Alaškert – Sutjeska 0:0 (kon.) | Laçi – Molde 0:2 (kon.) | Trenčín – Zabrze 4:1 (kon.)
Larnaka – Dundalk 4:0 (kon.) | Flora – APOEL 2:0 (kon.) | Valletta – Zrinjski Mostar 1:2 (kon.)
Slavia Sofia – Hajduk Split 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Dunajská Streda 4:1 (kon.) | Riteriai – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
Lillestrøm – Linz 1:2 (kon.) | Häcken – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Lincoln – New Saints 1:1 (kon.)
Mariupol – Djurgården 2:1 (po pr.) | Apollon Limassol – Željezničar Sarajevo 3:1 (kon.) | Niederkorn – Honvéd 2:0 (kon.)
Sparta – Spartak Subotica 2:1 (kon.) | Admira – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | AIK Stockholm – Nordsjaelland 0:1 (kon.)
Vaduz – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Atromitos – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Balzan 3:1 (kon.)
Víkingur Reykjavík – Kutaisi 0:4 (kon.) | Asteras – Hibernian 1:1 (kon.) | Arnhem – Constanta 3:1 (kon.)
Besiktas – B36 Tórshavn 6:0 (kon.) | Kodaň – Stjarnan 5:0 (kon.) | Maribor – Čichura 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Atalanta BC 0:8 (kon.) | Domžale – Ufa 1:1 (kon.) | FCSB – Rudar Velenje 4:0 (kon.)
La Fiorita – Jūrmala 0:3 (kon.) | KF Drita – Dudelange 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – Soligorsk 3:1 (po pr.)
Sarpsborg – St. Gallen 1:0 (kon.) | Bordeaux – Ventspils 2:1 (kon.) | Rangers – Osijek 1:1 (kon.)
Burnley – Aberdeen 3:1 (po pr.) | Alkmaar – Kajrat 2:1 (kon.) | Crusaders – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Újpest FC – Sevilla 1:3 (kon.) | Rio Ave – Jagiellonia 4:4 (kon.) | Niš – Maccabi Tel Aviv 2:2 (kon.)
Hafnarfjördur – H. Haifa 0:1 (kon.) | Valur – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Atromitos Atény
1:1 (0:0)
Dinamo Brest
Čtvrtek 02.08.2018, 19:15Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 23:23. (21:17:12)

Díky neuvěřitelnému závěru zápasu a gólu v páté minutě nastavení postupuje Dinamo Brest do další fáze předkola Evropské ligy.

90+5
    90+5. NECHAJČIK - 1:1

90+5
    Dinamo Brest právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelný moment. Hosté dávají v páté nastavené minutě po volném kopu gól, míč hlavou dostal do brány u vzdálenější tyče NECHAJČIK. Hosté jdou do další fáze soutěže.

90+5
    Ještě jeden volný kop pro hosty.

90+3
    Žlutou kartu dostává Mirkovic (Atromitos Atény). Za zdržování hry.

90+3
    Ani jeden celek se nikam nežene, pravděpodobně uvidíme prodloužení.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Momentálně mnoho šancí k vidění není, domácí celek chce tento stav evidentně udržet a jít do prodloužení.

87
    Mirkovic rozehrává volný kop na útočné polovině.

85
    Pět minut před koncem druhého poločasu bude rohový kop rozehrávat Noyok. Centr se snesl před branku, ale jeho spoluhráči se dopustili útočného faulu.

84
    Hostující Kargas se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.

82
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Filipović, přichází Babawo.
    80. Giorgos MANOUSOS - 1:0

80
    Atromitos právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává v tomto zápase do vedení. Krásnou ránou se prosazuje po přihrávce Nsikulua GIORGOS MANOUSOS. Stav dvojzápasu je 4:4.

79
    Žlutou kartu dostává Nsikulu (Atromitos Atény).

78
    Domácí celek se pokouší rychle přenést hru na útočnou polovinu, ale centr přes značnou část hrací plochy byl nepřesný.

Jan Prošek

Branky: 80. Manousos – 90+5. Nechajčik

Karty:   36. Mujakic (ATR), 45+4. Koulouris (ATR), 68. Giannoulis (ATR), 79. Nsikulu (ATR), 90+3. Mirkovic (ATR) – 20. Osuchukwu (DMB), 31. Filipović (DMB), 42. Choblenko (DMB), 45+4. Fameyeh (DMB), 73. Kargas (DMB)   63. Mujakic (ATR)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 23:23.
    Atromitos Atény: Mirkovic – Kivrakidis, Risvanis, Chatziisaias, Giannoulis – Madson, Sakic – Umbides (C), Kotsopoulos, Mujakic – Koulouris
    Náhradníci: Megyeri – Karasalidis, Busuladic, Manoussos, Nsikulu, Vassilakakis, Natsos

Dinamo Brest: Gutor – Veretilo, Kargas, Filipović, Vitus – Juzepčuk, Osuchukwu, Noyok, Savitski – Choblenko, Fameyeh
    Náhradníci: Pavljučenko – Krivets, Babawo, Sadovski, Zaleski, Nechajčik, Ferreira
    26.07.2018
    Dinamo Brest - Atromitos 4:3

Branky: 5. Filipović, 13. Savickij (pen.), 61. Savickij, 71. Savickij – 74. Manoussos, 81. Veretilo (vla.), 87. Koulouris

Karty:   36. Osuchukwu (DMB), 82. Choblenko (DMB), 86. Fameyeh (DMB) – 26. Koulouris (ATR), 55. Natsos (ATR)

Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 29:9.