14. etapa: Saint-Paul-Trois-Châteaux - Mende | Omar Fraile (AST) (kon.) |
konec
14. etapa: Saint-Paul-Trois-Châteaux - Mende
Omar Fraile (AST)
Vojtěch Görög
Průběžné pořadí po čtrnácté etapě
1. G.Thomas 58h 10' 44''
2. Ch.Froome + 1'39''
3. T.Dumoulin + 1'50''
4. P.Roglic + 2'38''
5. R.Bardet + 3'21''
6. M.Landa + 3'42''
7. S.Kruijswijk + 3'57''
8. N.Quintana + 4'23''
9. J.Fuglsang + 6'14''
10. D.Martin + 6'54''
Konečné pořadí čtrnácté etapy
1. O.Fraile
2. J.Alaphilippe
3. J.Stuyven
4. P.Sagan
5. D.Caruso
6. S.Geschke
7. N.Edet
8. L.Calmejane
9. D.Impey
10. T.De Gendt
Cote du Grand Chataignier (prémie čtvrté kategorie)
1. J.Alaphilippe – 1 bod
Sprinterská prémie v Besseges
1. P.Sagan - 20 bodů
2. T.Boudat - 17 bodů
3. Y.Lampaert - 15 bodů
4. I.Erviti - 13 bodů
5. G.Van Avermaet - 11 bodů
6. M.Bodnar - 10 bodů
7. J.Vermote - 9 bodů
8. J.Stuyven - 8 bodů
9. K.Koren - 7 bodů
10. T.Degand - 6 bodů
11. N.Edet - 5 bodů
12. P.Gilbert - 4 body
13. D.Impey - 3 body
14. A.Turgis - 2 body
15. M.Hepburn - 1 bod
Col de la Croix de Berthel (prémie druhé kategorie)
1. G.Izaguirre - 5 bodů
2. T.Slagter - 3 body
3. J.Alaphilippe - 2 body
4. P.Gilbert - 1 bod
Col du Pont sans Eau (prémie třetí kategorie)
1. J.Stuyven - 2 body
2. G.Izaguirre - 1 bod
Côte de la Croix Neuve (prémie druhé kategorie)
1. O.Fraile - 5 bodů
2. J.Alaphilippe - 3 body
3. J.Stuyven - 2 body
4. P.Sagan - 1 bod
1. G.Thomas 58h 10' 44''
2. Ch.Froome + 1'39''
3. T.Dumoulin + 1'50''
4. P.Roglic + 2'38''
5. R.Bardet + 3'21''
6. M.Landa + 3'42''
7. S.Kruijswijk + 3'57''
8. N.Quintana + 4'23''
9. J.Fuglsang + 6'14''
10. D.Martin + 6'54''
Konečné pořadí čtrnácté etapy
1. O.Fraile
2. J.Alaphilippe
3. J.Stuyven
4. P.Sagan
5. D.Caruso
6. S.Geschke
7. N.Edet
8. L.Calmejane
9. D.Impey
10. T.De Gendt
Cote du Grand Chataignier (prémie čtvrté kategorie)
1. J.Alaphilippe – 1 bod
Sprinterská prémie v Besseges
1. P.Sagan - 20 bodů
2. T.Boudat - 17 bodů
3. Y.Lampaert - 15 bodů
4. I.Erviti - 13 bodů
5. G.Van Avermaet - 11 bodů
6. M.Bodnar - 10 bodů
7. J.Vermote - 9 bodů
8. J.Stuyven - 8 bodů
9. K.Koren - 7 bodů
10. T.Degand - 6 bodů
11. N.Edet - 5 bodů
12. P.Gilbert - 4 body
13. D.Impey - 3 body
14. A.Turgis - 2 body
15. M.Hepburn - 1 bod
Col de la Croix de Berthel (prémie druhé kategorie)
1. G.Izaguirre - 5 bodů
2. T.Slagter - 3 body
3. J.Alaphilippe - 2 body
4. P.Gilbert - 1 bod
Col du Pont sans Eau (prémie třetí kategorie)
1. J.Stuyven - 2 body
2. G.Izaguirre - 1 bod
Côte de la Croix Neuve (prémie druhé kategorie)
1. O.Fraile - 5 bodů
2. J.Alaphilippe - 3 body
3. J.Stuyven - 2 body
4. P.Sagan - 1 bod
Caruso, Van Avermaet, Geschke, Rolland, Calmejane, Izagirre, Alaphilippe, Chavanel, Martinez, Kueng, Gilbert, Impey, Slagter, Sagan, Stuyven, Amador, Edet, De Gendt, Degand, Fraile, Boudat, Lampaert, Gogl, Cousin, Koren, Perez, Vermote, Hepburn, Laporte, Bodnar, Gaudin a Turgis.
1. J.Alaphilippe – 1 bod
1. P.Sagan – 20 bodů
2. T.Boudat – 17 bodů
3. Y.Lampaert – 15 bodů
4. I.Erviti – 13 bodů
5. G.Van Avermaet – 11 bodů
6. M.Bodnar – 10 bodů
7. J.Vermote – 9 bodů
8. J.Stuyven – 8 bodů
9. K.Koren – 7 bodů
10. T.Degand – 6 bodů
11. N.Edet – 5 bodů
12. P.Gilbert – 4 body
13. D.Impey – 3 body
14. A.Turgis – 2 body
15. M.Hepburn – 1 bod
1. G.Izaguirre – 5 bodů
2. T.Slagter – 3 body
3. J.Alaphilippe – 2 body
4. P.Gilbert – 1 bod
1. J.Stuyven – 2 body
2. G.Izaguirre – 1 bod
1. O.Fraile – 5 bodů
2. J.Alaphilippe – 3 body
3. J.Stuyven – 2 body
4. P.Sagan – 1 bod
1. O.Fraile
2. J.Alaphilippe
3. J.Stuyven
4. P.Sagan
5. D.Caruso
6. S.Geschke
7. N.Edet
8. L.Calmejane
9. D.Impey
10. T.De Gendt
1. G.Thomas 58h 10' 44''
2. Ch.Froome + 1'39''
3. T.Dumoulin + 1'50''
4. P.Roglic + 2'38''
5. R.Bardet + 3'21''
6. M.Landa + 3'42''
7. S.Kruijswijk + 3'57''
8. N.Quintana + 4'23''
9. J.Fuglsang + 6'14''
10. D.Martin + 6'54''