Č. Budějovice – Sparta 2:1 (kon.) | Mattersburg – Znojmo 2:3 (kon.) | Plzeň – Groznyj 4:0 (kon.)

Mattersburg právě vstřelil branku!
    K pokutovému kopu se postavil LUKÁŠ RATH a proměnil jej! Mattersburg tak snižuje na rozdíl jediné branky.

70
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo jde do dvoubrankového vedení! Autorem branky je JAKUB KUČERA.

35
    Během dvou minut Znojmo otáčí utkání a vede 2:1! Po chybě brankáře skóruje MICHAL ORDOŠ!

34
    Znojmo srovnává na 1:1! Po skvělé akci Davida Štrombacha přesně zakončil JAN ŠULC!

9
    Rakouský tým jde po devíti minutách hry do vedení! Autorem branky je MICHAEL PERLAK!