Velká cena České republiky - Moto3 | Vítěz: F. Di Giannantonio (ITA/Honda) (kon.) | | | Velká cena České republiky - Moto2 | Vítěz: M. Oliveira (POR/KTM) (kon.) | | | Velká cena České republiky - MotoGP | Vítěz: A. Dovizioso (ITA/Ducati) (kon.) |
konec
Velká cena České republiky - Moto3
Vítěz: F. Di Giannantonio (ITA/Honda)
Aleš Pur
Pořadí MS po desátém závodu:
1. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) - 133 bodů
2. Jorge Martín (ESP/Honda) - 130 bodů
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) - 116 bodů
4. Arón Canet (ESP/Honda) - 112 bodů
5. Enea Bastianini (ITA/Honda) - 97 bodů
6. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - 77 bodů
7. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) - 76 bodů
8. Marcos Ramírez (ESP/KTM) - 66 bodů
9. Andrea Migno (ITA/KTM) - 60 bodů
10. Philipp Öttl (GER/KTM) - 52 bodů
---
Filip Salač (CZE/KTM) - nebodoval
Pořadí v cíli:
1. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) 39:09,124 min
2. Arón Canet (ESP/Honda) +0,112 s
3. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +0,339 s
4. Enea Bastianini (ITA/Honda) +0,560 s
5. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) +0,771 s
6. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +0,896 s
7. Marcos Ramírez (ESP/KTM) +1,030 s
8. Philipp Öttl (GER/KTM) +1,097 s
9. Albert Arenas (ESP/KTM) +2,034 s
10. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +2,056 s
11. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) +2,093 s
12. Dennis Foggia (ITA/KTM) +2,359 s
13. Kazuki Masaki (JPN/KTM) +2,517 s
14. Tacuki Suzuki (JPN/Honda) +2,616 s
15. Tony Arbolino (ITA/Honda) +2,770 s
16. Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda) +3,674 s
17. Jaume Masià (ESP/KTM) +4,618 s
18. Alonso López (ESP/Honda) +4,870 s
19. Nicolò Bulega (ITA/KTM) +4,942 s
20. Andrea Migno (ITA/KTM) +4,954 s
21. Vicente Pérez (ESP/KTM) +12,923 s
22. Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +12,942 s
23. Darryn Binder (RSA/KTM) +12,956 s
24. Filip Salač (CZE/KTM) +41,511 s
Neklasifikováni:
Adam Norrodin (MAL/Honda), Stefano Nepa (ITA/KTM), John McPhee (GBR/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda)
Nejrychlejší kolo:
Arón Canet (ESP/Honda) - 2:08,480 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 15. kole:
1. Philipp Öttl (GER/KTM)
2. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Arón Canet (ESP/Honda)
5. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
---
25. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 12. kole:
1. Philipp Öttl (GER/KTM)
2. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
5. Arón Canet (ESP/Honda)
---
25. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 9. kole:
1. Dennis Foggia (ITA/KTM)
2. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
5. Philipp Öttl (GER/KTM)
---
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
26. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 6. kole:
1. Arón Canet (ESP/Honda)
2. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
5. Philipp Öttl (GER/KTM)
---
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
26. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 3. kole:
1. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
2. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Arón Canet (ESP/Honda)
5. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
---
26. Filip Salač (CZE/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Jakub Kornfeil (CZE/KTM), John McPhee (GBR/KTM), Marcos Ramírez (ESP/KTM)
2. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda), Arón Canet (ESP/Honda)
3. řada: Gabriel Rodrigo (ARG/KTM), Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda)
4. řada: Enea Bastianini (ITA/Honda), Jaume Masià (ESP/KTM), Kazuki Masaki (JPN/KTM)
5. řada: Dennis Foggia (ITA/KTM), Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Albert Arenas (ESP/KTM)
6. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Nicolò Bulega (ITA/KTM)
7. řada: Darryn Binder (RSA/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda), Adam Norrodin (MAL/Honda)
8. řada: Andrea Migno (ITA/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM), Vicente Pérez (ESP/KTM)
9. řada: Alonso López (ESP/Honda), Filip Salač (CZE/KTM), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
10. řada: Ajumu Sasaki (JPN/Honda)
1. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) - 133 bodů
2. Jorge Martín (ESP/Honda) - 130 bodů
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) - 116 bodů
4. Arón Canet (ESP/Honda) - 112 bodů
5. Enea Bastianini (ITA/Honda) - 97 bodů
6. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - 77 bodů
7. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) - 76 bodů
8. Marcos Ramírez (ESP/KTM) - 66 bodů
9. Andrea Migno (ITA/KTM) - 60 bodů
10. Philipp Öttl (GER/KTM) - 52 bodů
---
Filip Salač (CZE/KTM) - nebodoval
Pořadí v cíli:
1. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) 39:09,124 min
