Č. Budějovice – Táborsko 1:3 (kon.) | Karviná – Ružomberok 1:3 (kon.) | Sparta – Samara 2:1 (kon.)
Plzeň – Wacker 2:0 (kon.) | Tychy – Frýdek-Místek 4:0 (kon.) | Puszcza – Olomouc 3:2 (kon.)
Vasas Budapešť – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Fleetwood – Šamorín 4:1 (kon.)
Fleetwood Town FC
4:1 (1:1)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Úterý 10.07.2018, 17:30Přípravný zápas

Fleetwood zaslúžene zvíťazil, hoci to mohlo byť ešte vyšším rozdielom. Angličania začali využívať šance až po zmene strán, Šamorín kontroval iba raz na konci prvého polčasu. (19:19:07)

90+1

90
    Emócie lomcujú hráčmi na trávniku, arbitri musia túto zapeklitú situáciu riešiť.

89
    Ešte jeden nepresný pokus spoza veľkého vápna od Angličanov, čaká sa na údaj o nadstavenom čase.

88
    Tím Fleetwood práve strelil gól! A po niečo vyše minúte je to opäť veselšie, duel sa bude už iba dohrávať. Štvrtý gól Angličanov a štvrtý strelec, je ním ASHLEY NADESAN.

87
    Tím Fleetwood práve strelil gól! Je rozhodnuté, menej ako štyri minúty pred záverečným hvizdom vedie FTFC už o dva zásahy. Z bieleho bodu sa nemýlil GERARD GARNER, ktorý zaznamená vôbec prvý presný zásah za Fleetwood Town!

87
    Bola nariadená penalta v prospech Fleetwood Townu!

86
    Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a nariaďuje voľný kop. Proti pravidlám hral jeden z domácich futbalistov.

84
    Matheus Pato sa ujíma lopty na súperovej polovici a skúša niečo vymyslieť. Tohto hráča si fanúšikovia FC ŠTK určite pamätajú aj z minulej sezóny, keď najmä na konci ročníka miešal kartami v zostave Šamorína.

83
    Výborná myšlienka od domáceho hráča, škoda len, že to všetko zhaslo na finálnej fáze.

82
    Lewie Coyle pálil s ľavačkou zo strednej vzdialenosti a takmer sa to skončilo gólom! Lopta opečiatkovala brvno šamorínskej brány.

80
    Mužstvo domácich postupovalo dopredu cez os ihriska. Škoda len, že hostia prečítali tento úmysel, je po šanci.

79
    Faul hráča hostí v okolí deliacej čiary. Voľný kop bude zahrávať jeden z domácich futbalistov.

77
    Blížime sa k záveru zápasu, Fleetwood má vedenie pod kontrolou.

76
    FTFC kombinuje na súperovej polovici, no je to zatiaľ bez priameho ohrozenia brány.

74
    Burns odvrátil nákop spoza rohového polkruhu, hostia zostávajú pri lopte.

73
    Šamorínčania rozohrávajú od vlastnej brány, no akcie rozohrávajú iba dlhými nákopmi, čo sa míňa účinku. Až na túto výnimku, keď bola lopta poslaná na rohový kop.

72
    Zakončenie od domáceho futbalistu smerovalo mimo bránu.

71
    Čas plynie rýchlo, v zostavách nastanú ďalšie zmeny.

Viktor Kalinács

Branky: 12. Spurr, 61. Burns, 87. Garner (pen.), 88. Nadesan – 37. Hruška

Fleetwood Town FC: I. polčas: Urwin – Holgate, Morgan, Spurr, Maguire – Holt, Biggins, Sheron – Hunter, Madden, Grant

II. polčas: Cairns – Jones, Bolger, Eastham, Baines – Dempsey, Garner, Coyle – Burns, Nadesan, Clarke

FC ŠTK 1914 Šamorín: Bubák (46. Veber) – Vilím, John ( 80. Kovarčík), Simandl, Staník – Guilherme, Má. Almaský (70. Sabo), Németh – Euller, Matheus Pato, Hruška (46. Mi. Almaský)