Aritma – Neratovice 1:2 (kon.) | Libiš – Čáslav 0:2 (kon.) | Přeštice – Meteor 1:0 (kon.)
J. Hradec – Sedlčany 4:2 (kon.) | Velké Hamry – Ostrá 0:2 (kon.) | Tachov – Hořovicko 5:0 (kon.)
Březová – Admira Praha 0:4 (kon.) | Tn. Rakovník – Chomutov 2:1 (kon.) | Mostecký FK – Dobříš 4:2 (kon.)
Libčany – Brandýs n/L 0:1 (kon.) | Náchod – Mšeno 2:1 (kon.) | Rokycany – Klatovy 2:4 (po pr.)
Ostrov – Rakovník 0:2 (kon.) | Slatiňany – Trutnov 2:1 (kon.)
FK Robstav Přeštice
1:0 (0:0)
FK Meteor Praha VIII
Sobota 04.08.2018, 10:15MOL Cup • Předkolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

23
    Stav zůstává stále bezbrankový, diváci sledují vyrovnaný zápas.

35
    Hostující tým bude dohrávat tento zápas o deseti! Předčasně do sprch musí Bíba, který bez možnosti zahrát míč fauloval soupeře nevybíravým způsobem.

45

Hosté sice hrají od 35. minuty o deseti, první poločas ale skončil výsledkem 0:0.

46

57
    Žlutou kartu inkasoval Mudra.

71
    Tým Přeštice právě vstřelil branku! Domácí tým řekl v tomto utkání první slovo, když se jeho úspěšným střelcem stal TOMÁŠ SKÁLA.

90

Přeštice postupují do prvního kola MOL Cupu, když se jediným úspěšným střelcem zápasu stal Skála. (12:12:13)