2. Arón Canet (ESP/Honda) +0,112 s
3. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +0,339 s
4. Enea Bastianini (ITA/Honda) +0,560 s
5. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) +0,771 s
6. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +0,896 s
7. Marcos Ramírez (ESP/KTM) +1,030 s
8. Philipp Öttl (GER/KTM) +1,097 s
9. Albert Arenas (ESP/KTM) +2,034 s
10. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +2,056 s
11. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) +2,093 s
12. Dennis Foggia (ITA/KTM) +2,359 s
13. Kazuki Masaki (JPN/KTM) +2,517 s
14. Tacuki Suzuki (JPN/Honda) +2,616 s
15. Tony Arbolino (ITA/Honda) +2,770 s
16. Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda) +3,674 s
17. Jaume Masià (ESP/KTM) +4,618 s
18. Alonso López (ESP/Honda) +4,870 s
19. Nicolò Bulega (ITA/KTM) +4,942 s
20. Andrea Migno (ITA/KTM) +4,954 s
21. Vicente Pérez (ESP/KTM) +12,923 s
22. Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +12,942 s
23. Darryn Binder (RSA/KTM) +12,956 s
24. Filip Salač (CZE/KTM) +41,511 s
Neklasifikováni:
Adam Norrodin (MAL/Honda), Stefano Nepa (ITA/KTM), John McPhee (GBR/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda)
Nejrychlejší kolo:
Arón Canet (ESP/Honda) - 2:08,480 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 15. kole:
1. Philipp Öttl (GER/KTM)
2. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Arón Canet (ESP/Honda)
5. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
---
25. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 12. kole:
1. Philipp Öttl (GER/KTM)
2. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
5. Arón Canet (ESP/Honda)
---
25. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 9. kole:
1. Dennis Foggia (ITA/KTM)
2. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
5. Philipp Öttl (GER/KTM)
---
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
26. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 6. kole:
1. Arón Canet (ESP/Honda)
2. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
5. Philipp Öttl (GER/KTM)
---
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
26. Filip Salač (CZE/KTM)
Pořadí po 3. kole:
1. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
2. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Arón Canet (ESP/Honda)
5. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM)
---
26. Filip Salač (CZE/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Jakub Kornfeil (CZE/KTM), John McPhee (GBR/KTM), Marcos Ramírez (ESP/KTM)
2. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda), Arón Canet (ESP/Honda)
3. řada: Gabriel Rodrigo (ARG/KTM), Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda)
4. řada: Enea Bastianini (ITA/Honda), Jaume Masià (ESP/KTM), Kazuki Masaki (JPN/KTM)
5. řada: Dennis Foggia (ITA/KTM), Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Albert Arenas (ESP/KTM)
6. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Nicolò Bulega (ITA/KTM)
7. řada: Darryn Binder (RSA/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda), Adam Norrodin (MAL/Honda)
8. řada: Andrea Migno (ITA/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM), Vicente Pérez (ESP/KTM)
9. řada: Alonso López (ESP/Honda), Filip Salač (CZE/KTM), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
10. řada: Ajumu Sasaki (JPN/Honda)
1. Jorge Martín (ESP/Honda) – 130 bodů
2. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) – 123 bodů
3. Arón Canet (ESP/Honda) – 92 bodů
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) – 91 bodů
5. Enea Bastianini (ITA/Honda) – 84 bodů
6. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) – 65 bodů
7. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) – 61 bodů
8. Andrea Migno (ITA/KTM) – 60 bodů
9. Marcos Ramírez (ESP/KTM) – 57 bodů
10. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) – 46 bodů
1. řada: Jakub Kornfeil (CZE/KTM), John McPhee (GBR/KTM), Marcos Ramírez (ESP/KTM)
2. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda), Arón Canet (ESP/Honda)
3. řada: Gabriel Rodrigo (ARG/KTM), Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda)
4. řada: Enea Bastianini (ITA/Honda), Jaume Masià (ESP/KTM), Kazuki Masaki (JPN/KTM)
5. řada: Dennis Foggia (ITA/KTM), Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Albert Arenas (ESP/KTM)
6. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Nicolò Bulega (ITA/KTM)
7. řada: Darryn Binder (RSA/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda), Adam Norrodin (MAL/Honda)
8. řada: Andrea Migno (ITA/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM), Vicente Pérez (ESP/KTM)
9. řada: Alonso López (ESP/Honda), Filip Salač (CZE/KTM)
1. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) 2:07,981 min
2. John McPhee (GBR/KTM) +0,419 s
3. Marcos Ramírez (ESP/KTM) +0,445 s
4. Philipp Öttl (GER/KTM) +0,464 s
5. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) +0,492 s
6. Arón Canet (ESP/Honda) +0,575 s
---
26. Filip Salač (CZE/KTM) +3,138 s