Olomouc – Mountfield HK 3:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:3 (1:3 po s.n.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (1:1, 1:0, 3:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 03.08.2018, 15:00 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy juniorů

Dnes je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (17:24:23)

A je konec dnešního přátelského zápasu. Domácí celek po šedesáti minutách zvítězil zásluhou Dana Fialy, Filipa Klofáče, Patrika Vacíka a Marka Kopice 5:3. Po základní hrací době následovalo prodloužení, které opět vyhrál domácí tým zásluhou Josefa Vyviala. V nájezdech ale Bruslaři na svého soka nestačili a podlehli mu 1:2.

Znojmo vítězí po nájezdech 2:1.

Filip Klofáč zkusil střelu mezi betony, ale svou mezírku mezi nohama si brankář pohlídal.

Jiří Kratochvíl překonal domácího brankáře.

Jiří Najman to zkoušel dobře, ale na Kocáka nepřišel.

Hráč ze znojemských řad nepřekonal Váchhu.

Dan Fiala jako další hráč z Brodu, ale také nepřekonal brankáře.

Piš zkoušel kličku do bekhendu, ale Vácha si tři tyče pohlídal.

Marek Kopic brankáře také nepřekonal.

Molák nepřekonal brankáře.

Filip Pártl vykoupal brankáře a poslal puk mezi tři tyče.

Mirek Bazala nepřekonal Váchu.

Tomáš Kulhánek to zkoušel jako Peter Forsberg, ale nebyl úspěšný.

Tadeáš Delfavero posílá Znojmo do vedení.

Jako první se rozjel Josef Vyvial, který branku přestřelil.

V tuto chvíli začínají nájezdy.

A je konec prodloužení! Domácí po vstřelené brance Josefa Vyviala vítězí i v prodloužení.

V přípravném utkání nás čeká prodloužení, i přes to, že zápas po základní hrací době skončil 5:3.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 13. Košťál (P.Vacík), 36. Kopic (Fiala, Košťál), 45. Klofáč (Kulhánek), 51. Fiala (Vyvial), 60. Vacík (Dudek, Najman) – 17. Bazala (Vokurka, Piš), 46. Kobylnik (Molnár), 51. Delfavero (Klus)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (od 31.Vácha) – Trupl, Brdičko, Škareda "C", Najman, Kerber, Prýl, Spilka – Fiala, Kopic, Košťál – Vyvial, P. Vacík, Dudek – Klofáč, Kulhánek, Pártl
    HC LERAM Orli Znojmo: Patha (od 31.Kocák) – Jonáš, Šána, Bazala, Piš, Vokurka, Klus, Konečný, Fruvirt, Delfavero, Sorger, Peří, Chlubna, Kobylnik, Kratochvíl, Molnár, Hrubý, Marcinko, Špaček, Bittner, Machala

Rozhodčí: Jan Kubát – Tomáš Krejčí, Vít Stehlík.