Olomouc – Ružomberok 2:1 (kon.) | St. Pölten – Znojmo 0:7 (kon.) | Prostějov – Olomouc 7:2 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Termalica 1:1 (kon.) | Žižkov – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Celtic – Sparta 1:0 (kon.) | Apollon Limassol – Liberec 0:4 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (1:0)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
sk Úterý 03.07.2018, 17:00 • Štadión Okoličné • Přípravný zápas

62
    Tím Nieciecza práve strelil gól! Predsa len je vyrovnané, pokutový kop premenený. Polhodinu pred koncom začíname prakticky od nuly zásluhou VLASTIMIRA JOVANOVIĆA!

62
    Bola nariadená penalta v prospech hostí!

24
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Vychádza to až po šiestom pokuse, Termalica za prvú polovicu prvého polčasu veľa z futbalového umenia neukázala. Gostomskiho prekonal IVAN KOTORA.

Viktor Kalinács

Branky: 24. Kotora – 62. Jovanović (pen.)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:10. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:16.
    MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš – Šimun, Lišivka, Kuc, Janec, Čery, Gerát, Staš, Kotora, Laura, D. Andrić

Striedali: Mikušiak – Papaj, S. Andrić, Žákovič, Poremba, Bartoš, Otruba, Káčerik

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: I. polčas: Gostomski – Sadzawicki, Berežný, Kupczak, Miković – Szymonowicz – Gergel, Stefanik, Purece, Kiełb – Gutkovskis

II. polčas: Trela – Szeliga, Szarek, Grzelak, Słaby – Jovanovic- Skóraś, Mróz, Misak, Gergel (P.Leżoń) – Śpiączka