0)
FC Slovan Liberec
Pátek 29.06.2018, 17:30 • Sparkassen-Arena Oberlausitz • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vítáme Vás u přípravného utkání mezi německým FCO Neugersdorf ze čtvrté ligy a týmem FC Slovan Liberec.

Oba týmy se zatím rozcvičují za příjemného letního počasí.

1

4
    Do první velké šance se dostal domácí Knechtel, který z hranice šestnáctky z voleje těsně minul Hladkého svatyni.

11
    Liberec mohl jít do vedení. Oscarova střela se odrazila k volnému Voltrovi na malé vápno, ten však trefil pouze břevno.

20
    Liberecký přímý volný kop sehráli Nešický s Breitem na teč Mashikemu. Míč kryl gólman domácích.

24
    První střelu mezi tři tyče obstaral liberecký Voltr. Voizow vyrazil na roh.

40
    Nový muž Liberce Nešický se teď předvedl, když vybojoval míč uprostřed hřiště. Po faulu na jeho osobu vstal a za vápnem vypálil těsně nad branku.

42
    Na druhé straně musel zasahovat Hladký po střele s falší od domácího Djuma.

45
    První poločas skončil. Viděli jsme vyrovnaný zápas s jednou vyloženou šancí na každé straně. Druhý poločas začne přibližně v 18:35.

46

48
    Mashikeho hlavička po standardní situaci byla zblokována na roh.

48
    Na centr z rohu si naběhl Kačaraba. Branku z voleje přestřelil.

50
    Míč se dostal na hranici šestnáctky, kde stál připravený Voltr. Jeho pokus brankář kryl.

52
    Liberec mohl jít do vedení. Oscar obešel brankáře, předložil míč Mashikemu před prázdnou branku. V tu chvíli však vylétl vzhůru praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd.

65
    Po faulu na Nešického pálil Kerbr z přímého kopu nebezpečně k tyči. Brankář vyrazil na roh.

67
    Totožná situace. Nešický faulován, Kerbr pálí, brankář vyráží na roh.

68
    Aktivní Liberec si vypracoval další možnost ke skórování! Malinský z pravé strany přihrával do vápna, kde si naběhl z druhé vlny Oscar a střelou šajtlí nebezpečně zaměstnal domácího brankáře.

69
    Otřepané nedáš dostaneš se málem opět potvrdilo. Neugersdorf dal z protiútoku mlem vedoucí gól. Střílející Merkel nechal tváří v tvář vyniknout Hladkého.

69
    Střelu Blasera po rohu Hladký lapil do rukavic.

87
    Liberec právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MASHIKE, který po centru Oscara z levé strany krásně z voleje propálil brankáře.