4. etapa: La Baule - Sarzeau | Vítěz: F. Gaviria (QST) (kon.) |
Michal Luxa
Côte de Saint-Jean-la-Poterie - sprinterská prémie (puntíkatý trikot)
1. Anthony Perez (Cofidis, Solutions Credits) 1 bod
Derval - sprinterská prémie (zelený trikot)
1. Guillaume Van Keirsbulck 20 bodů
2. Dimitri Claeys 17 bodů
3. Anthony Perez 15 bodů
4. Jérôme Cousin 13 bodů
5. Fernando Gaviria 11 bodů
6. André Greipel 10 bodů
7. Peter Sagan 9 bodů
8. John Degenkolb 8 bodů
9. Alexander Kristoff 7 bodů
10. Marcel Kittel 6 bodů
11. Arnaud Démare 5 bodů
12. Max Richeze 4 body
13. Daniel Oss 3 body
14. Thomas De Gendt 2 body
15. Rick Zabel 1 bod
Průběžné pořadí po třetí etapě (žlutý trikot)
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 9h 08' 55''
2. T.J. Van Garderen (BMC Racing Team) + 0'00''
3. Geraint Thomas (TEAM SKY) +0'03''
4. Philippe Gilbert (Quick - Step Floors) +0'05''
5. Bob Jungels (Quick - Step Floors) +0'07''
6. Julian Alaphilippe (Quick - Step Floors) +0'07''
7. Tom Dumoulin (Team Sunweb) +0'11''
8. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) +0'11''
9. Michael Matthews (Team Sunweb) +0'11''
10. Rigoberto Uran (Team EF Education First) +0'35''
Průběžné pořadí bodovací soutěže po třetí etapě (zelený trikot)
1. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) 104 bodů
2. Fernando Gaviria Rendon (Quick - Step Floors) 78 bodů
3. Alexander Kristoff (UEA Team Emirates) 53 bodů
4. Arnaud Demare (Groupama - FDJ) 41 dobů
5- André Greipel (Lotto Soudal) 35 bodů
Průběžné pořadí vrchařů po třetí etapě (puntíkatý trikot)
1. Dion Smith (Wanty - Groupe Gobert) 1 bod
2. Kevin Ledanois (Team Fortuneo - Samsic) 1 bod
Průběžné pořadí mladých jezdců po třetí etapě (bílý trikot)
1. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) 9h 09' 06''
2. Egan Arley Bernal Gomez (Team SKY) + 1'08''
3. Magnus Cort Nielsen (Astana Pro Team) + 1'22''
4. Thomas Boudat (Direct Energy) + 1'40''
5. Tiesj Benoot (Lotto Soudal) + 1'41''
1. Anthony Perez (Cofidis, Solutions Credits) 1 bod
Derval - sprinterská prémie (zelený trikot)
1. Guillaume Van Keirsbulck 20 bodů
2. Dimitri Claeys 17 bodů
3. Anthony Perez 15 bodů
4. Jérôme Cousin 13 bodů
5. Fernando Gaviria 11 bodů
6. André Greipel 10 bodů
7. Peter Sagan 9 bodů
8. John Degenkolb 8 bodů
9. Alexander Kristoff 7 bodů
10. Marcel Kittel 6 bodů
11. Arnaud Démare 5 bodů
12. Max Richeze 4 body
13. Daniel Oss 3 body
14. Thomas De Gendt 2 body
15. Rick Zabel 1 bod
Průběžné pořadí po třetí etapě (žlutý trikot)
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 9h 08' 55''
2. T.J. Van Garderen (BMC Racing Team) + 0'00''
3. Geraint Thomas (TEAM SKY) +0'03''
4. Philippe Gilbert (Quick - Step Floors) +0'05''
5. Bob Jungels (Quick - Step Floors) +0'07''
6. Julian Alaphilippe (Quick - Step Floors) +0'07''
7. Tom Dumoulin (Team Sunweb) +0'11''
8. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) +0'11''
9. Michael Matthews (Team Sunweb) +0'11''
10. Rigoberto Uran (Team EF Education First) +0'35''
Průběžné pořadí bodovací soutěže po třetí etapě (zelený trikot)
1. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) 104 bodů
2. Fernando Gaviria Rendon (Quick - Step Floors) 78 bodů
3. Alexander Kristoff (UEA Team Emirates) 53 bodů
4. Arnaud Demare (Groupama - FDJ) 41 dobů
5- André Greipel (Lotto Soudal) 35 bodů
Průběžné pořadí vrchařů po třetí etapě (puntíkatý trikot)
1. Dion Smith (Wanty - Groupe Gobert) 1 bod
2. Kevin Ledanois (Team Fortuneo - Samsic) 1 bod
Průběžné pořadí mladých jezdců po třetí etapě (bílý trikot)
1. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) 9h 09' 06''
2. Egan Arley Bernal Gomez (Team SKY) + 1'08''
3. Magnus Cort Nielsen (Astana Pro Team) + 1'22''
4. Thomas Boudat (Direct Energy) + 1'40''
5. Tiesj Benoot (Lotto Soudal) + 1'41''
1. Greg Van Avermaet (BMC Racing Team) 13h 33' 56''
2. T.J. Van Garderen (BMC Racing Team) + 0'00''
3. Geraint Thomas (TEAM SKY) +0'03''
4. Philippe Gilbert (Quick – Step Floors) +0'05''
5. Bob Jungels (Quick – Step Floors) +0'07''
6. Julian Alaphilippe (Quick – Step Floors) +0'07''
7. Tom Dumoulin (Team Sunweb) +0'11''
8. Soren Kragh Andersen (Team Sunweb) +0'11''
9. Michael Matthews (Team Sunweb) +0'11''
10. Rigoberto Uran (Team EF Education First) +0'35''
1. Fernando Gaviria Rendon (Quick – Step Floors) 4h 25' 01''
2. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) + 0'00''
3. André Greipel (Lotto Soudal) +0'00''
4. Dylan Groenewegen (Team Lotto NL – Jumbo) +0'00''
5. Marcel Kittel (Team Kaťuša Alpecin) +0'00''
6. Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert) +0'00''
7. Alexander Kristoff (UEA Team Emirates) +0'00''
8. John Degenkolb (Trek – Segafredo) +0'00''
9. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) +0'00''
10. Timothy Dupont (Wanty – Groupe Gobert) +0'00''